Kolejny rekord sprzedaży widzewskich karnetów jest prawdopodobny

(bart)Zaktualizowano 
Sympatycy Widzewa chcą oglądać mecze
Sympatycy Widzewa chcą oglądać mecze grzegorz gałasiński
Mamy nadzieję, że w sezonie 2019/2020 piłkarze Widzewa nareszcie wywalczą awans do pierwszej ligi.

Pewnym tego już dziś być jednak nie można. Można natomiast ponownie gorąco przyklasnąć licznym sympatykom widzewiaków, którzy, mówiąc nieco kolokwialnie, robią swoje.

W czerwcu działacze klubu z al. Piłsudskiego rozpoczęli sprzedaż karnetów na mecze drużyny w Łodzi. Okazuje się, że przebiega ona wręcz błyskawicznie, co już chyba nikogo nie powinno dziwić.

Wiele wskazuje na to, że kibice Widzewa bardzo szybko zbliżą się do swojego własnego rekordu kraju w liczbie sprzedanych abonamentów.

Przypomnijmy, że wynosi on aktualnie 16339 karnetów. Według stanu na wczorajszy późny wieczór, fani zespołu prowadzonego przez trenera Marcina Kaczmarka nabyli już 14983 wejściówek. Oby piłkarze byli tak skuteczni!

polecane: FLESZ: Nowe zasady spadków i awansów w ekstraklasie i 1.lidze

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 49

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

o
oxygen

EKATRAKLASA>>>>II LIGA!!! Tak jak przez większość istnienia, tak i teraz!

A
Antysrałtełes
2019-07-15T17:50:28 02:00, Dariusz:

Jak żydowski kałes będzie kiedyś spółką akcyjną to kupimy was parchy za pieniądze z karnetów z których się tak wyśmiewanie gołodupcy

2019-07-15T19:07:31 02:00, www:

Kupić to możesz pajacu cielaka do własnej obory.ŁKS jest spółką akcyjną ale skąd to możesz wiedzieć skoro twoje zainteresowania kończą się na drzwiach kurnika. Jakiej narodowości był wasz guru,któremu postawiliście pomnik Lutek Rozenbaum ??

2019-07-15T21:44:17 02:00, Anty ap eł-kałes:

A jakiej narodowości byli założyciele twojego kałesu Hiszberg i Heinman??? Stul pysk żydzie jak nie widzisz różnicy pomiędzy pracownikami a założycielami.

Skoromtynwidzisz różnice, to masz dobrze nasrane w bani, zamiast mózgu galaretka. Narodowość, to narodowość matole pojebany.

F
Fijoł

A mówią, ze na wsi jest tyle roboty i bieda. A tu proszę, jest kasa na karnecik i wyjazd do miasta. Przy okazji się zajedzie do Galerii lub innej manufaktury. Dziecia się pokaże tramwaj a baba zobaczy co ma założyć w niedziele. Cześć,cześć ŁKS wita wieś!!!! Przejdźcie do Łodzi, zobaczycie wóz co bez konia chodzi!!!! :))))))))))))))))))))))

T
TEO
2019-07-15T11:40:18 02:00, Gucio z galery:

Grabarz to jest mistrz.....sprzedał karnety po 480 złociszy i nie wpuści ludzi. Brawo Tomcio. Na Wszystkich Świętych sobie odbije i pa.

2019-07-15T11:42:58 02:00, Gość:

hahaha no nim się o ŁKS .wejdą wszyscy .słuchaj gazet i ich domysłów i plotek .dzisiaj lub jutro może być tylko jedna decyzja że będzie komplet na Lechii

2019-07-15T19:16:35 02:00, Gość:

Komplet 999?

KOMPLET-NY IDIOTA Z CIEBIE WSTYDZEWIACZKU

Z
Zarzew=Widzew

dlaczego karnety tylko dla przedłużających? przy takiej polityce kolejny raz nie uda się kupić wszystkim oczekującym

A
Anty ap eł-kałes
2019-07-15T17:50:28 02:00, Dariusz:

Jak żydowski kałes będzie kiedyś spółką akcyjną to kupimy was parchy za pieniądze z karnetów z których się tak wyśmiewanie gołodupcy

2019-07-15T19:07:31 02:00, www:

Kupić to możesz pajacu cielaka do własnej obory.ŁKS jest spółką akcyjną ale skąd to możesz wiedzieć skoro twoje zainteresowania kończą się na drzwiach kurnika. Jakiej narodowości był wasz guru,któremu postawiliście pomnik Lutek Rozenbaum ??

