Kolejny wielki sukces łódzkiego klubu. Piłkarze UKS SMS Łódź mistrzami Polski U-17

Nie kończą się sukcesy piłkarski drużyn UKS SMS Łódź. Właśnie mistrzem Polski została drużyna 17-latków UKS SMS Łódź. Podopieczni trenerów Mariusza Soleckiego i Józefa Robakiewicza w finale MP pokonali 2:1 po dogrywce Lecha Poznań.

W 11 minucie drużyna ze stolicy Wielkopolski wyszła na prowadzenie po golu Huberta Szulca. W 34 minucie do remisu doprowadził Marcel Lachowicz. Rozstrzygnięcie padło dopiero w dogrywce

Na początku poznaniacy mieli rzut karny, ale strzał Kacpra Sommerfelda obronił bramkarz UKSSMS Filip Chadała. Trzy minuty później gola na wagę złotego medalu zdobył Karol Łysiak. Klub, któremu szefuje Janusz Matusiak czekał na mistrzostwo Polski tej kategorii wiekowej od 2010 roku.

Barwy UKS SMS Łódź U 17 w sezonie 2020/2021 reprezentowali: Mikołaj Baranowski, Filip Chadała, Igor Drapiński, Mikołaj Doniecki, Dibwe Eliah, Mateusz Garnysz, Maksymilian Gutowski, Szymon Janicki, Jakub Jędrasik, Jakub Kołodenny, Marcel Lachowicz, Mateusz Letkiewicz, Marcin Manikowski, Karol Łysiak, Bartosz Nowacki, Sebastian Padyk, Igor Płosacki, Szymon Pietrzak, Hubert Rolnik, Franciszek Szczucki, Jakub Szydlik, Jakub Wódz, Jakub Zawierucha.