18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Karnawał 2014 – dziś wielki finał. Wyślij SMS na ulubiony klub i didżeja!

(mj)
Udostępnij:
Jeszcze tylko dziś do północy (tj. do 24 lutego br. do godz.23.59.59) można zagłosować na najlepszy klub i najlepszego didżeja! Weźcie komórki i wysyłajcie SMS–y na kluby i dyskoteki oraz didżejów, którzy biorą udział w naszym karnawałowym plebiscycie, których znacie, lubicie, z którymi zabawa zawsze jest najlepsza. Werdykt w waszych rękach! Dopóki linie SMS–owe są otwarte każdy z uczestników ma jeszcze szanse na zwycięstwo. Wygra ten klub i ten didżej, na których oddacie najwięcej głosów!

Uwaga!
Jeden SMS wysłany z telefonu komórkowego dowolnej sieci to jeden głos oddany na klub/dyskotekę lub didżeja. Kosztuje 2,46 zł z VAT. Wysyłając go nie tylko wspiera się swojego kandydata, ale uzyskuje dostęp do e–wydania naszej gazety. Zwyciężą ci, którzy zdobędą najwięcej głosów.
Pula nagród dla zwycięzców to 80 tysięcy złotych!

Wybory Dziewczyny Miesiąca! Miss z Sąsiedztwa po nowemu

Oto wyniki głosowania w kategorii didżej

Oto wyniki głosowania w kategorii najlepszy klub/dyskoteka

To wy, nasi Czytelnicy, zgłosiliście miejsca, w których najfajniej i najchętniej się bawicie. Także wy wskazaliście didżejów, których znacie, lubicie i wiecie, że potrafią rozkręcić każdą imprezę. Teraz, gdy karnawał trwa, to też wy zdecydujecie, kto wygra. Przed wszystkimi uczestnikami równe szanse. Jesteśmy przekonani, że każde miejsce i każdy didżej zasługuje na miano najlepszego.
Jeden SMS wysłany z telefonu komórkowego dowolnej sieci to jeden głos oddany na klub/dyskotekę lub didżeja. Kosztuje 2,46 zł z VAT. Wysyłając go, nie tylko wspiera się swojego kandydata, ale uzyskuje dostęp do e-wydania naszej gazety. SMS-y przyjmujemy do 24 lutego 2014 r.

ŻYCZENIA WALENTYNKOWE! SMS-y od naszych Czytelników dla ukochanych!

Przedstawiamy uczestników Plebiscytu Karnawał 2014 w kategorii najlepszy didżej:

DeeJay Adam M – Adam Mróz
Menadżer artystyczny i rezydent Klubu Futurysta. Prezenter muzyczny. Współzałożyciel Futurysta Dance Studio. Dyplomowany Nauczyciel Tańca. Jego kariera zawodowa podporządkowana została muzyce. Uwielbia pracę z mikrofonem. Ostatnim dużym eventem plenerowym był X Ogólnopolski Zlot Fiata 126p w Łodzi, który Klub Futurysta obsługiwał muzycznie.
Swoje zamiłowanie do muzyki łączy z pracą przy mikrofonie. Oprócz tego, że prowadzenie imprez zza konsolety opiera na interrakcji z imprezowiczami, uwielbia także wywiady oraz konferansjerkę. Do każdego zadania podchodzi z wielką pasja i zaangażowaniem.

DJ Kiss – Krzysztof Jurga
DJ Kiss - czyli Krzysiek Jurga za konsoletą pracuje od 2005 roku. Grał w wielu łódzkich i okolicznych klubach, gościł również w wielu klubach całej Polski.
Od początku 2012 roku rezydent sieci Klubów Pomarańcza Group. Ostatnio najczęściej można posłuchać go w kieleckiej i katowickiej Pomarańczy, a także w łódzkim klubie Ambasada.
Kiedy gra imprezę najważniejsze jest dla niego to aby wszyscy dobrze się bawili, dlatego starając się dogodzić wszystkim miesza gatunki i style i tak zmiksowane dźwięki przelewa na parkiet przekazując przy tym maksimum pozytywnej energii.

DJ Ann.K - Anna Kołodziejczyk
To rodowita łodzianka, która jak większość ludzi interesuję się muzyką od najmłodszych lat. Natomiast zawodem DJ-a interesuje się od 3 lat, od kiedy poznała swojego narzeczonego Mariusza Hejduka (Dj Hajdi). To on właśnie zaraził ją swoją pasją, również oczarowała ją magia tworzenia klimatu dobrej imprezy przez DJ-a i klubowiczów. To właśnie Hajdi wprowadził ją w tajniki sztuki mixowania i prowadzenia imprez. W ten oto sposób od roku Ann.K prezentuje swoje umiejętności didżejskie. Od października 2013 roku można ją spotkać w łódzkim klubie Incognito. Style muzyczne jakie można usłyszeć podczas jej setów to wszelkiego rodzaju odmiany muzyki house jak również muzyki komercyjnej.

DJ Joke – Łukasz Adamczyk
Jest DJ-em z wieloletnim doświadczeniem, stale rezydującym w Łodzi oraz Bełchatowie. Ciągle poszukuje nowych wyzwań i miejsc, w których mógłby się dalej rozwijać. Gra bardzo zróżnicowaną muzykę (m.in. house, dance/commercial, disco/’80/’90, r’n’b, d’n’b), świetnie dopasowując się tym samym do wymagań publiczności. Jego sety to mieszanki energetycznych brzmień, które zadowolą nawet najbardziej wybrednych gości, zarówno na imprezach plenerowych czy klubowych jak i prywatnych balach, urodzinach, rocznicach, weselach, poprawinach, studniówkach, 18-stkach, etc. Kiedy dodamy do tego pracę z mikrofonem, otrzymamy przepis na wspaniałą, niezapomnianą zabawę.

DJ Haidi – Mariusz Hejduk
To DJ z osiemnastoletnim doświadczeniem, który w swojej dotychczasowej karierze prezentował swoje umiejętności w wielu polskich klubach, większych i mniejszych. Brał również udział w licznych konkursach didżejskich, w których to w 2010 roku zdobył mistrzostwo DJ Ziemi Łódzkiej w Sulejowie, jak i również miano najlepszego DJ-a Województwa Mazowieckiego, które zdobył w Warszawskim klubie Number One. Style muzyczne, jakie preferuje Hajdi to wszelkiego rodzaju odmiany house, tance, muzyki komercyjnej jak i polskiej muzyki tanecznej. Gra w piątki w łódzkim klubie Incognito, jest rezydentem.

DJ Raff – Rafał Rusinowicz
Od najmłodszych lat wielki pasjonat wszelakich odmian muzyki rozrywkowej. na łódzkiej scenie klubowej od ponad 22 lat. Był rezydentem wielu znanych klubów w łodzi i okolicach, m.in. kultowego klubu muzycznego Studio, prywatnego klubu muzyczny Funaberia, klubu muzycznego Manhattan, klubu muzycznego Viva Life, Dublin Pub, Honey Bunny Club, jak i wielu innych. Gościnnie występował w wielu
klubach w całym kraju. Obecnie od dwóch lat jest rezydentem klubu Antrakt,
gdzie w pełni spełnią swoje fascynacje muzyką 70's, 80's, 90's. Jest
wrogiem wszelkiego rodzaju "samomiksujących" kontrolerów. wyznaje zasadę,
że prawdziwy didżej powinien grać z płyt vinylowych lub cd. Jest
tradycjonalistą. Prywatnie fan George'a Michael'a. W domu wycisza się przy
muzyce acid jazz i 70's disco boogie. Z większymi i mniejszymi sukcesami
uczestnik teleturnieju „Jaka to melodia”.

DJ KarpYou – Grzegorz Guzek
Grzegorz Guzek - DJ KarpYou - pochodzi z Brzezin, ma 22 lata. Jest członkiem ProDJs Group. Jest rezydentem klubu Ambasada, można go również usłyszeć w innych lokalach w Łodzi oraz w całym województwie. Za konsolą pracuje od 5 lat. Gra głownie muzykę klubową - house, dance, ale również nie obce są mu klimaty lat 80. i 90.

