Kolejny mural w Łodzi w ramach Festiwalu „Energia miasta 2016”

(pij)
Paweł Łacheta
Na ukończeniu jest czwarty mural, który powstaje w Łodzi przy ul. Nowej 3 w ramach Festiwalu „Energia miasta 2016”. Jego autorem jest Sebastian Bożek, młody krakowski artysta, który współpracował już z Fundacją Urban Forms, ale wielkoformatowym malowidłem debiutuje w Łodzi.

- Formy, które się pojawią na muralu, są subiektywnym skojarzeniem, interpretacją form architektonicznych, czyli wytworu kultury będącego siedliskiem tego, co biologiczne. Fascynuje mnie fenomen miasta, nieostrość granicy pomiędzy biologicznością człowieka-kreatora, a technicznością tworzonej przez niego struktury miejskiej - mówi artysta o swoim dziele.

„Energia miasta” obrodziła już trzema malowidłami: przy ul. Kilińskiego 75, przy. ul. Młynarskiej 2 i przy ul. Jaracza 20.

AZJA EXPRESS KTO ODPADŁ, KTO ODPADŁ Z AZJA EXPRESS
ŻYCZENIA NA OSIEMNASTKĘ
ŻYCZENIA NA 40 URODZINY
ŚREDNIA DŁUGOŚĆ PENISA...
Numery kierunkowe w Polsce

[ZOBACZ TEŻ FILM Inteligentny kask z wbudowanym wyświetlaczem. Polski projekt Seemore robi furorę wśród motocyklistów (autor x.news/x-news)

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ TEŻ FILM Inteligentny kask z wbudowanym wyświetlaczem. Polski projekt Seemore robi furorę wśród motocyklistów (autor x.news/x-news)