Kibice ŁKS fetował powrót piłkarzy do ekstraklasy [galeria zdjęć]

(hof)Zaktualizowano 
Spotkanie ŁKS z Chojniczanką Chojnice, wygrane przez ełkaesiaków 2:0, było okazją do świętowania awansu drużyny do ekstraklasy. Kibice drużyny z al. Unii dopisali i na trybunie trwała przez cały mecz fiesta. Także po nim radosnych chwili nie brakowało.

polecane: FLESZ: Decydujące mecze kadry w eliminacjach Euro 2020

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 22

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

R
Rain
2019-05-11T23:01:44 02:00, RTS19Q0:

duzo to ich tam nie bylo. ledwie 2tys kundli. nie postarali sie jak zwykke ale co sie dziwic wkoncu to kales

2019-05-12T10:10:06 02:00, RTS HUJ:

Na was wystarczy czerwona kurwo z reaktywacji jebać żydzew

2019-05-12T12:22:18 02:00, Lol:

Hahaha następnym razem wyjdź ze schroniska i policz ludzi!!!!!!😂

Zdziwiłbyś się cipka, nas było więcej niż was jest z łodzi, a teraz płacz lumpie z grembachu, ŁKS ekstraklasa, widzew coś tam gdzieś tam, buhaha

Ł
Łodzianka

⚪🔴⚪ TYLKO ŁÓDZKI KLUB SPORTOWY ŁKS ŁÓDŹ ⚪🔴⚪

⚽ŁĄCZY NAS PIŁKA ⚽

⚪🔴⚪

G
Gość
2019-05-12T08:19:15 02:00, pedalot:

kto posprząta ten chlew na Placu Wolności zostawiony przez świętujących?

2019-05-12T12:09:10 02:00, Łodzianin:

Lumpie spędzony, nie pytaj, tylko zapierdala.

Nudzisz się to posprzątaj

L
Lol
2019-05-11T23:01:44 02:00, RTS19Q0:

duzo to ich tam nie bylo. ledwie 2tys kundli. nie postarali sie jak zwykke ale co sie dziwic wkoncu to kales

2019-05-12T10:10:06 02:00, RTS HUJ:

Na was wystarczy czerwona kurwo z reaktywacji jebać żydzew

Hahaha następnym razem wyjdź ze schroniska i policz ludzi!!!!!!😂

Ł
Łodzianin
2019-05-12T08:19:15 02:00, pedalot:

kto posprząta ten chlew na Placu Wolności zostawiony przez świętujących?

Lumpie spędzony, nie pytaj, tylko zapierdala.

R
RTS HUJ
2019-05-11T23:01:44 02:00, RTS19Q0:

duzo to ich tam nie bylo. ledwie 2tys kundli. nie postarali sie jak zwykke ale co sie dziwic wkoncu to kales

Na was wystarczy czerwona kurwo z reaktywacji jebać żydzew

G
Gość
2019-05-12T08:19:15 02:00, pedalot:

kto posprząta ten chlew na Placu Wolności zostawiony przez świętujących?

Możesz zacząć

p
pedalot

kto posprząta ten chlew na Placu Wolności zostawiony przez świętujących?

....
2019-05-12T07:06:43 02:00, Gość:

Ilu was było?

2019-05-12T07:10:59 02:00, Rain:

Na was wystarczy

To Nie zaczepki wiem że w miarę normalnie piszesz to pytam

R
Rain
2019-05-11T23:01:44 02:00, RTS19Q0:

duzo to ich tam nie bylo. ledwie 2tys kundli. nie postarali sie jak zwykke ale co sie dziwic wkoncu to kales

Kundla hamie byczyński, to przy budzie swojej masz. aŁKS ekstraklasa, reaktywacja 2015 coś tam, coś tam, buhaha. Wyj i płacz korwo, tylko to ci została smieciu z byczyny.

R
Rain
2019-05-12T07:06:43 02:00, Gość:

Ilu was było?

Na was wystarczy

G
Gość

Ilu was było?

G
Gość
2019-05-11T23:28:17 02:00, 19ŁKS08:

ŁKS...I W MIEŚCIE ŁODZI DŁUGO DŁUGO NIC

2019-05-12T01:52:10 02:00, Gość:

ŁKS chujem w dupie jest

W twojej dupie.

G
Gość

Kibolskie gówno.

G
Gość
2019-05-11T23:28:17 02:00, 19ŁKS08:

ŁKS...I W MIEŚCIE ŁODZI DŁUGO DŁUGO NIC

ŁKS chujem w dupie jest

Dodaj ogłoszenie