Karambol na skrzyżowaniu Sterlinga i Jaracza. Zderzyły się trzy auta [zdjęcia]

(em)Zaktualizowano 
Na skrzyżowaniu ul. Sterlinga z ul. Jaracza, zderzyły się dzisiaj trzy samochody. Na szczęście w jednym z nich, skodzie fabia, wystrzeliły poduszki, ratując przed ciężkimi obrażeniami kobietę, która siedziała za jej kierownicą.

Do wypadku doszło około godz. 13. 24-letnia kobieta kierująca zieloną skodą fabia na łódzkich numerach rejestracyjnych, jechała ul. Sterlinga, od ul. Narutowicza. Na skrzyżowaniu z ul. Jaracza, 24-latka nie ustąpiła pierwszeństwa i z impetem uderzyła w lewy przedni bok beżowej taksówki skoda octavia.

Ja jechałem ul. Sterlinga, od ul. Rewolucji 1905 r. przed skrzyżowaniem z ul. Jaracza zatrzymałem się przed znakiem „Stop”. Wypadek ten rozegrał się więc na moich oczach – opowiada kierowca fiata ducato, inny uczestnik wypadku.

Uderzenie skody fabia w taksówkę było tak potężne, że skoda octavia wypadła ze swojego toru jazdy, przesunęła się kilka metrów i uderzyła w lewy przedni bok fiata ducato, wgniatając do środka jego przednie lewe koło.

Na miejsce wezwano drogówkę i straż pożarną, gdyż z rozbitych aut wyciekły na jezdnię płyny eksploatacyjne.
Kobieta kierująca skodą fabia została przez policjantów ukarana mandatem. Nałożono na nią także sześć punktów karnych.

[ZOBACZ TEŻ FILM "Jestem stary, a głupi" - tak Daniel Olbrychski tłumaczył się z jazdy "na podwójnym gazie" (autorTVN24/x-news)

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ TEŻ FILM "Jestem stary, a głupi" - tak Daniel Olbrychski tłumaczył się z jazdy "na podwójnym gazie" (autorTVN24/x-news)