Konkurs Expressu i Widzewa. Do wygrania niezwykle atrakcyjna koszulka!

pZaktualizowano 
Przygotowaliśmy dla naszych czytelników i kibiców Widzewa wyjątkową niespodziankę.

Redakcja Expressu Ilustrowanego i Widzew Łódź zapraszają do udziału w konkursie wiedzy o Widzewie.
Przy okazji zapowiedzi trzech najbliższych domowych meczów łodzian publikować będziemy po trzy pytania dotyczące Widzewa i jego historii.
Osoby, które wezmą udział w zabawie, mają czas do wtorku do godz. 21 aby przesłać droga mailową prawidłowe odpowiedzi.

Adres p.strzelecki@express.lodz.pl
Odpowiedzi opatrzone muszą być imieniem i nazwiskiem. W środę przygotujemy kupony czytelników, którzy przysłali prawidłowe odpowiedzi. Sierotka Marysia Expressu dokona losowania zwycięzcy, który otrzyma najnowszą, przygotowaną specjalnie na ten sezon, meczową koszulkę czterokrotnych mistrzów Polski. Na zdjęciu prezentuje ją Marcin Robak.
Pytania
pierwszy zestaw:

W jakich latach Widzew zdobywał tytuł mistrza Polski?
Wymień zawodników Widzewa którzy zdobyli tytuł króla strzelców I ligi?
Który z zawodników Widzewa nosił przydomek ,,Murzyn"?

polecane: FLESZ: Decydujące mecze kadry w eliminacjach Euro 2020

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 23

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-08-09T11:10:38 02:00, Artur z fabrycznego:

Pytanie nr4

jak długo jeszcze polsko języczna gazeta i jej nadworni pismacy będą zachwycać się drużynką drugoligową ,jednocześnie udawając że w Łodzi nie ma drużyny w Extraklasie,

2019-08-09T11:13:44 02:00, Łodzianin:

Widać mało kogo ta eklapowa drużynka interesuje...

2019-08-09T11:36:27 02:00, Łodzianin:

Widzisz dzwonie, wolę o ŁKSie przeczytac na łamach ogólnopolskich mediów, obejrzeć mecz na canal , niż czytać chuj warte artykuły, w chuj wartym dzienniku(szmatlawcu) o chuj wartym kserodzewie.

2019-08-09T13:37:14 02:00, Gość:

To po jaki ciul się tu udzielasz biała parówo, idź sobie czytaj o swoim kałesie w ogólnopolskich mediach

2019-08-09T15:24:53 02:00, Łodzianin:

Ciuliku różowy, po to, żeby tobie napisać "ciulu", i po drugie, żeby ci ciśnienie podnieść kurwico jechana moskiewskim kutasem. A na zakończenie, żeby napisać

ŁKS ekstraklasa > xerodzew coś tam gdzieś tam chuj wie gdzie

2019-08-09T15:48:03 02:00, Gość:

Białe parówy,jak was chuj ściska!I 🎸

masz problem, "BINGO" tak ma być chłopku wiejskozydowski, polutkowy śmieciu.zal dupę ściska i ruski mu pomaga kurwico spod byczyny

A
Artur z fabrycznego
2019-08-09T11:10:38 02:00, Artur z fabrycznego:

Pytanie nr4

jak długo jeszcze polsko języczna gazeta i jej nadworni pismacy będą zachwycać się drużynką drugoligową ,jednocześnie udawając że w Łodzi nie ma drużyny w Extraklasie,

2019-08-09T11:13:44 02:00, Łodzianin:

Widać mało kogo ta eklapowa drużynka interesuje...

2019-08-09T11:36:27 02:00, Łodzianin:

Widzisz dzwonie, wolę o ŁKSie przeczytac na łamach ogólnopolskich mediów, obejrzeć mecz na canal , niż czytać chuj warte artykuły, w chuj wartym dzienniku(szmatlawcu) o chuj wartym kserodzewie.

