Kazimierz Moskal, trener ŁKS: Nie wiem, czy się cieszyć, czy nie z tego punktu

W spotkaniu 11. kolejki piłkarskiej pierwszej ligi ŁKS zremisował 1:1 z z Podbeskidziem w Bielsku-Białej

Kazimierz Moskal (trener ŁKS): Nie wiem, czy się cieszyć, czy nie z tego punktu. Dwa rożne oblicza meczu. W pierwszej połowie byliśmy lepszym zespołem i stwarzaliśmy lepsze sytuacje, ale należało je wykorzystać. W drugiej połowie inny obraz naszej drużyny, Podbeskidzie przeważało, nie potrafiliśmy utrzymać się przy piłce i straciliśmy bramkę. Nie wiem, czy wyglądało to po przerwie tak, bo podświadomie myśleliśmy tylko o dowiezieniu korzystnego wyniku, ale powinniśmy dążyć do zdobycia drugiego gola.