Kontuzja Makuszewskiego

Nika Dzalamidze strzela już bramki dla Jagiellonii
Nika Dzalamidze strzela już bramki dla Jagiellonii polskapresse
W sparingowym meczu Jagiellonii z Arką Gdynia w 28 min kontuzji doznał Maciej Makuszewski, o którego stara się Widzew

W 28 minucie Po ostrym wejściu jednego jednego z rywali Makuszewski prawdopodobnie doznał urazu przyczepu mięśnia kulszowego. Czy to ostatecznie wyklucza transfer piłkarza do Widzewa w tym okienku transferowym? Makuszewskiego zastąpił były widzewiak Nika Dzalamidze i w 41 minucie spotkania wpisał się na listę strzelców. Jaga wygrała mecz 3:2, a obok Gruzina gole zdobyli Tomasz Frankowski i Grzegorz Rasiak