reklama

Kibol zaatakował maczetą przypadkowego mężczyznę. 33-latek prawie stracił dłoń...

Lila Sayed
Lila Sayed
Krwawe sceny rozegrały się przy ul. Majdany na pabianickiej starówce. 24-letni kibol zaatakował maczetą mężczyznę, z którym chwilę wcześniej wdał się w awanturę w pobliskim sklepie monopolowym. 33-latek prawie stracił dłoń. Napastnika udało się zatrzymać dopiero po dwóch tygodniach. Czytaj więcej na następnej stronie policja/Lila Sayed
Krwawe sceny rozegrały się przy ul. Majdany na pabianickiej starówce. 24-letni kibol zaatakował maczetą mężczyznę, z którym chwilę wcześniej wdał się w awanturę w pobliskim sklepie monopolowym. 33-latek prawie stracił dłoń. Napastnika udało się zatrzymać dopiero po dwóch tygodniach.

22 czerwca po godz. 22 do sklepu z alkoholem przy ul. Majdany wszedł 33-latek. Wewnątrz przebywał inny klient – 24-latek. Przez przypadek mężczyźni musnęli się koszulkami i... doszło do ostrej awantury. W jej trakcie młodszy z klientów wybiegł na zewnątrz, otworzył drzwi zaparkowanego przed sklepem forda i sięgnął po maczetę. Po czym schował się na pobliskim rogiem.

Gdy 33-latek wyszedł na zewnątrz z zakupami, kibol rzucił się na niego z maczetą. Z całą siłą uderzył swojego przeciwnika w rękę (w okolice nadgarstka) powodując ranę ciętą i... uciekł. Rannym zajęła się ekipa pogotowia, która niebawem przyjechała na miejsce. Zakrwawiony pacjent został przewieziony do szpitala, gdzie przeszedł operację.

Okazało się, że 24-latek nie jest mieszkańcem powiatu pabianickiego, co więcej nie ma stałego miejsca zamieszkania. Udało się go zatrzymać dopiero po dwóch tygodniach. Był znany policjantom jako kibol jednego z łódzkich klubów piłkarskich.
– Policjanci z Wydziału Kryminalnego analizując zgromadzony materiał dowodowy ustalili i zatrzymali sprawcę tego napadu na terenie Konstantynowa Łódzkiego – informuje nadkom. Joanna Szczęsna, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach.
W jego samochodzie znaleziono też ukrytą maczetę.

– Podejrzany usłyszał zarzut spowodowania naruszenia czynności narządu ciała. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności – dodaje nadkom. Joanna Szczęsna.
33-letni pabianiczanin wraca do zdrowia.

Zobacz też: Mężczyzna z dmuchaną lalą zatrzymuje kierowców na ul. Grabowej:

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 37

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

P
PiS = PO jedno zło
2019-07-09T20:24:11 02:00, Gość:

Nie Rząd PiS a Rząd Polski! Tylko PIS jesteśmy większością tego narodu!!

Obudź się, 20% ogółu uprawnionych do głosowania to nie większość matołku.

I
Ikol
2019-07-10T06:39:49 02:00, Loki:

Nie dają rady to biorą maczety i inny sprzęt. W sumie nie dziwie się bo jest tego ap gałkałesu mało i same trusie. Walczą o przeżycie.Cały czas gacie zasrane i po 50 razy oglądają się za siebie.

Znowu się naćpałeś? Cała Łódź wie że taka patologia to na Piłsudskiego, żulernia i gangsterka.

L
Loki

Nie dają rady to biorą maczety i inny sprzęt. W sumie nie dziwie się bo jest tego ap gałkałesu mało i same trusie. Walczą o przeżycie.Cały czas gacie zasrane i po 50 razy oglądają się za siebie.

O
Oj dzieciaczku
2019-07-09T17:56:18 02:00, Gość:

gazety pewnie coś jak zawsze podkoloryzowaly ze mu miało co ręki nie uciął a pewnie aż tak mocno go nie dziabnal na dodatek jak to takie coś zardzewiałe jak na zdjęciu jest

2019-07-09T20:27:36 02:00, Niuniek:

Atakując bezpośrednio kogoś maczeta jest równoznaczne z zamiarem pozbawienia kogoś życia. Tak samo jak bym wyskoczył do kogoś z siekierą albo wycelowal od tak sobie z naładowane i orzeldowanej broni w głowę swojej ofiary. Nie widzisz podobieństwa? Bo jesteś tępakiem jebany 😊

2019-07-09T20:41:29 02:00, Gość:

hahahaahahahahahaahhahahaahah weź mnie nie rozsmieszaj .jest różnica między atakiem czy strzelaniem z pistoletu w nogi czy rękę niż w tułów czy głowę .to jak policja strzela w nogi to też chce zabić ??????

A wiesz co to bezpośredni atak po wpływem emocji z użyciem niebezpiecznego narzędzia?

Dziecko jesteś to widać po twoim komentarzu.

Wy startuj do mnie z maczeta i wyceluj w paznokieć a ja ci ta maczete zjem a tobie odgryze nogi i ręce 😊

G
Gość
2019-07-09T17:56:18 02:00, Gość:

gazety pewnie coś jak zawsze podkoloryzowaly ze mu miało co ręki nie uciął a pewnie aż tak mocno go nie dziabnal na dodatek jak to takie coś zardzewiałe jak na zdjęciu jest

2019-07-09T20:27:36 02:00, Niuniek:

Atakując bezpośrednio kogoś maczeta jest równoznaczne z zamiarem pozbawienia kogoś życia. Tak samo jak bym wyskoczył do kogoś z siekierą albo wycelowal od tak sobie z naładowane i orzeldowanej broni w głowę swojej ofiary. Nie widzisz podobieństwa? Bo jesteś tępakiem jebany 😊

hahahaahahahahahaahhahahaahah weź mnie nie rozsmieszaj .jest różnica między atakiem czy strzelaniem z pistoletu w nogi czy rękę niż w tułów czy głowę .to jak policja strzela w nogi to też chce zabić ??????

N
Niuniek
2019-07-09T17:56:18 02:00, Gość:

gazety pewnie coś jak zawsze podkoloryzowaly ze mu miało co ręki nie uciął a pewnie aż tak mocno go nie dziabnal na dodatek jak to takie coś zardzewiałe jak na zdjęciu jest

Atakując bezpośrednio kogoś maczeta jest równoznaczne z zamiarem pozbawienia kogoś życia. Tak samo jak bym wyskoczył do kogoś z siekierą albo wycelowal od tak sobie z naładowane i orzeldowanej broni w głowę swojej ofiary. Nie widzisz podobieństwa? Bo jesteś tępakiem jebany 😊

G
Gość

Nie Rząd PiS a Rząd Polski! Tylko PIS jesteśmy większością tego narodu!!

C
Cwele
2019-07-09T14:46:18 02:00, to znany gej z limanki:

ciasny i przyjemny

2019-07-09T16:30:53 02:00, cwel z Grembachu:

napisał cwel z familoków z Grembachu

Jak byście mnie cweluchy zaatakowali maczeta a bym przeżył to zabił bym wam wasze matki i dzieci 😊

....
2019-07-09T14:34:32 02:00, Zett:

Nie kibol tylko prawdziwy młody patriota. Na samą myśl o nich prezespan z Antkiem mają mokro w majtach

2019-07-09T14:50:29 02:00, Gość:

Ty jesteś niedorozwinięty?!?

2019-07-09T15:01:20 02:00, Łodzianin:

Nie niedorozwinięty,tylko opłacamy pionek tęskniących za władzą wiecznych przegranych.

2019-07-09T16:28:32 02:00, Wader:

A co to pisiurku wstydzicie się już własnej retoryki?

2019-07-09T19:55:34 02:00, Gość:

BRAWO właśnie przez takich gamoni i buraków ,PiS jest u władzy.Bo jak się czyta te kretyńskie komentarze wyborców "spoko" to wszystko staje się jasne.

A Ty na kogo głosowałem? Na PO? To znaczy że jesteś szmatą tak samo jak ci co na PiS głosowali. Co z tym zrobisz? Pójdziesz na policję.? Nie pójdziesz bo jesteś szmatą jak cała reszta

G
Gość

Absolutnie koniecznym składnikiem wszelkich eksperymentów medycznych prowadzonych na ludziach jest niewymuszona zgoda na ich przeprowadzenie wyrażona przez osobę, która ma być im poddana.

Oznacza to, że osoba na której prowadzony będzie eksperyment musi posiadać pełną zdolność do podejmowania czynności prawnych, mieć pełną władzę w podejmowaniu takiej decyzji bez jakiejkolwiek interwencji w formie przemocy, przekupstwa, wprowadzenia w błąd, przymusu, fałszywej obietnicy lub jakiejkolwiek innej formy ograniczania oraz wymuszania takiej decyzji; osoba ta powinna posiadać wiedzę i zrozumienie znaczenia eksperymentu w takim stopniu, aby móc świadomie podjąć decyzję o swoim uczestnictwie w eksperymencie!!!

G
Gość
2019-07-09T14:34:32 02:00, Zett:

Nie kibol tylko prawdziwy młody patriota. Na samą myśl o nich prezespan z Antkiem mają mokro w majtach

2019-07-09T14:50:29 02:00, Gość:

Ty jesteś niedorozwinięty?!?

2019-07-09T15:01:20 02:00, Łodzianin:

Nie niedorozwinięty,tylko opłacamy pionek tęskniących za władzą wiecznych przegranych.

2019-07-09T16:28:32 02:00, Wader:

A co to pisiurku wstydzicie się już własnej retoryki?

BRAWO właśnie przez takich gamoni i buraków ,PiS jest u władzy.Bo jak się czyta te kretyńskie komentarze wyborców "spoko" to wszystko staje się jasne.

G
Gość
2019-07-09T17:56:18 02:00, Gość:

gazety pewnie coś jak zawsze podkoloryzowaly ze mu miało co ręki nie uciął a pewnie aż tak mocno go nie dziabnal na dodatek jak to takie coś zardzewiałe jak na zdjęciu jest

Ale czy to ważne co mu zrobił? Ważne, że degenerat wystartował do kogoś z narzędziem, które mogło uszkodzić ciało. A jak nie rozumiesz to życzę podobnej sytuacji... Może zrozumiesz....

G
Gość

gazety pewnie coś jak zawsze podkoloryzowaly ze mu miało co ręki nie uciął a pewnie aż tak mocno go nie dziabnal na dodatek jak to takie coś zardzewiałe jak na zdjęciu jest

J
Józek

Kibole przeorane łby. Tylko współczuć.

p
ppp

Nie więzienie tylko upierdzielić mu dwie dłonie. Problem rozwiąże się sam.

Dodaj ogłoszenie