Kazimierz Moskal (trener ŁKS): Powinniśmy zdobyć choć jedną bramkę WIDEO

W sobotnim meczu 8. kolejki piłkarskiej ekstraklasy Raków Częstochowa pokonał 1:0 ŁKS. Trenerzy Dawid Szwarga i Kazimierz Moskal tak ocenili to spotkanie.

Kazimierz Moskal (trener ŁKS): - Myślę, że zagraliśmy dobre spotkanie. Poza początkiem, gdzie wykazaliśmy zbyt duży respekt wobec gospodarzy. Szybko stracona bramka pokrzyżowała nam plany. Potem z każdą minutą graliśmy lepiej, stworzyliśmy dużo sytuacji i powinniśmy zdobyć choć jedną bramkę. Ale się nie udało. Zabrakło nam skuteczności - taka jest piłka. Chyba nikt nie sądził, że urwiemy punkt Rakowowi, a byliśmy blisko. To boli, że zagraliśmy dobry mecz, a nie zdobyliśmy nawet punktu..."

Dawid Szwarga (trener Rakowa): - Nie lubię tego stwierdzenia, że najważniejsze są trzy punkty, bo zawsze chcemy prezentować grę na najwyższym poziomie. Ale dzisiaj nie zawsze nam to wychodziło. ŁKS dzisiaj, zwłaszcza w drugiej połowie, przeciwstawił się nam dobrą organizacją gry i dużą energią. Dużą sztuką jest utrzymanie "zera z tyłu", mimo słabszych momentów. Spory udział miał w tym oczywiście Vladan Kovacevic, ale specjalnej premii z tego powodu nie będzie".