Korona Kielce - ŁKS Łódź relacja NA ŻYWO 18.07.2020. Śledź wynik meczu online

Dariusz Kuczmera
Dziś ŁKS gra mecz wyjazdowy z Koroną Kielce. Jak dziś wypadną łodzianie? Czy uda im się wygrać drugi mecz z rzędu? Poniżej zapraszamy na relację na żywo ze spotkania Korona - ŁKS.

Korona Kielce - ŁKS Łódź na żywo

strona wymaga odświeżania

KORONA KIELCE2
ŁKS ŁÓDŹ0

90 min. Koniec meczu. ŁKS przegrał 0:2. Łodzianie nie pożegnali się zwycięstwem. Bramki dla Korony strzelili 16-letni Iwo Kaczmarski i 17-letni Daniel Szelągowski. Dlaczego nie ma takich młodych graczy w ŁKS, który zawsze słynął ze szkolenia młodzieży. Z młodymi piłkarzami łatwiej byłoby nam wrócić do ekstraklasy.
17-letni Szelągowski ograł Srnicia i Morosa wyszedł sam na sam z bramkarzem ŁKS i strzelił do siatki
89 min. GOL DLA KORONY. Korona - ŁKS 2:0
87 min. - złe dośrodkowanie Pirulo, Kovacević wybił piłkę
87 min. - Dąbrowski strzelał, piłkarze Korony wybili na kolejny róg
86 min. - róg dla ŁKS
85 min. - Wolski strzelał zza pola karnego, zbyt lekko łapie bramkarz Korony
84 min. - Piłkarze ŁKS starają się odrobić straty
82 min. - w ostatniej chwili akcję Korony przerwał Rozwandowicz
77 min. - Rozwandowicz odebrał piłkę rywalom. podał do Sekulskiego, ale ten zwlekał zbyt długo i znów Gardawski w ostatniej chwili ubiegł napastnika ŁKS
Lewą stroną zaatakował Szelągowski, dograł do środka do Kaczmarskiego, który uprzedził obrońców i bramkarza ŁKS i strzelił do siatki ŁKS
72 min. GOL DLA KORONY
71 min. - Sobociński zszedł z boiska, za niego Moros
69 min. - szkoda, że Pirulo nie zdecydował się na strzał, zaczął dryblować i stracił piłkę
69 min. - Kibice Korony wyjęli białe chusteczki i machają nimi na pożegnanie prezesa klubu Krzysztofa Zająca
68 min. - Bramkarz Korony wypiąskował piłkę
67 min. - dobry okres gry ŁKS, róg dla łodzian
62 min. - Ratajczyk wychodził sam na sam z bramkarzem Korony, w ostatniej chwili piłkę wybił Gardawski spod nóg łodzianina
62 min. - druga zmiana w ŁKS, Wolski za Grzesika
60 min. - zmiana w ŁKS, Sekulski za Wróbla
59 min. - Radin strzelił z 11 metrów ponad bramką ŁKS
57 min. - w dobrej sytuacji był Ratajczyk, ale źle strzelił, słabo i obok bramki
55 min. - Kiełb ograł Sobocińskiego i z 11 metrów trafił w słupek bramki ŁKS
53 min. - Cebula strzelał groźnie, Arndt dobrze dysponowany łapie piłkę
51 min. - Pirulo z lewej strony strzelał z ostrego kąta, obronił golkiper Korony
50 min. - Spychała w polu karnym był bliski zdobycia gola, ale posłał piłkę tuż obok słupka. Dobrze, że naciskał go Ratajczyk
49 min. - strzał Szelągowskiego, obronił Arndt
47 min. - strzelał Kiełb, zablokowany
46 min. - zszedł Ognjen Gnjatić, na boisku pojawia się Iwo Kaczmarski, w ŁKS bez zmian
Początek drugiej połowy
Koniec pierwszej połowy
44 min. - wolny dla ŁKS na wprost bramki Korony - strzelał silnie Dąbrowski tuż obok słupka
43 min. - Pirulo faulowany w środku pola
40 min. - stuprocentowa okazja dla Korony, Spychała do Kiełba, ale trudną piłkę z kilku metrów Kiełb posłał ponad bramką ŁKS
39 min. - po rogu Kovacević nie sięgnął piłki
38 min. - Sobociński ofiarnie zablokował dośrodkowanie, uderzony w brzuch leży na murawie
37 min. - po wolnym piłkę wybili gospodarze, przejął ją Grzesik i strzelił z 25 metrów. Niestety, obok bramki
35 min. - Cebula ograł Dąbrowskiego, wszedł w pole karne i strzelił, na szczęście piłkę zablokował Sobociński
34 min. - bardzo dobre podanie Pirulo do Ratajczyka, młodego łodzianina ubiegł szybkim wybiegiem ofiarnie interweniujący bramkarz Korony
30 min. - doskonała akcja łodzian: Ratajczyk do Wróbla, napastnikowi uciekła piłka i został zatrzymany przez obrońców
29 min. - Klimczak zaatakował lewą stroną, nie był faulowany, ale upadł
28 min. - groźne akcje Korony, łapie dwukrotnie Arndt
27 min. - piękne podanie Sobocińskiego, dobre przyjęcie na pierś Grzesika, ale drybling Ratajczyka zatrzymany przez gospodarzy
25 min. - róg dla ŁKS, po dośrodkowaniu łapie bramkarz Korony
24 min. - Sobociński faulowany z lewej strony boiska
23 min. - Korona długo rozgrywała piłkę, nie oddała strzału
20 min. - Grzesik źle przyjął piłkę na pierś, Korona w ataku
18 min. - Pirulo z wolnego lewą nogą ponad bramką
17 min. - Trąbka faulowany przed polem karnym
16 min. - Cebula strzelił z 20 metrów, Arndt bez problemów łapie piłkę
14 min. - ostre dośrodkowanie z prawej, piłka przeleciała przed bramką ŁKS, nikt nie zamknął na szczęście tej akcji
12 min. - po rogu piłka odbiła się od Kovacevicia, ale bramkarz Korony złapał piłkę
10 min. - gra się uspokoiła, zauważyliśmy, że funkcję kapitana pełni w ŁKS Dąbrowski
5 min. - doskonałe tempo meczu, okazje z obu stron
4 min. - Szelągowski w dobrej sytuacji, w ostatniej chwili został zablokowany
3 min. - doskonała akcja łodzian. Dośrodkował Srnić, Grzesik strzelił głową w poprzeczkę
2 min. - po akcji Wróbla dobry strzał Klimczaka w krótki róg, broni bramkarz gospodarzy
1 min. - Pierwszy gwizdek sędziego i pierwsza groźna akcja gospodarzy. Arndt dobrze wyszedł i złapał piłkę

