1/10 Zamknij

Aż siedmioro miliarderów a w sumie, aż 11 przedsiębiorców z łódzkiego znalazło się na prestiżowej liście najbogatszych Polaków magazynu Forbes. Kto znalazł

Archiwum

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze Następne

Aż siedmioro miliarderów a w sumie, aż 11 przedsiębiorców z łódzkiego znalazło się na prestiżowej liście najbogatszych Polaków magazynu Forbes. Kto znalazł się na liście?

W błędzie są Ci, którzy przypuszczali, że pandemia koronawirusa i związane z nią zawirowania wpłyną na majątki najbogatszych ludzi w kraju. Choć kondycja światowej gospodarki była chyba najgorsza od czasów ostatniej światowej wojny, majątki najbogatszych wcale się skurczyły, co więcej po raz kolejny się „spuchły”.

By znaleźć się na prestiżowej liście stu najbogatszych krajan, przygotowanej przez magazyn Forbes, trzeba było dysponować majątkiem co najmniej 649 mln zł, czyli o ponad 15 procent wyższym niż w roku 2020.

- W porównaniu z ubiegłym rokiem, wartość aktywów biznesowych kontrolowanych przez stu największych polskich przedsiębiorców zwiększyła się o 34 mld zł i przebiła 210 mld złotych – informują twórcy zestawienia.


Czytaj dalej na kolejnym slajdzie

Wróć do artykułu

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy