reklama

Kierująca autobusem MPK zatrzymała pijanego kierowcę, który wydmuchał 1,6 promila

Lila Sayed
Lila Sayed
Ogromną odwagą wykazała się kierująca autobusem linii "83", Paulina Cieślak, która na Teofilowie zatrzymała pijanego kierowcę. Wykorzystując czerwone światło kobieta wyskoczyła z pojazdu, podbiegła do stojącego za nią volvo i wyrwała kierowcy kluczyki. 28-letni mieszaniec Kutna jeździł po Łodzi będąc kompletnie pijanym - wydmuchał 1,6 promila! Czytaj na kolejnym slajdzie
Ogromną odwagą wykazała się kierująca autobusem linii "83", Paulina Cieślak, która na Teofilowie zatrzymała pijanego kierowcę. Wykorzystując czerwone światło kobieta wyskoczyła z pojazdu, podbiegła do stojącego za nią volvo i wyrwała kierowcy kluczyki. 28-letni mieszaniec Kutna jeździł po Łodzi będąc kompletnie pijanym - wydmuchał 1,6 promila!

Do obywatelskiego ujęcia doszło na ul. Traktorowej. Autobus "83", którym kierowała pracownica MPK jechał w kierunku ul. Wydawniczej. Pani Paulina zauważyła, że jadący za autobusem samochód porusza się wężykiem. Podejrzewała, że siedzący za kierownicą volvo 28-latek może być pijany. Przy najbliższej okazji zareagowała.

- Wykorzystując czerwone światło wysiadła z autobusu i podbiegła do volvo. Zabrała kierowcy kluczyki i zadzwoniła po policję. Wszystko trwało kwadrans - relacjonuje Bartosz Stępień z łódzkiego MPK. - Po przyjeździe policji, autobus wrócił na swoją trasę.

Okazało się, że 28-letni mieszkaniec Kutna wydmuchał 1,6 promila. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.

Paulina Cieślak nie ma długie stażu pracy w MPK. To był jej pierwszy tego typu wyczyn.

Zobacz też: Wulgarny mężczyzna w centrum Łodzi!

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 33

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

A
Anty Sayed.

Lila SAYED. NAUCZ SIĘ PISAĆ. JUZ MAM DOŚĆ TYCH WYPOCIN Z BŁĘDAMI NIE POLKO. Nie na dnia bez błędu w twoim wykonaniu.

G
Gość
2019-07-13T16:20:32 02:00, Pasazer z 83:

Swiadkiem bylem i nie wiedzialem, ze teksty tak koloryzuja. Gosc toczyl sie tym volvo, chyba do warsztatu na poczatku ulicy. Autobus podjechal, wsiadam, pozniej mijamy goscia z volvo, akurat wysiadl spojrzec na te opone, jak na moje oko na pijanego nie wygladal. Ale kierowniczka mpk wysiadla jak bylismy na tej samej wysokosci, i chciala kluczyki od niego. On jej je po prodyu oddal bo nie zdazyl znowu uruchomic auta albo tam siedzil na lawete czekajac? Pol sie zgadza pol nie. Ale niezla suka bo widzialem jak ona mu ten kluczyk co oddal prubuje jeszcze zlamac, ze niby bohaterka. A gosciu spokojnie siedzial, okno otwarte mial i kluczyk oddal jak pdbiegla, podparl sie reka i czekal. Ale swiatel nie bylo, jazdy slalomem tylko paulinka co w szoferce kluczyk wygina, niezla zaklamana suka, jakby nie to ze sie chciala udac odwazniejsza to bym nawet nie napisal komentarza

2019-07-13T16:24:55 02:00, Gość:

Aha i jechal traktorowa w kierunku rabienskiej - brzmialoby poprawnie

2019-07-15T08:59:12 02:00, Gość:

I pewnie alkomat śmieciu też kłamie?

Ze alkomat klamie rzadnej wzmianki nie ma szmaciazu...

