Kibice Legii zatrzymani przed meczem na stadionie przy al. Piłsudskiego ZDJĘCIA

Lila Sayed
Lila Sayed
Sześciu kibiców Legii Warszawa próbowało wnieść na stadion przy al. Piłsudskiego materiały pirotechniczne. Mężczyźni w wieku od 21 do 32 lat usłyszeli zarzuty naruszenia przepisów ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych.Czytaj więcej na następnej stronie policja

Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności. Osoby, przy których znaleziono materiały pirotechniczne zostały przekazane policjantom i zatrzymane do dalszych czynności.

Widzew podejmował Legię Warszawa na stadionie przy al. Piłsudskiego w Łodzi. Mecz 1/16 finału Pucharu Polski zakończył się wynikiem 2:3. Widzew pokazał charakter w meczu z Legią. Kibice na stojąco dziękowali piłkarzom za walkę, determinację i serce zostawione na boisku. Zobacz kibiców Widzewa na meczu z Legią Warszawa! ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Widzew Łódź - Legia Warszawa. Mecz Pucharu Polski w Łodzi. Z...

Wszystkich sympatyków warszawskiej drużyny na meczu w Łodzi było ok. 900. Przyjechali ze stolicy specjalnym pociągiem.

-W trakcie meczu piłkarskiego zarówno kibice gospodarzy, jak i kibice gości odpalili race. Zadymienie, które powstało na stadionie w drugiej odsłonie meczu spowodowało, że zawody zostały przerwane na kilka minut. Po wznowieniu gry obyło się już bez większych zakłóceń. Mecz obejrzało łącznie ponad 17 tysięcy widzów - informuje Marcin Fiedukowicz z Komendy Miejskiej Policji w Łodzi.

Mecz 1/16 finału Pucharu Polski zakończył się wynikiem 2:3.