Klasyfikacja asyst w PKO Ekstraklasie po 34. kolejce: Filip Starzyński dobił do dziesiątki [ASYSTY EKSTRAKLASA]

Jacek Czaplewski
Jacek Czaplewski
Filip Starzyński w meczu z Rakowem zapisał jedną asystę
Filip Starzyński w meczu z Rakowem zapisał jedną asystę Piotr Tokarczyk
Asysty Ekstraklasa. Jako pierwszy do dziesięciu asyst w sezonie dobił Filip Starzyński. Pomocnik Zagłębia Lubin zrobił to w meczu 34. kolejki z Rakowem Częstochowa (2:1).

W 34. kolejce po asyście zapisali Florian Loshaj (Cracovia), Ivan Runje (Jagiellonia Białystok), Adnan Kovacević (Korona Kielce), Kamil Jóźwiak, Jakub Moder (Lech Poznań), Dragoljub Srnić (ŁKS Łódź), Martin Konczkowski (Piast Gliwice), Hubert Matynia (Pogoń Szczecin), David Tijanić (Raków Częstochowa), Chuca (Wisła Kraków), Bartosz Kopacz i Filip Starzyński (Zagłębie Lubin).

Klasyfikacja asyst w PKO Ekstraklasie po 34. kolejce:

10 ASYST: Filip Starzyński (Zagłębie Lubin).
8 ASYST: Petr Schwarz (Raków Częstochowa)
7 ASYST: Alan Czerwiński (Zagłębie Lubin), Sergiu Hanca (Cracovia), Erik Janża (Górnik Zabrze), Luquinhas (Legia Warszawa), Dani Ramirez (ŁKS Łódź 3, Lech Poznań 4).
6 ASYST: Michał Karbownik (Legia Warszawa), Filip Mladenović (Lechia Gdańsk), Łukasz Wolsztyński (Górnik Zabrze), Mateusz Wdowiak (Cracovia), Paweł Wszołek (Legia Warszawa), Sasa Żivec (Zagłębie Lubin).
5 ASYST: Jakub Błaszczykowski (Wisła Kraków), Damjan Bohar (Zagłębie Lubin), Dominik Furman (Wisła Płock), Walerian Gwilia (Legia Warszawa), Darko Jevtić (Lech Poznań), Jesus Jimenez (Górnik Zabrze), Jarosław Kubicki (Lechia Gdańsk), Robert Pich (Śląsk Wrocław), Tomas Prikryl (Jagiellonia Białystok), Dino Stiglec (Śląsk Wrocław), Pedro Tiba (Lech Poznań).
4 ASYSTY: Joao Amaral (Lech Poznań), Igor Angulo (Górnik Zabrze), Domagoj Antolić (Legia Warszawa), Conrado (Lechia Gdańsk), Guilherme (Jagiellonia Białystok), Lukas Haraslin (Lechia Gdańsk), Tom Hateley (Piast Gliwice), Jesus Imaz (Jagiellonia Białystok), Kamil Jóźwiak (Lech Poznań), Giorgi Merebaszwili (Wisła Płock), Jakub Moder (Lech Poznań), Mateusz Młyński (Arka Gdynia), Tymoteusz Puchacz (Lech Poznań), Bartosz Rymaniak (Piast Gliwice), Maciej Sadlok (Wisła Kraków), David Tijanić (Raków Częstochowa).
3 ASYSTY: Pelle van Amersfoort (Cracovia), Gerard Badia (Piast Gliwice), Adam Buksa (Pogoń Szczecin), Michał Chrapek (Śląsk Wrocław), Chuca (Wisła Kraków), Jose Kante (Legia Warszawa), Martin Kostal (Jagiellonia Białystok), Wołodymyr Kostewycz (Lech Poznań), Rafael Lopes (Cracovia), Michał Mak (Wisła Kraków), Krzysztof Mączyński (Śląsk Wrocław), Giorgi Merebaszwili (Wisła Płock), Arvydas Novikovas (Legia Warszawa), Kamil Piątkowski (Raków Częstochowa), Przemysław Płacheta (Śląsk Wrocław), Martin Pospisil (Jagiellonia Białystok), Matej Pućko (Korona Kielce), Cornel Rapa (Cracovia), Vukan Savicević (Wisła Kraków), Boris Sekulić (Górnik Zabrze), Michal Siplak (Cracovia), Michał Skóraś (Raków Częstochowa), Srdan Spiridonović (Pogoń Szczecin), Miłosz Szczepański (Raków Częstochowa), Fran Tudor (Raków Częstochowa), Marko Vesović (Legia Warszawa).
2 ASYSTY: Jakub Bartkowski (Pogoń Szczecin), Daniel Bartl (Raków Częstochowa), Bartosz Białek (Zagłębie Lubin), Rafał Boguski (Wisła Kraków), Paweł Brożek (Wisła Kraków), Łukasz Burliga (Wisła Kraków), Adam Deja (Arka Gdynia), Erik Exposito (Śląsk Wrocław), Jorge Felix (Piast Gliwice), Karol Fila (Lechia Gdańsk), Damian Gąska (Śląsk Wrocław), Janusz Gol (Cracovia), Lubomir Guldan (Zagłębie Lubin), Christian Gytkjaer (Lech Poznań), Jakub Kamiński (Lech Poznań), Patryk Klimala (Jagiellonia Białystok), Martin Konczkowski (Piast Gliwice), Bartosz Kopacz (Zagłębie Lubin), Zvonimir Kożulj (Pogoń Szczecin), Marcin Listkowski (Pogoń Szczecin), Adam Marciniak (Arka Gdynia), Michał Marcjanik (Wisła Płock), Hubert Matynia (Pogoń Szczecin), Sebastian Milewski (Piast Gliwice), Karlo Muhar (Lech Poznań), Lubambo Musonda (Śląsk Wrocław), Przemysław Mystkowski (Jagiellonia Białystok), Michał Nalepa (Arka Gdynia), Jarosław Niezgoda (Legia Warszawa), Filip Piszczek (Cracovia), Marko Poletanović (Jagiellonia Białystok), Piotr Pyrdoł (ŁKS Łódź), Dawit Schirtladze (Arka Gdynia), David Stec (Pogoń Szczecin), Mateusz Szwoch (Wisła Płock), Piotr Tomasik (Wisla Płock), Michał Trąbka (ŁKS Łódź), Patryk Tuszyński (Zagłębie Lubin 1, Piast Gliwice 1), Jakub Wójcicki (Jagiellonia Białystok).
1 ASYSTA: Hubert Adamczyk (Wisła Płock), Tiago Alves (Piast Gliwice), Jakub Apolinarski (Raków Częstochowa), Rusłan Babeno (Raków Częstochowa), Filip Bainović (Górnik Zabrze), Sasa Balić (Zagłębie Lubin), Jewgienij Baszkirow (Zagłębie Lubin), Bartosz Bida (Jagiellonia Białystok), Łukasz Broź (Śląsk Wrocław), Patryk Bryła (ŁKS Łódź), Marcin Budziński (Arka Gdynia), Azer Bušuladžić (Arka Gdynia), Juan Camara (Jagiellonia Białystok), Bojan Cecarić (Korona Kielce), Mateusz Cholewiak (Śląsk Wrocław), Paweł Cibicki (Pogoń Szczecin), Adam Danch (Arka Gdynia), Milan Dimun (Cracovia), Uros Djuranović (Korona Kielce), Dejan Drazić (Zagłębie Lubin), Ivan Fiolić (Cracovia), Petteri Forsell (Korona Kielce), Adam Frączczak (Pogoń Szczecin), Michael Gardawski (Korona Kielce), Ognjen Gnjatić (Korona Kielce), Wojciech Golla (Śląsk Wrocław), Robert Gumny (Lech Poznań), Santeri Hostikka (Pogoń Szczecin), Maciej Jankowski (Arka Gdynia), Jacek Kiełb (Korona Kielce), Mikkel Kirkeskov (Piast Gliwice), Uros Korun (Piast Gliwice), Sebastian Kowalczyk (Pogoń Szczecin), Adnan Kovacević (Korona Kielce), Rafał Kujawa (ŁKS Łódź), Mikołaj Kwietniewski (Wisła Płock), Juliusz Letniowski (Lech Poznań), Florian Loshaj (Cracovia), Jakub Łabojko (Śląsk Wrocław), Michał Mak (Wisła Kraków), Tomasz Makowski (Lechia Gdańsk), Maciej Makuszewski (Jagiellonia Białystok), Alasana Manneh (Górnik Zabrze), Piotr Malinowski (Raków Częstochowa), Jaroslav Mihalik (Lechia Gdańsk), Carlos Moros Gracia (ŁKS Łódź), Sebastian Musiolik (Raków Częstochowa), Dominik Nagy (Legia Warszawa), David Niepsuj (Wisła Kraków), Ricardo Nunes (Pogoń Szczecin), Damian Oko (Zagłębie Lubin), Erik Pacinda (Korona Kielce), Flavio Paixao (Lechia Gdańsk), Piotr Parzyszek (Piast Gliwice), Tomas Pekhart (Legia Warszawa), Sławomir Peszko (Lechia Gdańsk), Marcin Pietrowski (Piast Gliwice), Tomas Podstawski (Pogoń Szczecin), Israel Puerto (Śląsk Wrocław), Milan Radin (Korona Kielce), Filip Raicević (Śląsk Wrocław), Michał Rakoczy (Cracovia), Damian Rasak (Wisła Płock), Ricardinho (Wisła Płock), Ivan Runje (Jagiellonia Białystok), Jakub Rzeźniczak (Wisła Płock), Kenny Saief (Lechia Gdańsk), Igor Sapała (Raków Częstochowa), Lubomir Satka (Lech Poznań), Łukasz Sekulski (ŁKS Łódź), Fabian Serrarens (Arka Gdynia), Cillian Sheridan (Wisła Płock), Bartosz Slisz (Zagłębie Lubin), Artur Sobiech (Lechia Gdańsk), Dragoljub Srnić (ŁKS Łódź), Cezary Stefańczyk (Wisła Płock), Paweł Stolarski (Legia Warszawa), Daniel Ściślak (Górnik Zabrze), Kostas Triantafyllopoulos (Pogoń Szczecin), Jakub Wawszczyk (Arka Gdynia), Maciej Wolski (ŁKS Łódź), Jakub Wróbel (ŁKS Łódź), Oskar Zawada (Arka Gdynia), Ze Gomes (Lechia Gdańsk), Maciej Żurawski (Pogoń Szczecin), Michał Żyro (Korona Kielce).

