tj
Kolumbia Japonia to pierwszy mecz w polskiej grupie H. Kolumbia Japonia na żywo na naszej stronie - zapraszamy.
WYNIK MECZU Kolumbia Japonia NA ŻYWO. Dziś pierwszy mecz w POLSKIEJ GRUPIE H na MŚ 2018. Reprezentacja Kolumbii grała z reprezentacją Japonii. Wynik meczu Kolumbia Japonia 1:2. Zapraszamy do relacji z meczu Polska Senegal. Początek relacji o godz. 16.30.

KOLUMBIA JAPONIA NA ŻYWO NA MUNDIALU 2018

WYNIK KOLUMBIA JAPONIA 1:2

Sensacyjny wynik meczu KOLUMBIA JAPONIA. Kolumbia przegrywa z Japonią i obejmuje prowadzenie w grupie H.
95' Jeszcze aut dla Kolumbii - nie, koniec meczu!
92' Rzucili się do desperackich ataków Kolumbijczycy, ale niewiele z tego wynika.
Sędzia przedłuża mecz o 5 minut.
89' Kolumbia próbuje, ale bardzo ciężko przedostać się pod pole karne Japończyków.
85' Rodriguez otrzymuje żółtą kartkę za faul na rywalu.
81' Groźny strzał głową Hondy. Wynik bez zmian Japonia prowadzi 2:1.
79' Teraz trochę "zagotowało" się na polu karnym Kolumbii, ale bez bramki.
77' Japończycy dominują na boisku. Grający w 10. Kolumbijczycy nie mają sytuacji bramkowych.
Bramka zdobyta głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego
GOOOLLLL dla Japonii!!!! Osako strzela na 2:1
73' Ależ teraz sytuację mieli Japończycy - ale piłka obok słupka.
71' Sporo walki w środku boiska.
Zmiana w drużynie Japonii: Kagawa schodzi z boiska, wbiega Honda
69' Wynik meczu Kolumbia Japonia bez zmian 1:1
66' Japończycy docisnęli teraz Kolumbię - rzut rożny.
64' Żółta kartka dla Barriosa za ostre wejście w rywala.
61' Groźna akcja Japończyków, ale strzał obok słupka.
59' QUINTERO schodzi, na murawie melduje się RODRIGUEZ
57' Dobry strzał Japończyków, ale bramkarz doskonale wybija piłkę.
56' Wynik Kolumbia Japonia bez zmian. Remis.
53' Sporo walki w środku boiska. Szybkie tempo meczu. Komu pierwszemu zabraknie sił?
50' Rzut rożny dla Japonii. Kolumbijczycy wybijają piłkę w pole.
48' Japończycy w ataku, raz lewą, raz prawą stroną próbują atakować.
46' Gramy w II połowie. Kolumbia, przypomnijmy, gra w 10.

WYNIK MECZU KOLUMBIA JAPONIA

Koniec pierwszej połowy. Wynik meczu Kolumbia Japonia 1:1. Zapraszamy za kwadrans!
Sędzia doliczył 1 minutę.
45' Aut dla reprezentacji Japonii. Ale piłka już po stronie piłkarzy Kolumbii.
43' Japończycy w ataku pozycyjnym.
WYNIK MECZU KOLUMBIA JAPONIA 1:1 Mamy remis.
GOLLLLLLLLL dla KOLUMBII Piłka uderzona po ziemi, mur podskoczył i brmkarz spóźnił się z interwencją.
37' Groźna sytuacja - rzut wolny dla Kolumbii około 18 metrów od bramki.
36' Ciężko będzie zdobyć bramkę z akcji Kolumbijczykom. Gdy tylko wychodzą z akcją, przed polem karnym mają 8 Japończyków.
33' Rożny dla Japonii. Bez zagrożenia dla bramki.
32' Znów Japończycy groźnie skontrowali
28' Na niewiele Japończycy pozwalają swoim przeciwnikom. Gdy tylko zawodnik Kolumbii ma piłkę, natychmiast dobiega do niego zawodnik reprezentacji Japonii.
26' Kolumbijczycy próbują szybkich ataków, strzałów z dystansu, ale Japończycy bronią się niemal całą drużyną.
24' Rzut rożny dla Japonii, ale Kolumbijczycy wybijają piłkę.
22' Przypominamy, że Kolumbia gra w dziesiątkę. Wynik bez zmian.
20' Sporo walki w środkowej strefie boiska.
18' Kolumbia w natarciu, ale Japończycy groźni w kontrach.
WYNIK MECZU KOLUMBIA JAPONIA bez zmian Kolumbia 0 Japonia 1
16' Ależ teraz Japończycy mieli okazję, wyszli z kontrą 5 na 4, ale niedokładnie rozegrali piłkę.
14' Sporo walki w środku boiska, Japończycy nie dają rozwinąć skrzydeł drużynie Kolumbii.
12' Rzut wolny dla Kolumbii - około 35 metrów do bramki. Wrzutka i świetna okazja Kolumbii, ale strzał wprost w bramkarza.
10' Wynik po pierwszych 10 minutach nieco zaskakujący. Japonia, po rzucie karnym prowadzi z Kolumbią.
7' Niesamowity początek Japończyków. Teraz Kolumbijczycy ruszają do ataku.
6' GOL dla Japonii. KAGAWA i Japonia prowadzi z Kolumbią!
Kolumbijski obrońca zagrał ręką piłkę zmierzającą do pustej bramki - rzut karny
3' Czerwona kartka dla obrońcy Sancheza!
1' GRAMY KOLUMBIA JAPONIA NA ŻYWO
Polska Senegal transmisja na żywo

13.58 Losowanie stron i za moment pierwszy gwizdek sędziego w meczu Kolumbia Japonia
13.55 Hymny Kolumbii i Japonii
13.50 Piłkarze w szatni, za chwilę zostaną wyprowadzeni na murawę boiska. Kolumbia vs Japonia na żywo
13.30 Piłkarze Kolumbii i Japonii już na rozgrzewce.

Ospina, Murillo, Arias, Sanchez, Garcia, Cuadrado, Lerma, Mojica, Quintero, Izquierdo, Sanchez
Polska Senegal Transmisja w TV i w internecie Polska Senegal
Od godziny 14 nasza relacja na żywo. Do meczu pozostała już niespełna godzina! Emocje rosną!!!
Kolumbia gra dziś o godzinie 14 z Japonią. Będzie to pierwszy mecz w naszej grupie na Mistrzostwach Świata w Rosji. Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie. Oczywiście faworytem meczu Kolumbia Japonia są piłkarze, których poprowadzi James Rodriguez, czyli największa gwiazda w drużynie Kolumbii.
Jak już się jednak przekonaliśmy, Mistrzostwa Świata w Rosji obfitują w niespodzianki i w kilku meczach faworyci schodzili z boiska ze spuszczonymi głowami.

Jak będzie w meczu Kolumbia Japonia? Zapraszamy na relację KOLUMBIA JAPONIA NA ŻYWO

KOLUMBIA REPREZENTACJA skład

Kolumbia: Ospina - Arias, D. Sanchez, Mina, Mojica - C. Sanchez, Barrios - Cuadrado, James, Uribe - Falcao

JAPONIA REPREZENTACJA skład

Japonia: Kawahsima - Sakai, Yoshida, Makino, Nagatomo - Hasebe, Yamaguchi - Honda, Kagawa, Inui - Okazaki

Warto pamiętać, że cztery lata temu, Kolumbia doszła do ćwierćfinału.

Japończycy też liczą na wyjście z grupy. Taka sztuka ostatnio udała im się w 2002 i 2010 roku. Ostatni mundial w Brazylii zakończyli na fazie grupowej.

KOLUMBIA JAPONIA TRANSMISJA NA ŻYWO od godziny 14

Polska Senegal. O której mecz Polska Senegal?

Materiał oryginalny: KOLUMBIA JAPONIA wynik meczu. MUNDIAL 2018. Sprawdź wynik meczu, zobacz transmisję na żywo ONLINE, STREAM [19.06.2018] - Express Ilustrowany