Kapitalny gol Fundambu! ZOBACZ WIDEO jaką bramkę strzela piłkarz Widzewa

pas, ww
Fundambu, który brylował na boisku. Piłkarz był pod grą, inicjował akcje. Ukoronował swoją dobrą grę pięknym technicznym golem z trudnej pozycji, stojąc tyłem do bramki. ZOBACZ BRAMKĘ - KLIKNIJ DALEJ
Zachwytów nie było, ale liczy się efekt. Widzew odniósł pierwsze zwycięstwo w I lidze. Pewnie pokonał Stomil. Rywale w czterech meczach nie zdołali jeszcze strzelił gola!

W pierwszej połowie Widzew niewiele by zdziałał, gdyby nie były gracz amatorskiego KS Weszło - Fundambu, który brylował na boisku. Piłkarz był pod grą, inicjował akcje. Ukoronował swoją dobrą grę pięknym technicznym golem z trudnej pozycji, stojąc tyłem do bramki.

ZOBACZ BRAMKĘ FUNDAMBU - WIDEO - KLIKNIJ TUTAJ

W drugiej połowie inicjatywa należała do Widzewa. Sprytem i doświadczeniem popisał się Michalski, który dał się sfaulować w polu karnym. Jedenastkę pewnie wykorzystał Robak. Prowadzenie 2:0 pozwoliło łodzianom kontrolować przebieg wydarzeń i odnieść premierowe zwycięstwo.
Mecz mógłby mieć inny przebieg, gdy skuteczny był van Huffel, który miał trzy wyborne sytuacje do zdobycie bramki, pierwszą przy stanie 0:0.

Widzew - Stomil Olsztyn 2:0 (1:0)

1:0 - Fundambu (32), 2:0 - Robak (58, karny)
Widzew: Mleczko – Kosakiewicz, Nowak, Tanżyna, Becht – Michalski (72, Mąka), Możdżeń (90, Rudol), Mucha, Ojamaa (46, Kun) – Fundambu (90, Ameyaw), Robak (72, Czubak)

Mecz Fortuna I ligi, w którym Radomiak Radom miał zagrać przeciwko Puszczy Niepołomice, został odwołany. Decyzja ma związek z potwierdzonymi pozytywnymi wynikami testu na obecność wirusa wywołującego COVID-19 u dwóch zawodników Puszczy.