Karate. Mistrzowskie tytuły łódzkich zawodniczek

hof
Łódzcy karatecy wywalczyli medale mistrzostw Polski, które odbyły się w Legnicy.

Tytuły mistrzowskie, w stawce 104 zawodników z 29 klubów, zdobyli:

Anita Bugajak ŁKKS - 1. miejsce kumite indywidualne seniorek - 61 kg

Kinga Harast Harasuto KK - 1. miejsce kumite indywidualne seniorek +68 kg

Marta Bogusław Champion Team - 1. miejsce kumite indywidualne seniorek - 68 kg

Drużyna Champion Team w składzie: Marta Bogusław i Marta Słodkiewicz - 3. miejsce kumite drużynowe kobiet.

Trenerami są: Marek Sławiński (ŁKK Shotokan), Janusz Harast (Harasuto), Witold Wojciechowski (Champion Team), Maciej Krochmalski (Champion Team).

Łodzianie dobrze wypadli też podczas Mistrzostw Ziemi Legnickiej, który jednocześnie był turniejem kwalifikacyjnym do mistrzostw Polski juniorów U-21.

1. miejsce zajęła Zofia Budzowska (ŁKKS kumite indywidualne 10-11 lat), na drugich pozycjach uplasowali się: Agata Becherka, Julia Komorowska, Patrycja Gra-bis i Juliusz Bida (wszyscy ŁKKS).