Za wyginanie klucza stfu na taka suke

G
Gość
2019-07-12T10:04:38 02:00, gosc:

Wykazała sie ogromna głupota narażając pasażerów na niebezpieczeństwo. Powinna powiadomic centrale i zawiadomic policje po spisaniu numerow rejestracyjnych i tyle a nie jakies kozaczenie. Jak by mi jakas baba prubowala wyrwac kluczyki, a nie sory ja zamykam zamki ale nawet to bym jej tak fange sprzedal ze by wiedziala szybko gdzie jej miejsce tylko ja nie jezdze po pijaku

2019-07-12T21:40:28 02:00, Gość:

Ona mu nie wyrwała kluczyków sam jej oddał jeszcze spytał czy zaczeka z nim na policję było w wiadomościach o tym

Ale odważny. W kryminale to mógłbyś swoją dupę potem sprzedawać. A nie sorry, braliby za darmo, jak twoją starą za sklepem.

G
Gość
2019-07-13T16:20:32 02:00, Pasazer z 83:

Swiadkiem bylem i nie wiedzialem, ze teksty tak koloryzuja. Gosc toczyl sie tym volvo, chyba do warsztatu na poczatku ulicy. Autobus podjechal, wsiadam, pozniej mijamy goscia z volvo, akurat wysiadl spojrzec na te opone, jak na moje oko na pijanego nie wygladal. Ale kierowniczka mpk wysiadla jak bylismy na tej samej wysokosci, i chciala kluczyki od niego. On jej je po prodyu oddal bo nie zdazyl znowu uruchomic auta albo tam siedzil na lawete czekajac? Pol sie zgadza pol nie. Ale niezla suka bo widzialem jak ona mu ten kluczyk co oddal prubuje jeszcze zlamac, ze niby bohaterka. A gosciu spokojnie siedzial, okno otwarte mial i kluczyk oddal jak pdbiegla, podparl sie reka i czekal. Ale swiatel nie bylo, jazdy slalomem tylko paulinka co w szoferce kluczyk wygina, niezla zaklamana suka, jakby nie to ze sie chciala udac odwazniejsza to bym nawet nie napisal komentarza

2019-07-13T16:24:55 02:00, Gość:

Aha i jechal traktorowa w kierunku rabienskiej - brzmialoby poprawnie

I pewnie alkomat śmieciu też kłamie?

G
Gość
2019-07-13T23:10:58 02:00, Gość:

poznam cie blazo

Groźba karalna. Za to w więzieniu ty będziesz blazom dla kolegów z celi. Już ćwicz odbyt, bo możesz przez dłuższy czas mieć problem z kupą./

G
Gość

poznam cie blazo

G
Gość
2019-07-13T16:20:32 02:00, Pasazer z 83:

Swiadkiem bylem i nie wiedzialem, ze teksty tak koloryzuja. Gosc toczyl sie tym volvo, chyba do warsztatu na poczatku ulicy. Autobus podjechal, wsiadam, pozniej mijamy goscia z volvo, akurat wysiadl spojrzec na te opone, jak na moje oko na pijanego nie wygladal. Ale kierowniczka mpk wysiadla jak bylismy na tej samej wysokosci, i chciala kluczyki od niego. On jej je po prodyu oddal bo nie zdazyl znowu uruchomic auta albo tam siedzil na lawete czekajac? Pol sie zgadza pol nie. Ale niezla suka bo widzialem jak ona mu ten kluczyk co oddal prubuje jeszcze zlamac, ze niby bohaterka. A gosciu spokojnie siedzial, okno otwarte mial i kluczyk oddal jak pdbiegla, podparl sie reka i czekal. Ale swiatel nie bylo, jazdy slalomem tylko paulinka co w szoferce kluczyk wygina, niezla zaklamana suka, jakby nie to ze sie chciala udac odwazniejsza to bym nawet nie napisal komentarza

Aha i jechal traktorowa w kierunku rabienskiej - brzmialoby poprawnie

P
Pasazer z 83

Swiadkiem bylem i nie wiedzialem, ze teksty tak koloryzuja. Gosc toczyl sie tym volvo, chyba do warsztatu na poczatku ulicy. Autobus podjechal, wsiadam, pozniej mijamy goscia z volvo, akurat wysiadl spojrzec na te opone, jak na moje oko na pijanego nie wygladal. Ale kierowniczka mpk wysiadla jak bylismy na tej samej wysokosci, i chciala kluczyki od niego. On jej je po prodyu oddal bo nie zdazyl znowu uruchomic auta albo tam siedzil na lawete czekajac? Pol sie zgadza pol nie. Ale niezla suka bo widzialem jak ona mu ten kluczyk co oddal prubuje jeszcze zlamac, ze niby bohaterka. A gosciu spokojnie siedzial, okno otwarte mial i kluczyk oddal jak pdbiegla, podparl sie reka i czekal. Ale swiatel nie bylo, jazdy slalomem tylko paulinka co w szoferce kluczyk wygina, niezla zaklamana suka, jakby nie to ze sie chciala udac odwazniejsza to bym nawet nie napisal komentarza

