Katarzyna Zaroślińska - Król została siatkarką Radomki. Odchodzi Katarina Lazović

Stało się faktem to, o czym głośno mówiono. 34-letnia brązowa medalistka mistrzostw Polski, leworęczna atakująca Katarzyna Zaroślińska-Król zamieniła ŁKS Commercecon na E. Leclerc Moya Radomkę Radom. Do tej pory w najwyższej klasie rozgrywkowej zagrała 13 sezonów.
Jest multimedalistką. Pierwsze mistrzostwo Polski zdobyła w 2017 roku, drugie już w następnym sezonie (2018 rok). Oba w barwach Chemika Police. Na swoim koncie ma jeszcze 4 srebrne krążki i 3 brązowe, dwa Superpuchary Polski. oraz pięć triumfów w Pucharze Polski

W następnym sezonie w biało-czerwono-białych barwach nie zobaczymy Katariny Lazović.
Katarina zdobyła z Łódzkimi Wiewiórami brązowy medal mistrzostw Polski. Zagrała w 32 ligowych spotkaniach, zdobywając w nich 379 punktów (w tym 24 z zagrywki i 31 blokiem). W rankingu najlepiej zagrywających zawodniczek uplasowała się na wysokim 3. miejscu, zaś w rankingu punktujących na pozycji numer 9