2019-08-09T13:37:14 02:00, Gość:

To po jaki ciul się tu udzielasz biała parówo, idź sobie czytaj o swoim kałesie w ogólnopolskich mediach

2019-08-09T15:24:53 02:00, Łodzianin:

Ciuliku różowy, po to, żeby tobie napisać "ciulu", i po drugie, żeby ci ciśnienie podnieść kurwico jechana moskiewskim kutasem. A na zakończenie, żeby napisać

ŁKS ekstraklasa > xerodzew coś tam gdzieś tam chuj wie gdzie

2019-08-09T15:48:03 02:00, Gość:

Białe parówy,jak was chuj ściska!I 🎸

Byczyński ziemiopłodzie ściska to ci mózg że fc klęczniki grają o awans do TRZECIEJ LIGI.

G
Gość
2019-08-09T11:10:38 02:00, Artur z fabrycznego:

Pytanie nr4

jak długo jeszcze polsko języczna gazeta i jej nadworni pismacy będą zachwycać się drużynką drugoligową ,jednocześnie udawając że w Łodzi nie ma drużyny w Extraklasie,

2019-08-09T11:13:44 02:00, Łodzianin:

Widać mało kogo ta eklapowa drużynka interesuje...

2019-08-09T11:36:27 02:00, Łodzianin:

Widzisz dzwonie, wolę o ŁKSie przeczytac na łamach ogólnopolskich mediów, obejrzeć mecz na canal , niż czytać chuj warte artykuły, w chuj wartym dzienniku(szmatlawcu) o chuj wartym kserodzewie.

2019-08-09T13:37:14 02:00, Gość:

To po jaki ciul się tu udzielasz biała parówo, idź sobie czytaj o swoim kałesie w ogólnopolskich mediach

2019-08-09T15:24:53 02:00, Łodzianin:

Ciuliku różowy, po to, żeby tobie napisać "ciulu", i po drugie, żeby ci ciśnienie podnieść kurwico jechana moskiewskim kutasem. A na zakończenie, żeby napisać

ŁKS ekstraklasa > xerodzew coś tam gdzieś tam chuj wie gdzie

Białe parówy,jak was chuj ściska!I 🎸

Ł
Łodzianin
2019-08-09T12:37:34 02:00, wasz czerwony Pan:

konkurs o ap łks pytania1. ile litrów moczu wylali kibice na murawę boiska 2.jak nazywał się grzyb który wyrósł w szatni piłkarzy 3.co jedli ojcowie założyciele klubu na kolację dzień przed powstaniem klubu

2019-08-09T12:45:59 02:00, Kseruj to! Srts 2015:

Długo myślałeś? Jaki ty inteligentny jesteś...

Najmądrzejszy w całej wsi! 😂😅

2019-08-09T14:01:18 02:00, wasz czerwony Pan:

19min10sek

2019-08-09T14:30:13 02:00, Gość:

Poważnie? To ty tępa dzida jesteś 😂

Nie tłumacz, głupiemu różowemu nie da rady wytłumaczyć

Ł
Łodzianin
2019-08-09T11:10:38 02:00, Artur z fabrycznego:

Pytanie nr4

jak długo jeszcze polsko języczna gazeta i jej nadworni pismacy będą zachwycać się drużynką drugoligową ,jednocześnie udawając że w Łodzi nie ma drużyny w Extraklasie,

2019-08-09T11:13:44 02:00, Łodzianin:

Widać mało kogo ta eklapowa drużynka interesuje...

2019-08-09T11:36:27 02:00, Łodzianin:

Widzisz dzwonie, wolę o ŁKSie przeczytac na łamach ogólnopolskich mediów, obejrzeć mecz na canal , niż czytać chuj warte artykuły, w chuj wartym dzienniku(szmatlawcu) o chuj wartym kserodzewie.

2019-08-09T13:37:14 02:00, Gość:

To po jaki ciul się tu udzielasz biała parówo, idź sobie czytaj o swoim kałesie w ogólnopolskich mediach

Ciuliku różowy, po to, żeby tobie napisać "ciulu", i po drugie, żeby ci ciśnienie podnieść kurwico jechana moskiewskim kutasem. A na zakończenie, żeby napisać

ŁKS ekstraklasa > xerodzew coś tam gdzieś tam chuj wie gdzie

G
Gość
2019-08-09T12:37:34 02:00, wasz czerwony Pan:

konkurs o ap łks pytania1. ile litrów moczu wylali kibice na murawę boiska 2.jak nazywał się grzyb który wyrósł w szatni piłkarzy 3.co jedli ojcowie założyciele klubu na kolację dzień przed powstaniem klubu

2019-08-09T12:45:59 02:00, Kseruj to! Srts 2015:

Długo myślałeś? Jaki ty inteligentny jesteś...

