Kazimierz Moskal: Nie zamierzamy nic zmieniać w naszej grze

(bart)Zaktualizowano 

Wideo

Zobacz galerię (1 zdjęcie)
W niedzielę o 15 piłkarze ŁKS, beniaminka ekstraklasy, rozpoczną na stadionie przy al. Unii mecz z Piastem Gliwice. Rywale łodzian są aktualnymi mistrzami Polski.

Szkoleniowiec dwukrotnych mistrzów Polski, Kazimierz Moskal, już tradycyjnie w ogóle nie sprawiał wrażenia zdenerwowanego na konferencji prasowej.

- Wychodzę z założenia, że co ma być, to będzie - stwierdził trener łódzkiego zespołu - Jeszcze przed inauguracją rundy jesiennej kilkakrotnie mówiłem, że mamy swój styl i swój pomysł na funkcjonowanie w lidze. Nie zamierzamy nic zmieniać w naszej grze. Żeby jednak było absolutnie jasne. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że przyjedzie do nas mistrz Polski, który nie zapomniał, jak się gra w piłkę. Nikt nie powinien się sugerować dotychczasowymi rezultami gliwiczan w tym sezonie. To nadal bardzo groźny przeciwnik. Dla nas to tym bardziej atrakcyjne spotkanie, bo chcemy się sprawdzić na tle mistrza - powiedział Moskal.

Moskal będzie miał do dyspozycji zdecydowaną większość zawodników z szerokiej kadry zespołu.

W trakcie czwartkowych zajęć drużyny ćwiczyło 25 graczy. Wiadomo, że zabraknie jedynie napastnika Jewgena Radionowa (pęknięta kość śródstopia) oraz najprawdopodobniej obrońcy Adriana Klimczaka (doznał urazu w trakcie starcia z Lechem Poznań).

Wiele wskazuje, iż w meczowej kadrze znajdzie się Portugalczyk Ricardo Guima. W miniony weekend cieszył się z przyjścia na świat syna, ale przyleciał już do Polski i prezentuje się całkiem przyzwoicie pod względem fizycznym.

Przed ełkaesiakami jeszcze dwa treningi (dzisiaj i w sobotę).

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 18

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

K
Kiełbacha
2019-08-10T09:20:05 02:00, Młody:

O widzę że nie ma prezenia się że sprzedano 5000 biletów w 20 min czyli wiata nie wypełni się burakami

2019-08-10T10:26:52 02:00, Kiełbacha:

wypełniła się wiatoblaszok, przyjął 17 tysięcy zrytych wypłukanych debili, okradzionych z honoru i kasy.

2019-08-10T11:03:13 02:00, Gość:

I przemówił inteligent z widokiem na dworzec Kaliski gdzie wsiada więcej osób niż ten anfiteatr kiedykolwiek mógł pomieścić

Ale ty cymbale większego obiektu nie będziesz miał, a Łódzki Klub Sportowy, a i owszem. A dworzec jest alternatywą dla przyjezdnych, co ty debilu możesz o tym wiedzieć mieszając gówno w szambie w byczynie.

G
Gość
2019-08-10T09:20:05 02:00, Młody:

O widzę że nie ma prezenia się że sprzedano 5000 biletów w 20 min czyli wiata nie wypełni się burakami

2019-08-10T10:26:52 02:00, Kiełbacha:

wypełniła się wiatoblaszok, przyjął 17 tysięcy zrytych wypłukanych debili, okradzionych z honoru i kasy.

I przemówił inteligent z widokiem na dworzec Kaliski gdzie wsiada więcej osób niż ten anfiteatr kiedykolwiek mógł pomieścić

K
Kiełbacha
2019-08-10T09:20:05 02:00, Młody:

O widzę że nie ma prezenia się że sprzedano 5000 biletów w 20 min czyli wiata nie wypełni się burakami

wypełniła się wiatoblaszok, przyjął 17 tysięcy zrytych wypłukanych debili, okradzionych z honoru i kasy.

M
Młody

O widzę że nie ma prezenia się że sprzedano 5000 biletów w 20 min czyli wiata nie wypełni się burakami

F
Franko

Zapraszamy na Teo chłopaków z limanki i innych okolicznych bram, będzie w niedzielę po meczu organizowana orgia na zasadzie : wsadź podaj wypnij przyjmij, tak więc wiadomo samo męskie grono będzie można dobrze rozładować magazynki po meczu. W gronie obsługi manualno analnej chłopaki znani z pijackich libacji na wembley przy judyma. Tak więc pełna profeska

s
srts kórwie i cwele
2019-08-09T16:50:54 02:00, Gucio z galery:

uuu ,,,,,,w Macu będzie zabawa. Będzie piekło i szczypało ...tak jak lubimy na galerze. A na koniec karmel do pysia.

fantazjujesz jak zawsze, ale twoje erotyczne opowieści kręcą tylko twoich ziomków, i tych z Moskwy też.

s
srts kórwie i cwele
2019-08-09T16:47:28 02:00, W mieście Łodzi:

tylko jedyny ŁÓDZKI KLUB SPORTOWY !!!

2019-08-09T17:26:51 02:00, ap cwelnia:

Masz na myśli to truchło ap co powstało w 2013 roku ?

Nie bierz tego gówna, zryło ci beret rózowe po same stopy.

a
ap cwelnia
2019-08-09T16:47:28 02:00, W mieście Łodzi:

tylko jedyny ŁÓDZKI KLUB SPORTOWY !!!

Masz na myśli to truchło ap co powstało w 2013 roku ?

G
Gucio z galery

uuu ,,,,,,w Macu będzie zabawa. Będzie piekło i szczypało ...tak jak lubimy na galerze. A na koniec karmel do pysia.

W
W mieście Łodzi

tylko jedyny ŁÓDZKI KLUB SPORTOWY !!!

Ł
ŁKS Śródmieście
2019-08-09T14:27:18 02:00, Mich:

Do boju ŁKS! My wierzymy, że wygracie z Mistrzem Polski!

Trzeba wygrać u siebie. ŁKS GOL!!! ŁKS GOL!!! ŁKS GOL GOL GOL GOL GOL !!!!!!!!!!!!!

ł
łertełesiak 2015
2019-08-09T14:23:35 02:00, ełkaesiak:

Piast to fajne chłopaki. Ostatnio dali się poznać z dobrej strony ( masturbacja) i wg. mnie lepiej w ten sposób rozładować emocje niż się bić!! Bardzo mi się ta akcja podobała.

Kibce cska to dopiero chłopcy, jak ogiery pełnokrwiste, a na pewno gwoździa potrafią wbić w mojego zada. Tęskni mi się za przygodą życia jaką przeżyłem w Madrycie.

S
Szlomo syn lutka rozenbaum
2019-08-09T14:23:35 02:00, ełkaesiak:

Piast to fajne chłopaki. Ostatnio dali się poznać z dobrej strony ( masturbacja) i wg. mnie lepiej w ten sposób rozładować emocje niż się bić!! Bardzo mi się ta akcja podobała.

nie podszywaj się pod ełkaesiaka, bo jestes na to zbyt głupi srałtełesiaku

P
Pażdzioch

Zobaczcie jaką jest przepaść w grze ŁKS a Widzewa.Mecz z Lechem był do wygrania przez ŁKS zabrakło trochę szczęścia, Lechowi się udało.Chłopaki fajnie grają.

h
hgh

bij mistrza;)

Dodaj ogłoszenie