Już jeżdżą corsą! Najpiękniejsza Mama i Córka (wideo)

(pij)
janusz kubik
Czerwony opel corsa będący nagrodą główną dla zwyciężczyń tegorocznych wyborów Najpiękniejszej Mamy i Córki "Expressu Ilustrowanego" trafił do rąk właścicielek.

Anna i Kinga Olejnik, które na wielkiej gali konkursu zdobyły korony najpiękniejszych, po załatwieniu niezbędnych formalności (rejestracja, ubezpieczenie) wczoraj odebrały auto z redakcyjnego parkingu.
Pani Ania, choć jeździ autem już od jedenastu lat, a do corsy przesiada się z 11-letniego volkswagena, przed pierwszą przejażdżką nowym oplem miała odrobinę tremy.

- Muszę się rozejrzeć, zobaczyć, jak tu wszystko działa - z zainteresowaniem przyglądała się desce rozdzielczej pojazdu, sprawdzając jak włącza się światła mijania, kierunkowskazy, wycieraczki, jak uruchomić klimatyzację.
- Autko jest bardzo ładne, szkoda, że jeszcze nie będę mogła nim jeździć - martwiła się Kinga, która nie mając 18 lat (urodziny obchodzi w grudniu) na możliwość ubiegania się o prawo jazdy, będzie musiała zaczekać jeszcze parę miesięcy.
Na pierwszą jazdę nowym autem wręczyliśmy paniom po bukiecie. Po krótkiej sesji fotograficznej przy nowym wozie Najpiękniejsza Mama i Córka wsiadły do auta i spokojnie, z elegancją należną królowym piękności, odjechały w swą pierwszą podróż... na stację benzynową, bo wskaźnik poziomu paliwa w samochodzie gwałtownie domagał się zainteresowania.
Życzymy paniom szerokiej drogi i pociechy z nowego wozu!

Wideo

Dodaj ogłoszenie