Klasyfikacja asyst w PKO Ekstraklasie - podział na kluby:

Arka Gdynia:
4 ASYSTY: Mateusz Młyński.
2 ASYSTY: Adam Deja, Adam Marciniak, Michał Nalepa, Dawit Schirtladze.
1 ASYSTA: Marcin Budziński, Azer Bušuladžić, Adam Danch, Maciej Jankowski, Fabian Serrarens, Jakub Wawszczyk, Oskar Zawada.

Cracovia:
7 ASYST: Sergiu Hanca.
6 ASYST: Mateusz Wdowiak.
3 ASYSTY: Pelle van Amersfoort, Rafael Lopes, Cornel Rapa, Michal Siplak.
2 ASYSTY: Janusz Gol, Filip Piszczek.
1 ASYSTA: Milan Dimun, Ivan Fiolić, Florian Loshaj, Michał Rakoczy.

Górnik Zabrze:
7 ASYST: Erik Janża.
6 ASYST: Łukasz Wolsztyński.
5 ASYST: Jesus Jimenez.
4 ASYSTY: Igor Angulo.
3 ASYSTY: Boris Sekulić.
2 ASYSTY: Filip Bainović.
1 ASYSTA: Alasana Manneh, Daniel Ściślak.

Jagiellonia Białystok:
5 ASYST: Tomas Prikryl.
4 ASYSTY: Guilherme, Jesus Imaz.
3 ASYSTY: Martin Kostal, Martin Pospisil.
2 ASYSTY: Patryk Klimala, Przemysław Mystkowski, Marko Poletanović, Jakub Wójcicki.
1 ASYSTA: Bartosz Bida, Juan Camara, Maciej Makuszewski, Ivan Runje.

Korona Kielce:
3 ASYSTY: Matej Pućko.
1 ASYSTA: Bojan Cecarić, Uros Djuranović, Petteri Forsell, Michael Gardawski, Ognjen Gnajtić, Jacek Kiełb, Adnan Kovacević, Erik Pacinda, Milan Radin, Michał Żyro.

Lech Poznań:
5 ASYST: Darko Jevtić, Pedro Tiba.
4 ASYSTY: Joao Amaral, Kamil Jóźwiak, Jakub Moder, Tymoteusz Puchacz, Dani Ramirez (+3 dla ŁKS).
3 ASYSTY: Wołodymyr Kostewycz.
2 ASYSTY: Christian Gytkjaer, Jakub Kamiński, Karlo Muhar
1 ASYSTA: Robert Gumny, Juliusz Letniowski, Lubomir Satka.

Lechia Gdańsk:
6 ASYST: Filip Mladenović.
5 ASYST: Jarosław Kubicki.
4 ASYSTY: Lukas Haraslin, Conrado.
2 ASYSTY: Karol Fila.
1 ASYSTA: Tomasz Makowski, Jaroslav Mihalik, Flavio Paixao, Sławomir Peszko, Kenny Saief, Artur Sobiech, Ze Gomes.

Legia Warszawa:
7 ASYST: Luquinhas.
6 ASYST: Michał Karbownik, Paweł Wszołek
5 ASYST: Walerian Gwilia.
4 ASYSTY: Domagoj Antolić.
3 ASYSTY: Jose Kante, Arvydas Novikovas, Marko Vesović.
2 ASYSTY: Jarosław Niezgoda.
1 ASYSTA: Andre Martins, Dominik Nagy, Tomas Pekhart, Paweł Stolarski.

ŁKS Łódź:
3 ASYSTY: Dani Ramirez.
2 ASYSTY: Piotr Pyrdoł, Michał Trąbka.
1 ASYSTA: Patryk Bryła, Rafał Kujawa, Carlos Moros Gracia, Łukasz Sekulski, Dragoljub Srnić, Maciej Wolski, Jakub Wróbel.

Piast Gliwice:
4 ASYSTY: Tom Hateley, Bartosz Rymaniak.
3 ASYSTY: Gerard Badia.
2 ASYSTY: Jorge Felix, Martin Konczkowski, Sebastian Milewski.
1 ASYSTA: Tiago Alves, Mikkel Kirkeskov, Uros Korun, Piotr Parzyszek, Marcin Pietrowski, Patryk Tuszyński (+1 dla Zagłębia).

Pogoń Szczecin:
3 ASYSTY: Adam Buksa, Srdan Spiridonović.
2 ASYSTY: Jakub Bartkowski, Zvonimir Kożulj, Marcin Listkowski, Hubert Matynia, David Stec.
1 ASYSTA: Paweł Cibicki, Adam Frączczak, Santeri Hostikka, Sebastian Kowalczyk, Ricardo Nunes, Tomas Podstawski, Kostas Triantafyllopoulos, Maciej Żurawski.

Raków Częstochowa:
8 ASYST: Petr Schwarz
4 ASYSTY: David Tijanić.
3 ASYSTY: Kamil Piątkowski, Michał Skóraś, Miłosz Szczepański, Fran Tudor..
2 ASYSTY: Daniel Bartl.
1 ASYSTA: Jakub Apolinarski, Rusłan Babenko, Piotr Malinowski, Sebastian Musiolik, Igor Sapała

Śląsk Wrocław:
5 ASYST: Robert Pich, Dino Stiglec.
3 ASYSTY: Michał Chrapek, Krzysztof Mączyński, Przemysław Płacheta.
2 ASYSTY: Erik Exposito, Damian Gąska, Lubambo Musonda.
1 ASYSTA: Łukasz Broź, Mateusz Cholewiak, Wojciech Golla, Jakub Łabojko, Israel Puerto, Filip Raicević.

Wisła Kraków:
5 ASYST: Jakub Błaszczykowski.
4 ASYSTY: Maciej Sadlok.
3 ASYSTY: Chuca, Michał Mak, Vukan Savicević.
2 ASYSTY: Rafał Boguski, Paweł Brożek, Łukasz Burliga.
1 ASYSTA: David Niepsuj.

Wisła Płock:
5 ASYSTY: Dominik Furman.
4 ASYSTY: Giorgi Merebaszwili.
2 ASYSTY: Michał Marcjanik, Mateusz Szwoch, Piotr Tomasik.
1 ASYSTA: Hubert Adamczyk, Mikołaj Kwietniewski, Damian Rasak, Ricardinho, Jakub Rzeźniczak, Cillian Sheridan, Cezary Stefańczyk.

Zagłębie Lubin:
10 ASYST: Filip Starzyński.
7 ASYST: Alan Czerwiński.
6 ASYST: Sasa Żivec.
5 ASYST: Damjan Bohar.
2 ASYSTY: Bartosz Białek, Lubomir Guldan, Bartosz Kopacz.
1 ASYSTA: Sasa Balić, Jewgienij Baszkirow, Dejan Drazić, Damian Oko, Bartosz Slisz, Patryk Tuszyński (+ 1 dla Piasta).

Głośne powroty piłkarzy do ekstraklasy.

Wideo

Materiał oryginalny: Klasyfikacja asyst w PKO Ekstraklasie po 34. kolejce: Filip Starzyński dobił do dziesiątki [ASYSTY EKSTRAKLASA] - Gol24

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie