Kibice ŁKS fetował powrót piłkarzy do ekstraklasy [galeria zdjęć]

(hof)Zaktualizowano 
Spotkanie ŁKS z Chojniczanką Chojnice, wygrane przez ełkaesiaków 2:0, było okazją do świętowania awansu drużyny do ekstraklasy. Kibice drużyny z al. Unii dopisali i na trybunie trwała przez cały mecz fiesta. Także po nim radosnych chwili nie brakowało.

polecane: Kajetan Kajetanowicz: Rajd Sardynii jest bardzo wymagający dla sprzętu i załogi

Wideo

Materiał oryginalny: Kibice ŁKS fetował powrót piłkarzy do ekstraklasy [galeria zdjęć] - Express Ilustrowany

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 27

R
Rain
2019-05-11T23:01:44 02:00, RTS19Q0:

duzo to ich tam nie bylo. ledwie 2tys kundli. nie postarali sie jak zwykke ale co sie dziwic wkoncu to kales

2019-05-12T10:10:06 02:00, RTS HUJ:

Na was wystarczy czerwona kurwo z reaktywacji jebać żydzew

2019-05-12T12:22:18 02:00, Lol:

Hahaha następnym razem wyjdź ze schroniska i policz ludzi!!!!!!😂

Zdziwiłbyś się cipka, nas było więcej niż was jest z łodzi, a teraz płacz lumpie z grembachu, ŁKS ekstraklasa, widzew coś tam gdzieś tam, buhaha

zgłoś
Ł
Łodzianka

⚪🔴⚪ TYLKO ŁÓDZKI KLUB SPORTOWY ŁKS ŁÓDŹ ⚪🔴⚪

⚽ŁĄCZY NAS PIŁKA ⚽

⚪🔴⚪

zgłoś
G
Gość
2019-05-12T08:19:15 02:00, pedalot:

kto posprząta ten chlew na Placu Wolności zostawiony przez świętujących?

2019-05-12T12:09:10 02:00, Łodzianin:

Lumpie spędzony, nie pytaj, tylko zapierdala.

Nudzisz się to posprzątaj

zgłoś
L
Lol
2019-05-11T23:01:44 02:00, RTS19Q0:

duzo to ich tam nie bylo. ledwie 2tys kundli. nie postarali sie jak zwykke ale co sie dziwic wkoncu to kales

2019-05-12T10:10:06 02:00, RTS HUJ:

Na was wystarczy czerwona kurwo z reaktywacji jebać żydzew

Hahaha następnym razem wyjdź ze schroniska i policz ludzi!!!!!!😂

zgłoś
Ł
Łodzianin
2019-05-12T08:19:15 02:00, pedalot:

kto posprząta ten chlew na Placu Wolności zostawiony przez świętujących?

Lumpie spędzony, nie pytaj, tylko zapierdala.

zgłoś
R
RTS HUJ
2019-05-11T23:01:44 02:00, RTS19Q0:

duzo to ich tam nie bylo. ledwie 2tys kundli. nie postarali sie jak zwykke ale co sie dziwic wkoncu to kales

Na was wystarczy czerwona kurwo z reaktywacji jebać żydzew

zgłoś
G
Gość

Cześć Panowie :) ,Mam na imie Sylwia i mam 25 lat jeżeli masz ochotę Napisz do mnie na www.wyspakobiet.eu jeśli jesteś miłośnikiem kobiecych kształtów, lubisz piękne i inteligentne kobiety to zapraszam Cię do bliższej znajomości z moją osobą. Pozdrawiam Milutko :)

zgłoś
G
Gość

Cześć Panowie :) ,Mam na imie Sylwia i mam 25 lat jeżeli masz ochotę Napisz do mnie na www.wyspakobiet.eu jeśli jesteś miłośnikiem kobiecych kształtów, lubisz piękne i inteligentne kobiety to zapraszam Cię do bliższej znajomości z moją osobą. Pozdrawiam Milutko :)

zgłoś
G
Gość

Cześć Panowie :) ,Mam na imie Sylwia i mam 25 lat jeżeli masz ochotę Napisz do mnie na www.wyspakobiet.eu jeśli jesteś miłośnikiem kobiecych kształtów, lubisz piękne i inteligentne kobiety to zapraszam Cię do bliższej znajomości z moją osobą. Pozdrawiam Milutko :)

zgłoś
G
Gość

Witam, spotkam się z Panem na dyskretne i potajemne schadzki. Mam 24 lat jestem po rozstaniu i nie chce mężczyzny na stałe. Zapraszam do kontaktu przez ten portal : www.czatkobiet.pl/motylek19

zgłoś
G
Gość
2019-05-12T08:19:15 02:00, pedalot:

kto posprząta ten chlew na Placu Wolności zostawiony przez świętujących?

Możesz zacząć

zgłoś
p
pedalot

kto posprząta ten chlew na Placu Wolności zostawiony przez świętujących?

zgłoś
....
2019-05-12T07:06:43 02:00, Gość:

Ilu was było?

2019-05-12T07:10:59 02:00, Rain:

Na was wystarczy

To Nie zaczepki wiem że w miarę normalnie piszesz to pytam

zgłoś
R
Rain
2019-05-11T23:01:44 02:00, RTS19Q0:

duzo to ich tam nie bylo. ledwie 2tys kundli. nie postarali sie jak zwykke ale co sie dziwic wkoncu to kales

Kundla hamie byczyński, to przy budzie swojej masz. aŁKS ekstraklasa, reaktywacja 2015 coś tam, coś tam, buhaha. Wyj i płacz korwo, tylko to ci została smieciu z byczyny.

zgłoś
R
Rain
2019-05-12T07:06:43 02:00, Gość:

Ilu was było?

Na was wystarczy

zgłoś
Dodaj ogłoszenie