Klęska ŁKS w meczu z Wartą. Gwizdy żegnały piłkarzy

hof
Tego chyba nikt się nie spodziewał. ŁKS nie miał nic do powiedzenia w meczu z przeciętną Wartą Sieradz. Przegrał 0:3.

Wielkie rozczarowanie w pierwszej połowie. Faworyzowany ŁKS grał słabiutko i przegrywał 0:1, po bramce M. Kobierskiego. . Łodzianie mieli w pierwszych 45 minutach jedną okazję. Rodrigo nie zdążył dobić piłki odbitej od poprzeczki.
Po przerwie nie było lepiej. Zmiany na niewiele się zdały. W 68 min M. Kobierski strzałem z rzutu wolnego zdobył drugiego gola. To siódmy gol piłkarza Warty z dziesięciu strzelonych przez zespół.
ŁKS nadal grał słabiutko. Stworzył ledwo jedną sytuację. Z 10 metrów Kacela strzelił wprost w bramkarza. W ostatnich sekundach meczu kontra Warty przyniosła jej trzeciego gola.
Łodzian żegnały przeciągłe gwizdy rozczarowanych kibiców.

ŁKS - Warta Sieradz 0:3 (0:1)

0:1 - M. Kobierski (26), 0:2 - M. Kobierski (68), 0:3 - Jezierski (93)
ŁKS: Kołba - Pawlak, Salski (71, Zimoń), ślęzak, Szumer, Dynel (46, Kacela), Sarafiński, Cichowlas, Rodrigo (46, Griżas), Ostalczyk, Patora