Kontakt do redakcji Expressu Ilustrowanego. Express Ilustrowany redakcja

(tj)Zaktualizowano 
Wydawcą "Expresu Ilustrowanego" jest Polska Press Sp. z o.o. Oddział Prasa Łódzka, ul. ks. I. Skorupki 17/19

Prezes Polskapress Oddział Prasa Łódzka
Marcin Polak
sekretariat@express.lodz.pl

Wiceprezes Polskapresse Oddział Prasa Łódzka
Michał Frontczak
frontczak@express.lodz.pl

ADRES REDAKCJI

ul. ks. I. Skorupki 17/19
90-532 Łódź
ZESPÓŁ EXPRESSU ILUSTROWANEGO

Redaktor naczelny
Marcin Kowalczyk - tel.42-66-59-200,fax.42-66-59-204,kowalczyk@express.lodz.pl

Zastępcy redaktora naczelnego
Lech Kaźmierczak - 42-66-59-200, kazmierczak@express.lodz.pl
Zastępca redaktora naczelnego - sekretarz redakcji
Sylwester Mudzo - 42-66-59-211, mudzo@express.lodz.pl
Zastępca redaktora naczelnego - ds.internetu
Tomasz Jabłoński - 42-66-59-241, t.jablonski@express.lodz.pl

SEKRETARIAT REDAKCJI

Zastępca sekretarza redakcji
Przemysław Bieniek - 42-66-59-212, przemo@express.lodz.pl

DZIAŁ MIEJSKI
Andrzej Beck - 42-66-59-231, abeck@express.lodz.pl

Dziennikarze

Magdalena Jach - 42-66-59-242, m.jach@express.lodz.pl
Agnieszka Jedlińska - 42-66-59-239, jedlinska@express.lodz.pl
Ryszard M. Perczak - 42-66-59-237, perczak@express.lodz.pl
Magdalena Rubaszewska - 42-66-59-233, m.rubaszewska@express.lodz.pl
Krzysztof Zając - 42-66-59-254, zajac@express.lodz.pl
Liliana Bogusiak - 42-66-59-258, l.bogusiak@express.lodz.pl
Mirosław Malinowski - 42-66-59-257, malinowski@express.lodz.pl
Piotr Jach - 42-66-59-216, pjach@express.lodz.pl
Krzysztof Spychała - 42-66-59-213, kaes@express.lodz.pl

Internet

Tomasz Jabłoński - 42-66-59-241, tjablonski@express.lodz.pl
Wojciech Wielgus - 42-66-59-218, w.wielgus@express.lodz.pl
Lila Sayed - 42 665-92-45, l.sayed@express.lodz.pl

DZIAŁ REGIONALNY
Dziennikarze - Zgierz

Jacek Zemła - 42 66 59 285, zgierz@express.lodz.pl

Dziennikarze - Pabianice

Lila Sayed - 42 665-92-45, l.sayed@express.lodz.pl
Dziennikarz - Koluszki, Brzeziny, Rogów, Jeżów, Dmosin

Karolina Brózda - 42-66-59-286, k.brozda@express.lodz.pl

Dziennikarz - Rzgów, Tuszyn, Andrespol, Brójce

Magdalena Rubaszewska - 42-66-59-233, m.rubaszewska@express.lodz.pl

DZIAŁ SPORTOWY
Jan Hofman - 42-66-59-271, hof@express.lodz.pl

Dziennikarze
Bartosz Kukuć - 42-66-59-273, b.kukuc@express.lodz.pl
Paweł Strzelecki - 42-66-59-272, sportei@express.lodz.pl

Fax - 42-66-59-274

DZIAŁ KULTURALNY
Renata Sas - 42-66-59-265, sasi@express.lodz.pl

REKLAMA
42 665-94-00
42 665-94-55
Ogłoszenia na telefon
0-800 47-28-52

polecane: FLESZ: Zmiany w logowaniu na konto. Uwaga na oszustów

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3