17:25 - Piłkarze ŁKS w biało-czerwonych strojach, Korona również w swoich tradycyjnych żółto-czerwonych

Godz. 17:20 - Obie drużyny grają tylko o prestiż, bo zostały zdegradowane. Oba kluby chcą szybko wrócić do ekstraklasy pod wodzą tych samych trenerów: ŁKS - Wojciecha Stawowego i Korona - Macieja Bartoszka

Godz. 17:15 - W pierwszej rundzie ŁKS wygrał z Koroną 4:1 (trzy gola Kujawy), w rundzie rewanżowej wygrała Korona 1:0

Godz. 17:10 - Sędzią meczu będzie nasz eksportowy arbiter Szymon Marciniak

Godz. 17:00 - Trener Wojciech Stawowy też zaskoczył, posadził na ławce Malarza, Wolskiego i Morosa, a w ich miejsce grają Arndt, Grzesik i Sobociński.

Godz. 16:55 - Zapowiadano, że Korona zagra w rezerwowych składzie, ale jest tylko dwóch nowicjuszy: w bramce Jakub Osobiński, który zaliczył 20 minut w ekstraklasie i 16-letni środkowy obrońca Radosław Seweryś

Godz. 16:50 - Korona zagra w składzie: Osobiński – Spychała, A. Kovacević, Seweryś, Gardawski – Szelągowski, Gnjatić, Radin, Żubrowski, Cebula – Kiełb. Rezerwowi: Kozioł – Pierzchała, Długosz, Lisowski, Więckowski, Kaczmarski, Forsell, Górski, Sowiński.

Godz. 16:40 - ŁKS zagra w składzie: Arndt - Grzesik, Dąbrowski, Sobociński, Klimczak - Pirulo, Trąbka, Rozwandowicz, Srnić, Ratajczyk - Wróbel. Rezerwowi: Bobek, Wolski, Dominguez, Moros, Sekulski, Sajdak, Vidmajer.

Godz. 16:30 - Poniżej aktualna tabela grupy spadkowej ekstraklasy. Za chwilę podamy składy obu drużyn.

Piłkarskiego mistrza Polski już znamy, to Legia Warszawa. Znani są także trzej spadkowicze z elity. Oprócz ŁKS Łódź do I ligi zdegradowane zostały Arka Gdynia i Korona Kielce. Dziś o godz. 17.30 zagrają Korona i ŁKS.