Kasia Nosowska w obronie dzików. Piosenkarka śpiewa: „Co komu zawinił dzik..."

  • Express Ilustrowany

r-bo

Do grona gwiazd nawołujących do podpisania petycji w obronie dzików dołączyła Katarzyna Nosowska.

Piosenkarka i była wokalistka grupy Hey postanowiła zaapelować do internautów w wyjątkowy, znany dla siebie, sposób. Nagrała dramatycznożartobliwy filmik, w którym śpiewa o dzikach w rytm piosenki Dawida Podsiadły. Jak stwierdziła, „na znaną melodię łatwiej się przebić". „Co komu zawinił dzik, że zagłada czeka dzika? Choć u Brzechwy dzik był zły, to przecież tylko wers wierszyka. Za Afrykański Pomór Świń ukarać chcą leśnego włochacza. Bez dzika to nie będzie ten las, który znam ty i ja od dzieciaka" śpiewa na nagraniu.

https://www.instagram.com/p/BsaoZZfIJl7

Wideo

polecane: "Bez ściemy" o prawnikach

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

13.01.2019, 10:32

Nie ukrywam, że podobały mi się teksty pani Nosowskiej, to co pokazała tv to było tak żałosne, aż trudno uwierzyć, ze to jej "dzieło".

13.01.2019, 05:17

Gwiazdy, do garów i mycia podłogi!Nie udzielajcie się politycznie macie zbyt ograniczoną percepcję rzeczywistości !Niedługo dacie się wrobić w protest przeciwko oddychaniu!Kociaczki z tycim rozumkiem.

13.01.2019, 01:26

Kingi Rusin margarety maje ost. I nosowska to mogłyby nieco się dokształcić...
Bo akurat to jedyna metoda, kolejny tw rosati ciekawe jaka miał minę jak o zgrozo UE nawet wyraziła opinie o najskuteczniejszym odstrzale. Niemcy 800tys bez problemu zlikwidowali

12.01.2019, 03:38

jak mozna byc az tak pojebany

12.01.2019, 01:28

Nie zesraj się

11.01.2019, 17:41

To już koniec...jak dzik słyszy to wycie to sam się powiesi :)

11.01.2019, 10:34

chce zaistnieć w mediach bo nikt o zdrowych zmysłach i dobrym słuchu nie słucha pisku i charczenia tej pseudo artystki spadaj na tej wredny ryj niech ci dziki tyłek rozerwą to zmienisz zdanie????

10.01.2019, 23:23

Do debili nie dociera wiadomość że w poprzednich latach odstrzeliwano dużo więcej dzików ,że Niemcy odstrzelili ich już czterokrotnie więcej ...Jest hasło : " Protestować " to się protestuje , za to im ( niektórym ) płacą . Ci z Warszawy notorycznie pojawiają się na wszystkich protestach - przeciw temu i owemu ... , te same gęby ! Etatowi pracownicy ! Gdyby odwrócić temat i Kaczyński stwierdziłby że kocha dziki i nie wolno do nich strzelać to też by darli d*** a ten frajer bul to by chyba zrobił drugi ciamajdan . Po kornikach w puszczy , karpiach wigilijnych , przestraszonych pieskach przestraszonych idiotów teraz wśród pajaców jest sezon ' na dzika " . Ale " soros ' ( Schwartz ) płaci i wymaga .

10.01.2019, 18:41

... dzik jest chory, dzik jest zły...
Wirus się panoszy po Polsce

10.01.2019, 18:31

Nikt ciebie nie słucha

10.01.2019, 18:21

No pseudo gimbusy to akurat mało co ogarniają a wypowiadają się na kazdy temat:(

10.01.2019, 17:46

Skąd się biorą tacy ludzie? Nikt normalny nie słucha takich pseudoartystek, a ta jeszcze wypowiada się pewnie na każdy temat.

10.01.2019, 16:26

Następna utrwala się z choinki. Niech poszuka sprawdzi ile było w poprzednich latach odlawianych!!!