DJ PeterCoal – Damian Węglarski
Producent muzyczny, artysta, organizator i menadżer wydarzeń artystycznych, od wielu lat aktywny na polskiej scenie klubowej. Przebrnął przez wiele gatunków muzycznych i odniósł wiele sukcesów. Grał z wieloma artystami.

DJ Lizard
Prowadzi działalność Lizard Music od 2012 r. Świadczy usługi: kompleksową obsługę imprez, wynajem nagłośnienia, oświetlenia, przewóz osób, kolportaż plakatów, ulotek.

Przedstawiamy uczestników Plebiscytu Karnawał 2014 w kategorii najlepszy klub/dyskoteka:
Futurysta – klub muzyczny – al. Politechniki 7, Łódź
Tym, co wyróżnia klub jest wyjątkowa atmosfera tworzona przez wyjątkowych ludzi. Przy barach można zawsze liczyć na profesjonalną obsługę. Serwowana jest muzyka, która zaspokaja potrzeby najbardziej wybrednych słuchaczy. Zwariowane pomysły uatrakcyjniające imprezy, czynią z klubu Futurysta bardzo interesujące miejsce na rozrywkowej mapie miasta. Bawić się tu można na imprezach:
we wtorki - studenckich
w czwartki - tematycznych
w piątki - z muzyką klubową
w soboty - z muzyką do tańca w parach

Antrakt Club – ul. Zachodnia 95, Łódź
To jeden z najbardziej stylowych klubów w Łodzi, mieści się w zabytkowej kamienicy. Oryginalność zapewniają mu obrazy na ścianach, sufitach i podłogach, żyrandole, kinkiety kryształowe i lustra w złotych ramach oraz kanapy w stylu Ludwika XIV.
Klub tworzą trzy połączone ze sobą sale: sala vip wyciszona, dancefloor i sala barowa z prawdopodobnie najdłuższym wzorowanym na scenie teatralnej barem. Lokal jest klimatyzowany. Działa od czwartku do niedzieli od 18.00 do
ostatniego gościa. Goście cenią tu wykwintne koktajle, które zaspokoją nawet najbardziej wyrafinowane gusta. Dancefloor tętni dzięki największym hitom lat ’70,’80,’90 granym przez dj’ów. Nad porządkiem czuwa profesjonalna i uprzejma ochrona. Antrakt Club to ekskluzywne miejsce dla ludzi dojrzałych,
ceniących dobry smak, klimat, styl i elegancję.

King Of Music – klub muzyczny – ul. Piotrkowska 62
Jest niezwykle atrakcyjnym miejscem do organizowania koncertów i imprez zamkniętych. Wszystkie koncerty i imprezy cieszą się dużym powodzeniem, gdyż lokal posiada nie tylko przestronne, wygodne i klimatyzowane wnętrze, ale również wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający i oświetleniowy. Dodatkowym atutem klubu jest dobrze zaopatrzony bar zarówno na pierwszym, jak i na drugim piętrze.
Muzyka jaką oferuje klub to blues, rock, pop, reggae, folk oraz jazz – dla każdego klienta, niezależnie od wieku i gustu.

Spinka – ul. Piotrkowska 90, Łódź
Spinka to imprezowe serce miasta, wypełnione wyjątkowym klimatem i jedynymi
w swoim rodzaju ludźmi. Ten klub to idealne miejsce dla osób młodych i
pełnych energii. Znajduje się w samym centrum Łodzi.
Aranżacja przestrzeni świetnie wpisuje się w klimat miasta. Industrialne
wnętrza i wystrój w stylu pop-art przyciągną również fanów nowoczesnego
designu. O oprawę muzyczną dbają najlepsi lokalni didżeje oraz goście z całej
Polski. Spinka jest miejscem otwartym dla wszystkich ceniących sobie dobre imprezy i kreatywne spędzanie czasu.

Incognito – ul. Piotrkowska 76, Łódź
To klub z bardzo długą historią, który od lat kilkudziesięciu nie zmienił lokalizacji. Działały tu: "Czarny Koń", "Jama Madejowa","Tabasco", a teraz od 8 lat – Incognito. Są tu cztery pomieszczenia, gdzie w klimat wprowadza przyciemnione światło, a ciemności rozjaśniają specjalnie rozmieszczone efekty świetlne, wraz z rożnego rodzaju podświetleniami ścian i stolików oraz lustra. Sala 1 – barowa z wygodnymi kanapami, gdzie można porozmawiać i wygodnie posiedzieć. Sala 2 – zwana - siedzącą, bo są tu tylko kanapy wraz ze stolikami, by spędzać czasu przy słuchaniu muzyki. Sala 3 - taneczna, gdzie rezydenci DJ-ie w otoczeniu efektów świetlnych i dobrze brzmiącej muzyki z głośników, wprowadzają nas w stan euforii tanecznej. W sali 4. można odpocząć, w ciszy. Klub jest klimatyzowany. Prowadzi wejściową selekcję przy wpuszczania gości. Imprezy są w piątki i soboty, także okolicznościowe. W klubie słychać muzykę: hause, dance, disco polo, RnB, hip-hop.

Ambasada – ul. Zielona 13, Łódź
To prestiżowy lokal znajdujący się w centrum miasta. Dysponuje dwiema salami z dancefloorami, czterema barami, obsługiwanymi przez profesjonalnych barmanów oraz jedynym w Łodzi BAREM VIP. Klub Ambasada jest jednym z największych miejsc na mapie klubowej Łodzi. Na całkowitej powierzchni pow. 1000m2 może pomieścić ok. 1,5 tys. osób. Zaprojektowany został przez jednego z najlepszych architektów w kraju. Klimat i wystrój lokalu przenoszą gości w zupełnie nowy świat elegancji, smaku i dobrego stylu. Ambasada to styl i klasa dla prawdziwego konesera rozrywki ceniącego sobie klasykę i klubowy styl. Na gości czekają bardzo komfortowe loże i kanapy, które pomieszczą od 4 do 20 osób. Zaprasza w każdy piątek i sobotę od godziny 21:00.

Bedroom – ul. Moniuszki 4, Łódź
Bedroom Club to artystyczne miejsce. Klub mieści się w dawnym Teatrze Rozmaitości. Wnętrze inspirowane jest symbolami Dalekiego Wschodu, wystrój nawiązuje do tamtych regionów, natomiast w powietrzu unosi się kojąca woń kadzideł. Przestrzeń lokalu podzielona jest na dwa poziomy, gdzie znajdują się sale taneczne, a także bogato zaopatrzony bar. Pod względem muzycznym Bedroom Club prezentuje nowoczesne brzmienia: muzyka house, electro hause a także inne jej odmiany. Jest to miejsce oryginalne, które gwarantuje niezapomniane wrażenia. Działa w piątki, soboty od godz. 22:00 do ostatniego gościa.

Pewex – ul. Narutowicza 28, Łódź
Klub Muzyczny Pewex istnieje od 6 lat i cały czas cieszy się niesłabnącą popularnością. Kluczem do sukcesu jest tu wysoki poziom gości oraz atmosfera lokalu. Prezentowana muzyka to głównie hity z lat 70' , 80' i 90'. Jeśli jesteście zwolennikami starych przebojów i preferujecie nieco dojrzalsze towarzystwo to klub Pewex jest właśnie dla Was.
Klub Muzyczny Pewex jest doskonałym miejscem na wszelkiego rodzaju spotkania towarzyskie. Organizuje: spotkania biznesowe, eventy firmowe.
Daje możliwość zorganizowania imprezy firmowej zamkniętej w całym lokalu lub też w jednej z sal. Do dyspozycji są 3 bary z pełną gamą alkoholi, obsługą barmańską, kelnerską oraz oprawą muzyczną. Współpracuje z firmami cateringowymi, istnieje możliwość organizowania występów artystycznych uświetniających imprezę.
Od lat współpracuje z Samorządami Studentów, organizując fuksówki, połowinki, imprezy integracyjne dla studnetów, a także wieczory panieńskie i kawalerskie.

Cabaret – ul. Tuwima 1/3, Łódź
Klub mieści się w samym centrum miasta u zbiegu ulic Piotrkowskiej i Tuwima, w ekskluzywnych wnętrzach stylowo odrestaurowanej przedwojennej kamienicy. Przy muzyce lat '70-'80-'90 i najnowszych przebojach może bawić się jednocześnie do 700 osób. Goście mogą korzystać z czterech barów, na antresolach i przy parkiecie dostępne są loże ze stolikami i miejscami do siedzenia.
W klubie obowiązują stroje wizytowe, wstęp dla osób od 21 lat.

Cheers – ul. Moniuszki 4, Łódź
Cheers – vodka bar z bogatą kartą shotów, drinków i alkoholi wszelkiego rodzaju, które rozgrzeją gości zanim ruszą do tańca.

O tytuł najlepszej dyskoteki/klubu ubiegają się:
• Klub Spinka – wyślij SMS o treści DSK.1 na numer 72355
• Klub Incognito – wyślij SMS o treści DSK.2 na numer 72355
• Ambasada – wyślij SMS o treści DSK.3 na numer 72355
• Bedroom – wyślij SMS o treści DSK.4 na numer 72355
• Cheers – wyślij SMS o treści DSK.5 na numer 72355
• Pewex – wyślij SMS o treści DSK.6 na numer 72355
• Antrakt Club – wyślij SMS o treści DSK.7 na numer 72355
• Futurysta – wyślij SMS o treści DSK.8 na numer 72355
• Cabaret – wyślij SMS o treści DSK.9 na numer 72355
• King of Music – wyślij SMS o treści DSK.10 na numer 72355

O tytuł najlepszego didżeja walczą:

• DJ KarpYou – wyślij SMS o treści DJ.1 na numer 72355
• DJ Joke – wyślij SMS o treści DJ.2 na numer 72355
• DJ Ann.K – wyślij SMS o treści DJ.3 na numer 72355
• DJ Haidi – wyślij SMS o treści DJ.4 na numer 72355
• DJ Raff – wyślij SMS o treści DJ.5 na numer 72355
• DJ Kiss – wyślij SMS o treści DJ.6 na numer 72355
• DJ PeterCoal – wyślij SMS o treści DJ.7 na numer 72355
• DJ Lizard – wyślij SMS o treści DJ.8 na numer 72355
• DJ Adam M – wyślij SMS o treści DJ.9 na numer 72355

Zwyciężą ci, którzy zdobędą najwięcej SMS-owych głosów. Dla laureatów przygotowaliśmy bardzo atrakcyjne nagrody, których pula to 80 tysięcy złotych!

Uwaga!
Listy kandydatów wraz z numerami do głosowania znajdują się także na stronie internetowej www.expressilustrowany.pl. Tam też można na bieżąco śledzić ranking oraz zapoznać się ze szczegółowym regulaminem plebiscytu.

***
Dla zwycięzców przygotowaliśmy niezwykle atrakcyjne nagrody, których pula to 80 tysięcy złotych!

Najlepsza Dyskoteka/Najlepszy Klub ma do wygrania:
l za 1. miejsce: Artykuł promujący + fotorelację o wielkości jednej strony redakcyjnej o wartości 38 000 zł oraz reklamę w serwisie expressilustrowany.pl o wartości 1 500 zł – 20 000 odsłon
l za 2. miejsce: Artykuł promujący + fotorelację o wielkości 1/2 strony redakcyjnej o wartości 24 960zł oraz reklamę w serwisie expressilustrowany.pl o wartości 750 zł – 10 000 odsłon
l za 3. miejsce: Artykuł promujący + fotorelację o wielkości 1/4 strony redakcyjnej o wartości 12 480 oraz reklama w serwisie expressilustrowany.pl o wartości 375 zł – 5 000 odsłon

Najlepszy DJ otrzyma:
l za 1. miejsce: Słuchawki Sony MDR1RNC z funkcją Noise Canceling o wartości 1 200 zł + wywiad
l za 2. miejsce: Ekspres do kawy o wartości 520zł
l za 3. miejsce: Mp4 o wartości 150 zł

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Więcej informacji na stronie głównej Express Ilustrowany
Dodaj ogłoszenie