Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Kluczowych reprezentantów Polski chcą duże europejskie kluby

Remigiusz Półtorak i Rafał Musioł z Marsylii
Od dawna nie było tak dużego zainteresowania silnych klubów polskimi piłkarzami. W samym środku mistrzostw Europy, przed kolejnym ważnym meczem naszej reprezentacji, z Portugalią, jest niemal pewne, że kluczowi zawodnicy zmienią kluby.

Jak pisaliśmy dwa tygodnie temu, jeszcze przed meczem z Niemcami, Kamil Glik odchodzi z Torino i przenosi się do ligi francuskiej. Od nowego sezonu będzie grał w Monaco. Jak mówi, do załatwienia formalności zostały jeszcze tylko szczegóły, ale umowa zostanie podpisana najpewniej po zakończeniu turnieju we Francji.

Po pięciu latach spędzonych w Turynie, lider polskiej defensywy ma kosztować 11 mln euro. W przyszłym sezonie ma szanse na występy w Lidze Mistrzów, bo klub z małego księstwa, należący do Rosjanina Dimitrija Rybołowlewa, będzie grał w kwalifikacjach do tych elitarnych rozgrywek.

O zwycięstwo w Champions League powalczy natomiast Grzegorz Krychowiak. Taki jest cel PSG, a transfer z Sevilli wydaje się coraz bliżej. Najnowsze doniesienia, tym razem z gazety „Estadio Deportivo”, potwierdzają informacje, które już podawaliśmy. Krychowiak ma kosztować ok. 40 mln euro plus bonusy.

Na Wyspy Brytyjskie, do Evertonu, wybiera się z kolei Kamil Grosicki.

Wideo

Materiał oryginalny: Kluczowych reprezentantów Polski chcą duże europejskie kluby - Polska Times

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie