Karate Mistrzostwa Europy. Złoto Zuzanny Dopieralskiej

Złoty medal mistrzostw Europy w karate w kategorii kumite kadetek - 47 kg, wywalczyła Zuzanna Dopieralska.

Zawodniczka KS Olimp Łódź pokonała w finale, po emocjonującym pojedynku, Greczynkę 6:3. Był to jedyny medal Polski na imprezie rozgrywanej w Czechach.
Miejsca pozostałych przedstawicieli KS Olimp: Antonina Żurawska - 7. w kat. junior - 53 kg, Przemysław Kołodziejczak przegrał ćwierćfinałowy pojedynek w kat. kadet - 57 kg. Oliwier Pełka uległ o ćwierćfinał w kategorii junior - 76 kg. Dominik Dziuda w kategorii junior - 61 kg odpadł w trzeciej rundzie.