A jakiej narodowości byli założyciele twojego kałesu Hiszberg i Heinman??? Stul pysk żydzie jak nie widzisz różnicy pomiędzy pracownikami a założycielami.

R
RTS1910

smietankowi dresiarze musicie zmienic dopalacze bo po tych co bierzecie aktualnie te wizje wasze ciagle sie nie sprawdzają. Przeciez teraz juz miały sie karnety nie sprzedawac wszystko mialo sie rozjebac a tu znowu los z was zadrwil smieszni kakaesiacy wlatcy lodzi od 111 lat miticznej zwyciezkiej passy w pilce noznej . Wielobranzowi naiwniacy otrzasnijcie się i zrobcie chociaż 1 impreze masową w tym roku bo nie dosc ze bedziecie posmiewiskiem Polski w transmisjach na cały kraj to jeszcze beda z wasz znowu szydzili tym razem z pojemnosci toalety 999

....kakaesiacy was nigdy dość ;D

g
g

w moim srercu łertełes troszkę w mieście więcej wieś łole

g
g

Ja się cieszę tyle świń sprzedali po pare złotych zeby kupic karnet bedzie tansze mieso

G
Gość
2019-07-15T17:50:28 02:00, Dariusz:

Jak żydowski kałes będzie kiedyś spółką akcyjną to kupimy was parchy za pieniądze z karnetów z których się tak wyśmiewanie gołodupcy

2019-07-15T18:48:00 02:00, Fan:

Widzew, ŁKS, Polonia Warszawa, Cracovia, Ajax Amsterdam, Tottenham Hotspur to kluby założone przez Żydów polskich, holenderskich i angielskich.

Widzewa do tej diaspory nie mieszaj, bowiem Robotnicze Towarzystwo Sportowe założyli Polacy.

G
Gość
2019-07-15T11:40:18 02:00, Gucio z galery:

Grabarz to jest mistrz.....sprzedał karnety po 480 złociszy i nie wpuści ludzi. Brawo Tomcio. Na Wszystkich Świętych sobie odbije i pa.

2019-07-15T11:42:58 02:00, Gość:

hahaha no nim się o ŁKS .wejdą wszyscy .słuchaj gazet i ich domysłów i plotek .dzisiaj lub jutro może być tylko jedna decyzja że będzie komplet na Lechii

Komplet 999?

w
www
2019-07-15T17:50:28 02:00, Dariusz:

Jak żydowski kałes będzie kiedyś spółką akcyjną to kupimy was parchy za pieniądze z karnetów z których się tak wyśmiewanie gołodupcy

Kupić to możesz pajacu cielaka do własnej obory.ŁKS jest spółką akcyjną ale skąd to możesz wiedzieć skoro twoje zainteresowania kończą się na drzwiach kurnika. Jakiej narodowości był wasz guru,któremu postawiliście pomnik Lutek Rozenbaum ??

F
Fan
2019-07-15T17:50:28 02:00, Dariusz:

Jak żydowski kałes będzie kiedyś spółką akcyjną to kupimy was parchy za pieniądze z karnetów z których się tak wyśmiewanie gołodupcy

Widzew, ŁKS, Polonia Warszawa, Cracovia, Ajax Amsterdam, Tottenham Hotspur to kluby założone przez Żydów polskich, holenderskich i angielskich.

D
Dariusz

Jak żydowski kałes będzie kiedyś spółką akcyjną to kupimy was parchy za pieniądze z karnetów z których się tak wyśmiewanie gołodupcy

G
Gość

Naiwni chłopi opanujcie się. Nie mata w polu nic do roboty ? A potem mówią że wieś zaniedbana w Łódzkiem !

Dodaj ogłoszenie