G
Gość
2019-07-12T10:04:38 02:00, gosc:

Wykazała sie ogromna głupota narażając pasażerów na niebezpieczeństwo. Powinna powiadomic centrale i zawiadomic policje po spisaniu numerow rejestracyjnych i tyle a nie jakies kozaczenie. Jak by mi jakas baba prubowala wyrwac kluczyki, a nie sory ja zamykam zamki ale nawet to bym jej tak fange sprzedal ze by wiedziala szybko gdzie jej miejsce tylko ja nie jezdze po pijaku

Ona mu nie wyrwała kluczyków sam jej oddał jeszcze spytał czy zaczeka z nim na policję było w wiadomościach o tym

G
Gość
2019-07-12T15:01:03 02:00, Kierowca:

Później się dziwic, że pasażerowie podpierdalaja za wszystko kierowcę i piszą skargi, jak kierowcy to konfidenci, bezpieczeństwo bezpieczeństwem a konfident zawsze zostanie konfidentem.

Ciekawe czy tak byś gadał jak by ci dzieciaka przejechał...?!

B
Ben Chór
2019-07-12T10:11:00 02:00, Uxit:

ŚMIERĆ KONFIDENTĄ.ZA FRAJERSKIE AKCJE LOS CIE UKARZE KURWO

2019-07-12T11:10:12 02:00, .:

Spierdalaj śmieciu

2019-07-12T15:17:40 02:00, Uxit:

Sam spierdalaj oby się ktoś na ciebie poprul i żebyś chuju siedział sto lat a napewno kondomie masz coś za uszami jak.kazdy powodzenia i pamiętaj karma wraca

2019-07-12T16:29:23 02:00, Misio:

Sam się rozprułes na kumpla cwelu a teraz takiego JP zgrywasz. Twoi kumple to frajerzy

2019-07-12T16:50:39 02:00, Uxit:

Ta wielki znawco dupę trzymaj lepiej krótko bo jak byś stanik oko w oko to pewnie byś spierdalam po.kontach sCzurze.jebqc frajerów zawsze i wszędzie i nie zgrywam.jp tylko ludzie mają zasady a jeśli dla ciebie kmiocie podpierdalanie jest okej to wiemy już kim.jestes paparuhu

Oczywiście wiesz, barani łbie, że w internecie nie jesteś anonimowy? :P

G
Gość

Ładna dziewczyna i odważna. Naprawdę jestem pod wrażeniem.

K
Kierowca
2019-07-12T11:46:43 02:00, www:

Kierowcy autobusów włączając się do ruch z przystanku macie obowiązek poinformować o tym innych użytkowników drogi poprzez włączenie kierunkowskazu,bez względu czy jest wydzielona zatoczka czy nie.

2019-07-12T13:45:16 02:00, Gość:

Nie ma takiego obowiązku.w myśl przepisów kierunkowskazy używa się przy zamiarze skrętu zmiany pasa jazdy lub włączając się do ruchu.zatrzymując pojazd lub ruszając na jezdni nie ma obowiązku używania kierunkowskazu

2019-07-12T15:13:31 02:00, www:

Uważasz,że autobus ruszający z wydzielonego przystanku nie włącza się do ruchu ? Grubo......Oddaj prawo jazdy jeśli je posiadasz bo stwarzasz zagrożenie nie tylko dla siebie ale i innych uczestników ruchu.O pieszych nie wspomnę......

2019-07-12T16:12:30 02:00, Gość:

Nie było mowy o zatokach przystankowych .czytaj ze zrozumieniem

Niestety, zgodnie z przepisem z 2015r. Pojazd komunikacji miejskiej stojący na przystanku jest wyłączony z ruchu. Więc się dzieci nie licytujcie czy jest zatoka czy jej nie ma. Ale włączając się do ruchu kierunkowskazu nie włączamy, chyba że zmieniamy kierunek jazdy lub pas ruchu.

G
Gość

Przyjrzyjcie się tej babce TAK wygląda baba z jajami WIELKI SZACUN...

A
Abdulah

Łódź to miasto meneli a uxit jest tego dowodem

Dodaj ogłoszenie