Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Do wyborów pozostało

  • 01dzień
  • 02godz.
  • 35min.
Odwiedź serwis wyborczy 

Kim jest żona Bosaka? Karina Bosak jest prawniczką. Krzysztof Bosak i jego żona. Bosakowie to świeżo upieczone małżeństwo ZDJĘCIA

SP
Kim jest Karina Bosak, żona kandydata Konfederacji na Prezydenta RP? To prawniczka pochodząca ze Szczecina, angażująca się w realizację konserwatywnych idei. Adam Jankowski
Kim jest żona Bosaka? Karina Bosak jest prawniczką. Krzysztof Bosak i jego żona. Ta para niedawno pobrała się... Kim jest Karina Bosak, żona kandydata Konfederacji na Prezydenta RP? To prawniczka pochodząca ze Szczecina, angażująca się w realizację konserwatywnych idei.

Kim jest żona Krzysztofa Bosaka? To prawniczka związana z Ordo Iuris

Wiele wskazuje na to, że wybory prezydenckie 2020 zbliżają się wielkimi krokami. Internauci interesują się nie tylko tym, kiedy i w jakiej formie głosowanie się odbędzie, ale poszukują także informacji o kandydatach oraz ich rodzinach. Wśród często zadawanych pytań pojawia się to, kim jest żona Krzysztofa Bosaka, kandydata Konfederacji na prezydenta RP.

Karina Bosak angażuje się na rzecz realizacji konserwatywnych idei, jej pasją jest taniec towarzyski

Krzysztof Bosak i jego partnerka, Karina Walinowicz stanęli na ślubnym kobiercu 8 lutego. Polityk opublikował wówczas wpis w swoich mediach społecznościowych, gdzie pochwalił się zdjęciem z ceremonii, a także napisał kilka słów o swojej żonie.

Moja żona pochodzi ze Szczecina, z wykształcenia jest prawnikiem, pracuje jako ekspert w Instytucie Ordo Iuris. Prowadzi tam projekt Centrum Wolności Religijnej. Podobnie jak ja od wielu lat mieszka w Warszawie i angażuje się na rzecz realizacji konserwatywnych idei. Jej pasją sportową jest taniec towarzyski. - czytamy na Facebooku kandydata.Kim jest żona Krzysztofa Bosaka? Jest koordynatorem Centrum Wolności Religijnej i Wolności Sumienia w Polsce

Kolejne informacje o Karinie Bosak, żonie kandydata na prezydenta RP można także znaleźć na stronie internetowej Instytutu na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris. Karina Bosak we wspomnianym Instytucie pełni funkcję koordynatora Centrum Wolności Religijnej i Wolności Sumienia w Polsce. Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, Centrum Prawa Amerykańskiego Uniwersytetu we Florydzie F.G. Levin College of Law i Uniwersytetu Warszawskiego oraz programu European Advocacy Academy w Brukseli. Doświadczenie zdobywała pracując m.in. w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich oraz w Parlamencie Europejskim w Brukseli.

Karina Bosak i Krzysztof Bosak: Instagram, zdjęcia

Zarówno Karina Bosak, jak i jej mąż są aktywni w mediach społecznościowych. Na swoich kontach udostępniają m.in. wspólne zdjęcia z podróży czy ze swojego codziennego życia.

https://www.instagram.com/p/CAV1ZXqHWjw

2 miesiące urlopu rodzicielskiego dla ojca

Wideo

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

P
POMOC

zbieram na operacje kregoslupa https://zrzutka.pl/p8pbtd prosze o pomoc ZRZUTKA ZWERYFIKOWANA

Dodaj ogłoszenie