Kazimierz Moskal: Zabrakło nam bramki, która zapewniłaby nam komplet punktów

(bart)
Kazimierz Moskal nie jest zadowolony z końcowego rezultatu
Kazimierz Moskal nie jest zadowolony z końcowego rezultatu krzysztof szymczak
W meczu piłkarskiej ekstraklasy ŁKS zremisował na stadionie przy al. Unii z Wisłą Płock 0:0. Po ostatnim gwizdku sędziego trener łodzian Kazimierz Moskal nie mógł więc być zadowolony.

Kazimierz Moskal (trener ŁKS): - Przede wszystkim dziękuję moim zawodnikom za to, ile serca i wysiłku włożyli w ten mecz. Niestety nie udało się przekuć tego na trzy punkty, czasami tak bywa. Może stworzyliśmy sobie zbyt mało klarownych sytuacji, a najlepszą zmarnował Pirulo w pierwszej połowie, który zbyt długo czekał z decyzją o strzale. Pierwsza połowa to dużo negatywnych emocji, nie tylko na boisku, ale też w szatni. Po przerwie udało nam się to opanować, bo przed przerwą Wisła była bardzo groźna, sami namnożyliśmy tych stałych fragmentów gry, a oni są znani z tego, że potrafią to wykorzystać. Natomiast w drugiej połowie graliśmy już lepiej, ale niestety zabrakło bramki, która zapewniłaby nam komplet punktów. Trzymamy jednak głowy w górze i myślimy już o kolejnym spotkaniu.

Radosław Sobolewski (trener Wisły): - Po ostatnim spotkaniu byliśmy bardzo źli. W szatni obiecaliśmy sobie, że złość będziemy chcieli wyładować tutaj w Łodzi, ale tej złości starczyło nam na zaledwie 45 minut. Dlatego też nie jestem do końca zadowolony. Później to ŁKS był bowiem stroną dominującą i mógł pokusić się o zdobycie trzech punktów.