Najmądrzejszy w całej wsi! 😂😅

2019-08-09T14:01:18 02:00, wasz czerwony Pan:

19min10sek

Poważnie? To ty tępa dzida jesteś 😂

w
wasz czerwony Pan
2019-08-09T12:37:34 02:00, wasz czerwony Pan:

konkurs o ap łks pytania1. ile litrów moczu wylali kibice na murawę boiska 2.jak nazywał się grzyb który wyrósł w szatni piłkarzy 3.co jedli ojcowie założyciele klubu na kolację dzień przed powstaniem klubu

2019-08-09T12:45:59 02:00, Kseruj to! Srts 2015:

Długo myślałeś? Jaki ty inteligentny jesteś...

Najmądrzejszy w całej wsi! 😂😅

19min10sek

G
Gość
2019-08-09T11:10:38 02:00, Artur z fabrycznego:

Pytanie nr4

jak długo jeszcze polsko języczna gazeta i jej nadworni pismacy będą zachwycać się drużynką drugoligową ,jednocześnie udawając że w Łodzi nie ma drużyny w Extraklasie,

2019-08-09T11:13:44 02:00, Łodzianin:

Widać mało kogo ta eklapowa drużynka interesuje...

2019-08-09T11:36:27 02:00, Łodzianin:

Widzisz dzwonie, wolę o ŁKSie przeczytac na łamach ogólnopolskich mediów, obejrzeć mecz na canal , niż czytać chuj warte artykuły, w chuj wartym dzienniku(szmatlawcu) o chuj wartym kserodzewie.

To po jaki ciul się tu udzielasz biała parówo, idź sobie czytaj o swoim kałesie w ogólnopolskich mediach

G
Gość

Ścierek ci u mnie dostatek - dzięki !

K
Kseruj to! Srts 2015
2019-08-09T12:37:34 02:00, wasz czerwony Pan:

konkurs o ap łks pytania1. ile litrów moczu wylali kibice na murawę boiska 2.jak nazywał się grzyb który wyrósł w szatni piłkarzy 3.co jedli ojcowie założyciele klubu na kolację dzień przed powstaniem klubu

Długo myślałeś? Jaki ty inteligentny jesteś...

Najmądrzejszy w całej wsi! 😂😅

w
wasz czerwony Pan

konkurs o ap łks pytania1. ile litrów moczu wylali kibice na murawę boiska 2.jak nazywał się grzyb który wyrósł w szatni piłkarzy 3.co jedli ojcowie założyciele klubu na kolację dzień przed powstaniem klubu

B
Byczyna ole!!

żydoWska śmiEtana śmieRdzi bo skiSła !!!!

konfidentów koalicja !!!

Ł
Łodzianin
2019-08-09T10:52:52 02:00, Fijoł:

A konkurs na najlepsza kolorowankę z robakiem, tez będzie? :))))))

Mówią, że będzie z robakiem zlapanym w pajeczynie, a w tle byczynskie słoneczko.

Ł
Łodzianin
2019-08-09T11:10:38 02:00, Artur z fabrycznego:

Pytanie nr4

jak długo jeszcze polsko języczna gazeta i jej nadworni pismacy będą zachwycać się drużynką drugoligową ,jednocześnie udawając że w Łodzi nie ma drużyny w Extraklasie,

2019-08-09T11:13:44 02:00, Łodzianin:

Widać mało kogo ta eklapowa drużynka interesuje...

Widzisz dzwonie, wolę o ŁKSie przeczytac na łamach ogólnopolskich mediów, obejrzeć mecz na canal , niż czytać chuj warte artykuły, w chuj wartym dzienniku(szmatlawcu) o chuj wartym kserodzewie.

Ł
Łodzianin
2019-08-09T11:10:38 02:00, Artur z fabrycznego:

Pytanie nr4

jak długo jeszcze polsko języczna gazeta i jej nadworni pismacy będą zachwycać się drużynką drugoligową ,jednocześnie udawając że w Łodzi nie ma drużyny w Extraklasie,

Widać mało kogo ta eklapowa drużynka interesuje...

Dodaj ogłoszenie