Koniec z gubieniem rzeczy! Dzięki IKEA utrzymasz idealny porządek w swoim domu

Materiał informacyjny IKEA Retail Sp. z o.o.
Na pewno znacie tę sytuację: tuż przed wyjściem z mieszkania z pola widzenia znikają Wasze klucze. Podobnie bywa z portfelem, czy smartfonem. Niektóre przedmioty mają niezwykłe zdolności do znikania i odnajdywania się wtedy, gdy już ich nie potrzebujemy. Jeśli wiecie o czym mówimy, to najwyższy czas na wytoczenie ciężkich dział i uporządkowanie domu raz na zawsze. To prostsze, niż się wydaje. Jeśli tylko wyposażycie się w odpowiednie pudełka, organizery lub inne sprytne rozwiązania z oferty IKEA.

Tuzin pomysłów od IKEA - na prostsze życie!

IKEA jest mistrzem w dokonywaniu wielkich zmian, przy użyciu małego nakładu. Za mniej niż stówkę możecie kupić produkt, który całkowicie odmieni komfort Waszego życia. Oto najciekawsze naszym zdaniem propozycje, dzięki którym zapomnicie o bałaganie:
SKUBB to wisząca półka, którą łatwo zamocujecie na drążku w szafie, lub na wieszaku. Pozwoli maksymalnie wykorzystać dostępne miejsce.
RASSLA to świetny wkład do Waszej komody. Przyda się do organizacji bielizny, ale na pewno znajdziecie też inne zastosowania.
VARDÖ pomieści pod łóżkiem całą pościel. Pojemnik jest zamykany, więc do środka nie dostanie się kurz.
GODMORGON z miejsca stanie się Waszym ulubieńcem w łazience. Pomieści wszystkie kosmetyki do makijażu.
Pojemniki na żywność IKEA 365+ to cała seria produktów, bez której nie wyobrażamy sobie dobrze zorganizowanej. Decydując się na nie przed 23.03 otrzymacie zniżkę 15%. Ze specjalnej oferty mogą skorzystać członkowie IKEA Family.
• Segragatory KNUFF są nieocenione przy porządkowaniu dokumentów. Sklejka z jakiej zostały wykonane nadaje się do bejcowania, więc możecie dopasować wzory i kolory do swojego wystroju.
SÖSDALA to tablica na notatki, która wraz z duetem KNUFF sprawia, że home office i zdalne nauczanie to przyjemność.
• Szyna FINTORP oraz haki pozwolą na zwolnienie cennego miejsca w kuchennych szufladach. Mając przybory kuchenne pod ręką szybciej przyrządzicie swoje ulubione dania.
• O jak najlepsze wykorzystanie przestrzeni w szufladach najlepiej zadba wkład VARIERA .
• Największymi bałaganiarzami bywają zwykle najmłodsi domownicy. Pojemnik BYGGLEK nie tylko uchroni Was przed nadepnięciem na pozostawione na podłodze klocki LEGO, ale ma te moc, aby stać się częścią układanki.
• Dzięki koszom HÅLLBAR segregacja nie będzie obowiązkiem, a przyjemnością. Zadbajcie nie tylko o porządek, ale również o ekologię. Podobnie jak pojemniki IKEA 365+, kosze HÅLLBAR do 23.03 możecie kupić je o 15% taniej, jeśli tylko dołączycie do IKEA Family.
• Wolicie przechowywać rzeczy na wierzchu, czy poza widokiem? Decydując się na system IVAR nie musicie kupować kilku kompletów mebli. Ok, ta propozycja przekracza znacznie ustalony wcześniej budżet do 100 PLN, ale pamiętajcie o trwającej w IKEA do 16.02 akcji rat 0%, w wariantach na 10 lub 20 miesięcy. Wystarczy zrobić zakupy za min. 300 PLN i dołączyć do IKEA Family.

Porządek = oszczędność!

Dobra organizacja w kuchni i spiżarni jest sprzymierzeńcem Waszego domowego budżetu. Kupując jedzenie często głowimy się, czy w zakamarkach lodówki nie ukrył się jeden z produktów, który akurat uśmiecha się do nas ze sklepowej półki. Robienie za dużych zakupów niestety często prowadzi do późniejszego marnotrawstwa żywności. Aby tego uniknąć, zorganizujcie swoją przestrzeń w lodówce za pomocą uniwersalnych, przeźroczystych pojemników IKEA 365+. Dlaczego wspominamy o uniwersalności? Nie tylko pozwolą Wam na lepsze rozeznanie, co jeszcze zostało do zjedzenia, ale również dzięki szczelnym pokrywkom wydłużą świeżość przechowywanych produktów. Możecie też bez obaw podgrzewać w nich jedzenie w mikrofali, więc świetnie sprawdzą się jako pudełko na lunch.

Nowe życie starych rzeczy

Porządkując dom z pewnością napotkacie na zbędne rzeczy. Przed decyzją o ich dalszym losie zadajcie sobie pytanie, czy są sprawne i czy można je wciąż używać. Jeśli tak, na pewno uda Wam się znaleźć im nowy dom. Zapytajcie rodzinę lub znajomych, może ktoś z Waszych bliskich właśnie miał zamiar kupić coś podobnego i oszczędzicie im zachodu. Jeśli przedmiot jest zużyty, najwyższa pora na recykling. Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy jak wielką karierę mogą zrobić stare przedmioty. W ofercie IKEA znajdziecie chociażby lampę sufitową wykonaną z recyklingowanego plastiku i wiskozy odnawialnej, a fronty kuchenne KUNSBACKA stworzony z plastikowych butelek PET!

Dodaj ogłoszenie