Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Do wyborów pozostało

  • 00dni
  • 17godz.
  • 03min.
Odwiedź serwis wyborczy 

Koluszki. Drużyna KKS szuka szkoleniowca. Co słychać w regionie?

pas
KKS Koluszki poszukuje trenera pierwszej drużyny seniorów występującej w łódzkiej klasie okręgowej.

Szkoleniowiec musi mieć licencję minimum UEFA B. Kontakt telefoniczny z prezesem Bartoszem Kacperskim pod numerem: 888-459-867.
W środę odbył się pogrzeb zasłużonego działacza LKS Gałkówek Włodzimierza Maślanki. Zmarły był wieloletnim prezesem klubu, kierownikiem drużyny oraz działaczem samorządowym.

Jego ukochany klub działa. Utrzymał się w klasie A. LKS szuka piłkarzy do poważnego ligowego grania.
Dziś bardzo ważne wydarzenie dla KS Start Brzeziny. O godz. 16 w siedzibie klubu na Stadionie Miejskim w Brzezinach przy ul. Sportowej 1 odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze.

Sport wraca do życia. Intensywnie trenują piłkarskie i siatkarskie grupy LZS Justynów.
Kibicujemy kobiecej drużynie Fiero Zawisza. Na filmiku z zajęć widać, że frekwencja była znakomita . Tęskniłyśmy bardzo! piszą dziewczyny, Dwie ,,11" i wewnętrzny sparing na treningu jeszcze się nie zdarzył! Ekipa 30+ pokonała 2:1 zespół ciut młodszych.
Na Facebooku na stronie beniaminka klasy okręgowej LKS Różyca ciekawy wywiad z wieloletnim piłkarzem klubu Emilem Młynarczykiem. Awans do klasy okręgowej to coś wyjątkowego. Wydaje mi się, że każdy kto jest związany z tym klubem trochę dłużej, mocno wyczekiwał tego momentu mówi . Żałuję tylko, że przez pandemie nie mogliśmy świętować i cieszyć się awansem na boisku. Mamy bardzo mocną i szeroką kadrę. O miejsce w pierwszej piątce klasy okręgowej, można być spokojnym.

Wielkie hity w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Rozlosowano pary

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie