ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu
Już w sobotę - finałowa gala wyborów Małej Miss i Małego...

MJ

2018-01-23 00:00

2018-01-23 09:33

Już w sobotę - finałowa gala wyborów Małej Miss i Małego Mistera 2017

MJ

2018-01-23 00:00

Moc atrakcji i wręczenie nagród dla dzieci w Galerii Łódzkiej
1/3

Małe Miss i Małych Misterów czeka sesja zdjęciowa z Martą Zając-Krysiak.

Już za tydzień w Galerii Łódzkiej (al. Piłsudskiego 15/23) - wielka impreza. Czekają na nią niecierpliwie Małe Miss i Mali Misterzy „Expressu Ilustrowanego” 2017. Wraz z rodzinami zapraszamy ich już dziś na finałową galę w sobotę, 27 stycznia 2018 r. Zabawy i niespodzianki czekać będą od godz. 13. Wręczymy też dzieciom mnóstwo nagród.

Przygotowaliśmy wiele atrakcji. O godz. 13. na scenie zaprezentuje się specjalnie dla naszych milusińskich zespół KIKI Dance, który rozgrzeje atmosferę i rozkręci karnawałową zabawę.
Zaraz po młodych tancerzach zaplanowany został spektakl Teatru Malutkiego. Pełne humoru przedstawienie na pewno wprawi wszystkich w doskonały nastrój i rozbawi tak, że dzieciaki (i nie tylko) będą pękać ze śmiechu!

Rozweseleni i odprężeni uczestnicy imprezy będą mieli okazję na niecodzienne metamorfozy na stanowiskach malowania buziek oraz na zrobienie sobie niepowtarzalnych pamiątkowych zdjęć w fotobudce. Male Miss i Mali Misterzy, a wśród nich Noworoczne Gwiazdeczki, zaprezentują się na scenie, gdzie uroczyście wręczymy im wygrane w wyborach nagrody i upominki.

Przypomnijmy, że wśród nich znajdą się: konsola Sony Playstation 4 z grą Mainkraft, XBOX, tablet, bilety do największego parku rozrywki w Polsce, Energylandia wraz z noclegiem w hotelu Tatarscy, zaproszenia na profesjonalną sesję zdjęciową z Martą Zając-Krysiak, zaproszenia do Eksperymentarium, do term w Uniejowie, karty prezentowe do Galerii Łódzkiej, sprzęt sportowy, zabawki, słodycze i wiele innych niespodzianek.

Wszystkie te emocjonujące chwile zostaną uwiecznione na zdjęciach. Nie możecie się już doczekać? My też! Do zobaczenia za tydzień. Będziemy na Was czekać w Galerii Łódzkiej!

Galeria Łódzka, partner wyborów Małej Miss i Małego Mistera „Expressu Ilustrowanego” 2017, już zapowiada kolejne akcje, jakie planuje w lutym. Od 9 do 14.02 odbędzie tu akcja wymiany książek. Dla klientów Centrum będzie to idealna okazja, by oddać część swojej biblioteczki i uzupełnić ją o nowe egzemplarze.

W sobotę, 10 lutego, spotkamy się ze znanym, lubianym, słynącym z dystansu do siebie i świata prezenterem i satyrykiem - Piotrem Bałtroczykiem. Gość specjalny wykona na żywo monolog pod hasłem „Mężczyzna z kijowym peselem”.

To już trzecia odsłona Walentynek pod hasłem: Z miłości do książek. Poprzednie edycje pokazały, że łodzianie lubią czytać i chętnie wymieniają się książkami. Miłośnicy beletrystyki - bo ta będzie podlegać wymianie - będą otrzymywać pieczątki upoważniające do odbioru takiej samej ilości egzemplarzy książek.

Czytaj treści premium w Expressie Ilustrowanym Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.