18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Komin pod szyję, krasnal na głowę. Co założyć, gdy przyjdą chłody?

MR
Pilotki, uszatki, angorki, krasnale, kaszkiety to nakrycia, jakie będą noszone na głowach, gdy nastaną chłody. A pod szyją - kominy, czyli długie szale motane na raz lub dwa razy.

Nowe barwy tego sezonu to zielona i granatowa. Podobnie jak latem nadal modny jest kolor pomarańczowy.
Na jesienne, w miarę ciepłe dni klientki kupują szerokie zwiewne szale z wiskozy, którymi można owinąć głowę. Zaopatrują się także w ażurowe czapeczki. Ale w sprzedaży są już nakrycia i szale na słotę i dotkliwe zimno.

- Efektownie wyglądają ażurowe kominy z dużymi oczkami, niektóre są ozdobione frędzlami. Zawiązuje się je łatwo i szybko. Nowością są kominy ocieplane polarem, ze ściągaczem pod szyją - mówi Sylwia Klimczak, sprzedająca nakrycia głowy i szale w łódzkim centrum handlowym.

Dużym zainteresowaniem cieszą się berety, jednak nie moherowe, a wełniane: w wersji gładkiej, z haftem wykonanym ręcznie bądź z aplikacjami.
- To klasyka, pasują do grubego swetra, płaszcza, kurtki. Do tego te z czystej wełny są bardzo trwałe, dobrze się noszą, wystarczają na kilka lat - dodaje pani Sylwia.

Nadal w modzie są krasnale, czyli czapki z wydłużonym tyłem, angorki - czapki z miękkiej włóczki z włosem oraz filcowe kapelusiki.
Również panowie coraz częściej zwracają uwagę na to, co włożyć na głowę. W tym sezonie mają do wyboru kaszkiety, kapelusze w stylu Tomasza Jacykowa i czapki z zakładkami na uszy.

Wideo

Komentarze 3

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

d
do Zordon

noisz!!!!!!!

Z
Zordon

.... i męskie rajstopy dl kibiców ŁKSu.

x
xxx

pfff

Dodaj ogłoszenie