Kazimierz Moskal: - Jagiellonia z pucharem pożegnała się wcześniej

od 16 lat
W niedzielę Jagiellonia zagra na Stadionie Miejskim z ŁKS (godz. 12.30) w meczu 14. kolejki PKO Ekstraklasy.

Trener ŁKS Kazimierz Moskal po pucharowym zwycięstwie: Chciałbym pogratulować zawodnikom. Ten awans to ich zasługa, choć do 20 minuty ciężko wchodziliśmy w ten mecz. Druga połowa też nie zaczęła się dobrze, ale w obu byliśmy w stanie strzelić po golu i dlatego skończyło się 2:0. Chcieliśmy awansować, przed meczem mówiłem, że traktujemy te rozgrywki poważnie i chcemy grać dalej. Mówiono, że gramy rezerwowym składem. Dla mnie ten skład był najbardziej optymalny. Wielkie brawa za walkę panowie. Czekamy na kolejnego rywala! Pamiętajmy, że Jagiellonia z pucharem pożegnała się wcześniej (przegrała w pierwsyej rundzie z Cracovią 2:4), dlatego ważne jest dla nas, aby dobrze przygotować i na ten mecz.
W niedzielę Jagiellonia zagra na Stadionie Miejskim z ŁKS (godz. 12.30) w meczu 14. kolejki PKO Ekstraklasy. W spotkaniu z beniaminkiem do dyspozycji sztabu szkoleniowego będzie wracający po pauzie Martin Pospisil. 22letni bramkarz Anatolij Kowalenko przebywa na testach w Jagiellonii Białystok poinformowała strona Jagiellonia.pl. Białorusin będzie trenował przez kilka dni z pierwszym zespołem. Potem sztab szkoleniowy zadecyduje o jego przyszłości.