Kazimierz Moskal:Takiego meczu nie mieliśmy prawa przegrać

Piłkarze ŁKS w spotkaniu 19. kolejki ekstraklasy przegrali w Gliwicach z Piastem 1:2. Oto, co po meczu powiedzieli szkoleniowcy obydwu drużyn.

Kazimierz Moskal (ŁKS): - Nie wiem czy rozegraliśmy bardzo dobry mecz, dobry czy przeciętne spotkanie, ale na pewno do bramki na 1:1 lepiej graliśmy w piłkę od Piasta. Gospodarze nie mogli stworzyć sobie sytuacji bramkowej. Obawialiśmy się oczywiście ich stałych fragmentów i w ten sposób padło wyrównanie. Kto wie jak zakończyłby się mecz, gdyby pan sędzia wspaniałomyślnie nie chciał piłki oddać gospodarzom po tym, jak wyszła na aut. Przerwał akcję, oddał im piłkę i za chwilę straciliśmy bramkę. Dla mnie to niezrozumiałe. Nikt mi nie powie, że to było słuszne rozwiązanie. Takie sytuacje powodują, że ręce opadają, a takiego meczu nie mieliśmy prawa przegrać.

Waldemar Fornalik (Piast): - Odnieśliśmy bardzo ważne zwycięstwo. Trzy poprzednie porażki spowodowały trochę nerwowości w naszej grze. Przypadkowa bramka dla ŁKS jeszcze to spotęgowała. W drugiej połowie zagraliśmy o wiele lepiej. Zobaczyliśmy drużynę chcącą za wszelką cenę wygrać, było kilka naszych dobrych akcji. Nie będę mówił o tym, co działo się w przerwie w szatni. Zmiany były dobre, ruszyły naszą grę.

FLESZ: Nowe dyscypliny na igrzyskach w Tokio

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.