Karnety na mecze piłkarzy Widzewa. Kibice Widzewa pobiją rekord?

hofZaktualizowano 
Dziś punktualnie o godzinie 19.10 Widzew rozpoczął sprzedaż karnetów na mecze domowe drugoligowego piłkarskiego sezonu 2019/2020. Wiele wskazuje na to, że kibice drużyny z al. Piłsudskiego idą na rekord.

W środę do godz 22 sprzedano już 1170, a należy pamiętać, że dystrybucja rozpoczęły się dziś wieczorem.

Widzew może się szczycić najlepszym w kraju wynikiem sprzedaży karnetów. Od rundy wiosennej minionego sezonu rekord Polski w liczbie kupionych wejściówek na całą rundę wynosi 16 339. Należy przypomnieć, że jest to piąty z rzędu najlepszy wynik w kraju ustanowiony przez kibiców klubu z al. Piłsudskiego 138. Co więcej, od dawna liczbę sprzedanych karnetów wyznacza pojemność stadionu, a kibice Widzewa w kolejnych rundach wykupują sto procent dostępnych miejsc abonamentowych, potwierdzając, że zapotrzebowanie znacznie przewyższa możliwości obiektu.

polecane: FLESZ: Nowe zasady spadków i awansów w ekstraklasie i 1.lidze

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 142

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
Z
Zx
2019-06-20T19:03:48 02:00, Fijoł:

Porównywać to się będziemy jak ŁKS będzie miał cały stadion. Na razie widzewioczki jarajcie się liczba karnetów i gra w 3 klasie rozgrywkowej. Jarajcie się tym jak wasi włodarze trwonią pieniądze i karmią pijawki podpięte pod wasz wielki rts.

2019-06-20T19:22:04 02:00, Thor:

No cóż twój nick wszystko wyjaśnia ....a obiektywizmu nie spodziewam się po autorze takich głupot. Po pierwsze wy nigdy nie zapełnicie stadionu (i sam doskonale zdajesz sobie z tego sprawę). I to marudzenie że karnety drogie???? A ile u was mają kosztować??? 120 zł? Gdybyś był prawdziwym kibicem sportu, a nie nabuzowanym flustratem chyba jednak docenił przywiązanie kibiców Widzewa i wykupienie wszystkich miejsc . Tym bardziej że sezon mieliśmy po uju a i tak wszyskie miejsca wykupimy. Bo kibicem się jest a nie bywa. Nie pozdrawiam.

2019-06-21T06:40:19 02:00, Fijoł:

A gdzie tu widzisz frustracje??? :)))) chyba swoją :)))) prawda jest taka, ze macie Sm wiselke bis, przynajmniej dwie grupy kibicowskie plus zarząd. Wszyscy chcą się dorwać do tego miodu. Gdyby wam nie zapuszkowali pewnych osób to byłaby już pełna wisla. Sponsorzy tez widza co się dzieje. Pożyjemy zobaczymy kto miał racje. Co do karnetów : przypomnij sobie ilu was chodziło na niższa ligę jak nie było stadionu. Tzw magia nowego obiektu. O nasza frekwencję się nie martw. Potrafiło przyjść 10 tys na kosza to przyjdą na piłkę nożna.

2019-06-21T09:42:06 02:00, Odyn:

Widzisz matole....sam to napisałeś ....potrafiło przyjść .....jak są sukcesy to was pełno jak idzie słabo to karnety drogie ,złe godziny, pada, zimno, za słaby przeciwnik.A u nas zawsze bez względu na wszystko( mimo ujowej gry i braku awansu ) fulll. Nadal nie widzisz różnicy????/Kilka razy przegracie w e klapie i przyjdzie tradycyjnie 2,5 tysia. W tym połowa za darmo z Cosinusa.

2019-06-21T18:44:02 02:00, Fijoł:

Buahaha co chciałeś napisać? Bo tego bełkotu nie da się zrozumieć :))))))

Zawsze na widzewie full?????????

Szczególnie jak spadaliscie z ekstraklasy no to byl kilka razy full 2,5 tys

Nowy stadion i kilka razy zdarzyło się że było 10 tys i 12 tys i 13 tys więc zawsze full nie było.....

Jesteście miernora sportową a orgazacyjnie teraz widzew to dno!!!

1234
2019-06-21T01:10:22 02:00, Gość:

Już kilka należy do Widzewu

9:0, 11 remisów pod rząd, najszybciej stracona bramka w 2 lidze, 16 tyś kupionych karnetów to nie rekord, to stan umysłu

2019-06-21T07:49:23 02:00, Gość:

mecz z Olimpia i przegrana 3:2 gdy prowadzili 2:0 do 89 min też bym tam podpiął do rekordów hehe

2019-06-21T12:17:00 02:00, yan:

Stanem umysłu jest twoja prymitywna wybiorczość. Jak już nawiązujesz do historycznych wpadek, wypada też nawiązać do historycznych sukcesów. Jak się ma twój kales do osiągnięć Widzewa? Powiem ci, jak g.... do twarożku! Matko, czas leci mijają dekady, a wielu kibiców kalesu bez zmian! Jakimi zakompleksionymi debilami byli 40 lat temu, takim są i teraz! czy to z mlekiem matkimkolejne pokolenia wysysają?

ŁKS zdobył 24 złote medale 19 srebrnych medali 25 brązowych medali Mistrzowlstw Polski,

ŁKS wychował wielu sportowców olimpijczyków, reprezentantów Polski miał ogromny wpływ na rozwój sportu Łódzkiego i Polskiego

ŁKS ma jedne zwiększych w Polsce i największych Łodzi i województwie zasługi i ogromny wpływ na ekspansję sportu i rozwój dyscyplin i wielu zespołów reprezentacji Polski, które reprezentowały Polskę na arenie międzynarodowej!

Jak się maja zasługi widzewa w porownowanie do Łódzkiego Klubu Sportowego - który jest kolebka i prekursorem Łodzkiego sportu

Z
Zxcv

Coś cichutko z tymi karnetami, czyżby już po rekordach i kumple tu nie będzie ligi miszczow nie będzie jedno co będzie to widzewskie kalectwo sportowe

G
Gość
2019-06-20T09:08:52 02:00, Gość:

jak ŁKS grał w 2 lidze to nie miał sztucznego oświetlenia ani sektora gości a mecze od października grał od godziny 15 do nawet 13 w listopadzie

2019-06-20T10:02:54 02:00, Gość:

I co w związku z tym?!

2019-06-20T13:38:24 02:00, ŁKS Fc Łask:

Gówwno jak nie wiesz co . ŁKS rozgrywał mecze w środku tyg w godzinach 13-15 gdzie większość osób ma przejścia w pracy i albo dopiero z niej wychodzi albo do niej idzie. Od momentu postawienia masztów i rozgrywania męczy w normalnych godzinach nagle brak miejsc na ŁKS. Czemu Widzew gra tylko w soboty o 19 .10 ? Bo każdy ma już wolne i chce spędzić miło czas dlatego może przyjść/dojechać na stadion. Już daliście mecz w środku tyg z Sokołem i była to godzina 17 A nie jak na ŁKS 13 A wtedy na waszym.kurniku zjawiło się ledwo ponad 7000 osób czyli nawet nie 50 % pojemności kurnika

2019-06-20T23:40:41 02:00, Tylko Widzew:

Czemu kłamiesz żydowski pomiocie ??

Widzew Łódź 4-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 14 czerwca, 17:00 (10 123)

Adam Radwański 39, Mateusz Michalski 44 (k), Marcin Kozłowski I 70, Daniel Mąka 74 - Damian Bierżyński 13

10123 widzów w środę o godzinie 17 w ostatniej kolejce sezonu w którym nie wywalczyliśmy awansu. To żydzie jest liczba widzów dla was nieosiągalna od wielu lat

10123 widzów w środę o godzinie 17 a no własnie, połowa stadionu więc zaprzeczasz sam sobie obrzezańcu. To jest liczba nieosiągalna od wielu lat, bo od wielu lat był albo kawałek galery w czasie budowy trybuny, albo trybuna o pojemności 5700 więc o czym rozmawiamy? No cóż imbecylem się jest a nie bywa....

T
Tylko Łódzki Klub Sportowy
2019-06-20T20:10:13 02:00, Tylko Łódzki Klub Sportowy:

Widzew jest jak disco polo- kiczowate, tandetne, bez formy, ale i tak jest na to popyt!

2019-06-21T12:19:18 02:00, zibi:

To czemu na twój niby wielki ŁKS od dekad nie ma popytu?

A dlatego że rządy populistów obiecujących gruszki na wierzbie w klubie plus rządy Kropy w mieście nie sprzyjały atrakcyjności wydarzeń sportowych. Zostali tylko stali bywalcy i ludzie sfanatyzowani. Będzie stadion, to będzie i popyt!

G
Gość
2019-06-21T20:06:45 02:00, Wielosekcyjny:

Chodzi o rekord w sraniu do japy sąsiadowi karnetowiczowi????

Ale masz zaintersowania i hobby nie no brawo ;)

G
Gość

W Łodzi nie ma Midzema to nie pobiją ;)

W
Wielosekcyjny

Chodzi o rekord w sraniu do japy sąsiadowi karnetowiczowi????

F
Fijoł
2019-06-20T19:03:48 02:00, Fijoł:

Porównywać to się będziemy jak ŁKS będzie miał cały stadion. Na razie widzewioczki jarajcie się liczba karnetów i gra w 3 klasie rozgrywkowej. Jarajcie się tym jak wasi włodarze trwonią pieniądze i karmią pijawki podpięte pod wasz wielki rts.

2019-06-20T19:22:04 02:00, Thor:

No cóż twój nick wszystko wyjaśnia ....a obiektywizmu nie spodziewam się po autorze takich głupot. Po pierwsze wy nigdy nie zapełnicie stadionu (i sam doskonale zdajesz sobie z tego sprawę). I to marudzenie że karnety drogie???? A ile u was mają kosztować??? 120 zł? Gdybyś był prawdziwym kibicem sportu, a nie nabuzowanym flustratem chyba jednak docenił przywiązanie kibiców Widzewa i wykupienie wszystkich miejsc . Tym bardziej że sezon mieliśmy po uju a i tak wszyskie miejsca wykupimy. Bo kibicem się jest a nie bywa. Nie pozdrawiam.

2019-06-21T06:40:19 02:00, Fijoł:

A gdzie tu widzisz frustracje??? :)))) chyba swoją :)))) prawda jest taka, ze macie Sm wiselke bis, przynajmniej dwie grupy kibicowskie plus zarząd. Wszyscy chcą się dorwać do tego miodu. Gdyby wam nie zapuszkowali pewnych osób to byłaby już pełna wisla. Sponsorzy tez widza co się dzieje. Pożyjemy zobaczymy kto miał racje. Co do karnetów : przypomnij sobie ilu was chodziło na niższa ligę jak nie było stadionu. Tzw magia nowego obiektu. O nasza frekwencję się nie martw. Potrafiło przyjść 10 tys na kosza to przyjdą na piłkę nożna.

2019-06-21T09:42:06 02:00, Odyn:

Widzisz matole....sam to napisałeś ....potrafiło przyjść .....jak są sukcesy to was pełno jak idzie słabo to karnety drogie ,złe godziny, pada, zimno, za słaby przeciwnik.A u nas zawsze bez względu na wszystko( mimo ujowej gry i braku awansu ) fulll. Nadal nie widzisz różnicy????/Kilka razy przegracie w e klapie i przyjdzie tradycyjnie 2,5 tysia. W tym połowa za darmo z Cosinusa.

Buahaha co chciałeś napisać? Bo tego bełkotu nie da się zrozumieć :))))))

X
Xc
2019-06-19T22:27:59 02:00, kibic:

karnet na ŁKS 450 zł vs karnet na widzewu 225 zł .jest różnica ???? 2 razy tańsze karnety

2019-06-20T00:37:58 02:00, Xc:

Wam bidactwa z kaliskiego zawsze wiatr w oczy. IDziennie jednego jabola mniej w bramie na Limance i na karnet sie znajdzie. Ale po co, lepiej w zamroczeniu poszukac dziury w płocie.

2019-06-20T02:36:58 02:00, RTS Huje:

Jebać żydzew czerwona kurwo z reaktywacji

2019-06-20T10:13:53 02:00, Xc:

Ale masz merytoryczne te riposty! Ale czego się spodziewać po absolwencie 90-tki z Karolewskiej!

2019-06-20T10:27:42 02:00, Łodzianin:

Chcesz riposty?

Proszę "szlachcicu z bramy na Wojska polskiego"

Rekord pobiliscie w zeszłym sezonie mając ogromny budżet, wielka przewagę punktową, a dalej gnijecie w II lidze.

...a karnety, no cóż chyba się już przekonałeś że nie grają.

Śnij dalej megalomanie

2019-06-20T12:11:31 02:00, Xc:

Wiesz, twoja paplanina jest z gatunku ile trzeba gruszek, by ugotować rosół. Nie uczyli w 90-tce, że odpisujemy na temat? A tematem jest wasza śmieszna liczebność kibicowska. No słucham, co na ten temat mądrego powiesz?!

A stanem chwilowym Widzewa (nawet przy pewnym niedowładzie organizacyjnym, z którym coś już się robi) aż tak bardzo się nie podniecaj, bo dobrze wiesz, że za kilka lat może być na odwrót. A wiesz choć czemu? Ano temu, że piłka nożna to tak samo biznes, w każdym biznesie potrzebna jest klientela. Jak myślisz, ile jeszcze Salskiemu starczy pieniędzy i cierpliwości, by w nieskończoność pakować w twór o marginalnym zainteresowaniu? A kto poważny wejdzie do tego klubu, z tak niskim potencjałem kibicowskim? Non stop wyśmiewacie te widzewskie karnety i komplet publiki na meczach, tymczasem jesteście zbyt głupi, by zrozumieć, jakie to ma znaczenie dla potencjalnych inwestorów i długofalowej budowy klubu.

A wasza śmieszna liczebność kibicowska, to niestety dla was, nie problem przejściowy, tylko trwałe zjawisko trwające już od dobrych trzech dekad.

Ale OK, nadal się podniecajcie tym, że chwilowo jesteście wyżej od Widzewa i wierzcie, że Salski jest cudotwórcą i w nieskończoność będzie z pustego przelewał.

2019-06-20T12:41:49 02:00, Gość:

Puste to się wam zrobiło przy rządach kiełbasiarzy. Kibiców jest mniej niż u was no bo szlachty zawsze było mniej od pospólstwa i tłuszczy wsiowej. Mecze takiej drużyny jak ŁKS nie dla oczu podmiejskich bidnych bitych różowych pał!

Buahahahaha! Nie no, dawno już tak dobrego dowcipu nie słyszałem! Szlachta z Limanki, Kozin, czy Rudy:):):)

Opowiedz jeszcze jakiś dowcip!

X
Xc
2019-06-19T22:27:59 02:00, kibic:

karnet na ŁKS 450 zł vs karnet na widzewu 225 zł .jest różnica ???? 2 razy tańsze karnety

2019-06-20T00:37:58 02:00, Xc:

Wam bidactwa z kaliskiego zawsze wiatr w oczy. IDziennie jednego jabola mniej w bramie na Limance i na karnet sie znajdzie. Ale po co, lepiej w zamroczeniu poszukac dziury w płocie.

2019-06-20T02:36:58 02:00, RTS Huje:

Jebać żydzew czerwona kurwo z reaktywacji

2019-06-20T10:13:53 02:00, Xc:

Ale masz merytoryczne te riposty! Ale czego się spodziewać po absolwencie 90-tki z Karolewskiej!

2019-06-20T10:27:42 02:00, Łodzianin:

Chcesz riposty?

Proszę "szlachcicu z bramy na Wojska polskiego"

Rekord pobiliscie w zeszłym sezonie mając ogromny budżet, wielka przewagę punktową, a dalej gnijecie w II lidze.

...a karnety, no cóż chyba się już przekonałeś że nie grają.

Śnij dalej megalomanie

2019-06-20T12:11:31 02:00, Xc:

Wiesz, twoja paplanina jest z gatunku ile trzeba gruszek, by ugotować rosół. Nie uczyli w 90-tce, że odpisujemy na temat? A tematem jest wasza śmieszna liczebność kibicowska. No słucham, co na ten temat mądrego powiesz?!

A stanem chwilowym Widzewa (nawet przy pewnym niedowładzie organizacyjnym, z którym coś już się robi) aż tak bardzo się nie podniecaj, bo dobrze wiesz, że za kilka lat może być na odwrót. A wiesz choć czemu? Ano temu, że piłka nożna to tak samo biznes, w każdym biznesie potrzebna jest klientela. Jak myślisz, ile jeszcze Salskiemu starczy pieniędzy i cierpliwości, by w nieskończoność pakować w twór o marginalnym zainteresowaniu? A kto poważny wejdzie do tego klubu, z tak niskim potencjałem kibicowskim? Non stop wyśmiewacie te widzewskie karnety i komplet publiki na meczach, tymczasem jesteście zbyt głupi, by zrozumieć, jakie to ma znaczenie dla potencjalnych inwestorów i długofalowej budowy klubu.

A wasza śmieszna liczebność kibicowska, to niestety dla was, nie problem przejściowy, tylko trwałe zjawisko trwające już od dobrych trzech dekad.

Ale OK, nadal się podniecajcie tym, że chwilowo jesteście wyżej od Widzewa i wierzcie, że Salski jest cudotwórcą i w nieskończoność będzie z pustego przelewał.

2019-06-20T17:24:48 02:00, Łodzianin:

Widzisz... produkujesz się i co z tego wynika? Nic. Dalej nicość w waszym klubie.

Jak pisałem , śnij dalej megalomanie. Pycha kroczy tuż przed upadkiem.

... karnety też nic nie pomogą.

Wiesz, żeby coś dla ciebie wynikało, musiałbyś jeszcze umieć czytać ze zrozumieniem. Masz rację rozpisywanie się dla ciebie nie ma najmniejszego sensu, gdyż już po trzeciej linijce i tak masz mózg wyautoawny i równie dobrze można by ci napisać po chińsku. A wtedy pozostaje ci jedynie pisanie swoich wyświechtanych hasełek, usłyszanych w sekcie tomacia S. tak jak kiedyś na pochodzie 1 majowym.

G
Gość
2019-06-20T10:04:22 02:00, W robotniczym zakochany:

Pobicie rekordu swiadczyloby o tym że mamy najgłubszych kibiców w Polsce

2019-06-20T12:19:03 02:00, zxc:

Powiedz mi tani, biały podszywaczu, co to "najgłubszy"? O literówce nie ma mowy, gdyż "b" i "p" umiejscowione są na klawiaturze w kompletnie innych sektorach.

2019-06-20T12:34:42 02:00, milcz fsidzewska kupo:

Zryj gowna wysrane przez potwór babe

Karnety kupuj bycynskie scierwo

2019-06-20T14:58:59 02:00, Anty ap eł-kałes:

Jaki bezmózg z kałesu...

A czego ty się spodziewałeś po absolwencie szkoły specjalnej?

v
volt
2019-06-20T19:03:48 02:00, Fijoł:

Porównywać to się będziemy jak ŁKS będzie miał cały stadion. Na razie widzewioczki jarajcie się liczba karnetów i gra w 3 klasie rozgrywkowej. Jarajcie się tym jak wasi włodarze trwonią pieniądze i karmią pijawki podpięte pod wasz wielki rts.

Będziecie mieli nowy stadion i co? Uważasz, że nagle sprzedacie 20 tys. karnetów, a na mecze zacznie przychodzić 25 tys. z czego kolejne 15 tys. odejdzie od kas z pustymi rękoma. Przecież ty sam w to nie jesteś wstanie uwierzyć? Po co zatem te głupawy próby oszukiwania samego siebie, czego to nie będzie, gdy dzadzą wam nowy stadion? Ja już dziś mogę w ciemno zaryzykować sporą kasę i obstawić, że na meczu otwarcia będzie te 11 tys., potem przez następne dwa miesiące ok. 10 tys. a później zjedziecie do tych 5 - 7 tysięcy.

X
Xc
2019-06-19T22:27:59 02:00, kibic:

karnet na ŁKS 450 zł vs karnet na widzewu 225 zł .jest różnica ???? 2 razy tańsze karnety

2019-06-20T00:37:58 02:00, Xc:

Wam bidactwa z kaliskiego zawsze wiatr w oczy. IDziennie jednego jabola mniej w bramie na Limance i na karnet sie znajdzie. Ale po co, lepiej w zamroczeniu poszukac dziury w płocie.

2019-06-20T02:36:58 02:00, RTS Huje:

Jebać żydzew czerwona kurwo z reaktywacji

2019-06-20T10:13:53 02:00, Xc:

Ale masz merytoryczne te riposty! Ale czego się spodziewać po absolwencie 90-tki z Karolewskiej!

2019-06-20T10:27:42 02:00, Łodzianin:

Chcesz riposty?

Proszę "szlachcicu z bramy na Wojska polskiego"

Rekord pobiliscie w zeszłym sezonie mając ogromny budżet, wielka przewagę punktową, a dalej gnijecie w II lidze.

...a karnety, no cóż chyba się już przekonałeś że nie grają.

Śnij dalej megalomanie

2019-06-20T12:11:31 02:00, Xc:

Wiesz, twoja paplanina jest z gatunku ile trzeba gruszek, by ugotować rosół. Nie uczyli w 90-tce, że odpisujemy na temat? A tematem jest wasza śmieszna liczebność kibicowska. No słucham, co na ten temat mądrego powiesz?!

A stanem chwilowym Widzewa (nawet przy pewnym niedowładzie organizacyjnym, z którym coś już się robi) aż tak bardzo się nie podniecaj, bo dobrze wiesz, że za kilka lat może być na odwrót. A wiesz choć czemu? Ano temu, że piłka nożna to tak samo biznes, w każdym biznesie potrzebna jest klientela. Jak myślisz, ile jeszcze Salskiemu starczy pieniędzy i cierpliwości, by w nieskończoność pakować w twór o marginalnym zainteresowaniu? A kto poważny wejdzie do tego klubu, z tak niskim potencjałem kibicowskim? Non stop wyśmiewacie te widzewskie karnety i komplet publiki na meczach, tymczasem jesteście zbyt głupi, by zrozumieć, jakie to ma znaczenie dla potencjalnych inwestorów i długofalowej budowy klubu.

A wasza śmieszna liczebność kibicowska, to niestety dla was, nie problem przejściowy, tylko trwałe zjawisko trwające już od dobrych trzech dekad.

Ale OK, nadal się podniecajcie tym, że chwilowo jesteście wyżej od Widzewa i wierzcie, że Salski jest cudotwórcą i w nieskończoność będzie z pustego przelewał.

2019-06-20T17:24:48 02:00, Łodzianin:

Widzisz... produkujesz się i co z tego wynika? Nic. Dalej nicość w waszym klubie.

Jak pisałem , śnij dalej megalomanie. Pycha kroczy tuż przed upadkiem.

... karnety też nic nie pomogą.

2019-06-20T18:21:22 02:00, Gość:

Do zydzewiaka zachwyconego buraczaną klientelą na blaszka

Zydzewskie pajacu klientelą jest wtedy kiedy są emocje. Jakie emocje mogą stworzyć drewniani kopacze o których nikt nie słyszał? To co bierzesz to musi być mocny towar bo takie brednie będąc czystym nie sposób tworzyć. Od 1908 r do 1980 Zawsze z tyłu za ŁKS. Kolejne 70 lat będą dla was właśnie takie.

Toś żuliku z lianki zamorczony tanim z bramy popuścił wodze fantazji. Od tego zacznijmy, ze odkąd Widzew awansował w 1975 to od samego początku achaliście co najwyżej smród za nami w tabeli. Jeszcze w końcu lat 70-tych Widzew grał mecze pucharowe czy to z Manchesterami, czy Juventusem. Gdzie wy w tym czasie byliście? Powiem ci, robiliście to co potraficie najlepiej od początku bycia w ekstrakcie, klepaliście środek tabeli nigdy o nic nie walcząc. Zatem o jakim 1980 ty tutaj bełkoczesz?!

Dalej, bredzisz coś o tym, że na Widzew przychodzi się tylko na mecze o stawkę. Chyba pomyliłeś ze swoimi białymi pajacami. Widzew, nawet jak miał kiepską ostatnią wiosnę i nawet jak dla potrzeb TVP3 wyznaczyli dziwaczny termin w niedzielę 13:05, też zawsze stadion pękał w szwach.

Na przyszłość, zanim znów coś nabazgrzesz, najpierw wytrzeźwiej trochę. Może wtedy trochę mniej się zbłaźnisz.

z
zibi
2019-06-20T20:10:13 02:00, Tylko Łódzki Klub Sportowy:

Widzew jest jak disco polo- kiczowate, tandetne, bez formy, ale i tak jest na to popyt!

To czemu na twój niby wielki ŁKS od dekad nie ma popytu?

Dodaj ogłoszenie