MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Już dziesiąta z rzędu porażka koszykarzy ŁKS

Filip Kenig zdobył trzy punkty
Filip Kenig zdobył trzy punkty Maciej Stanik
Koszykarze ŁKS nie mieli szans przerwać passy porażek. We własnej hali ulegli 51:80 jednemu z kandydatów do złota, PGE Turów Zgorzelec.

Łodzianie, w których barwach ostatni mecz rozegrał Marcin Salamonik, a pierwszy Jarosław Zyskowski jr. nieźle spisywali się przez trzy kwarty. W ostatniej stracili wiarę w odrobienie start i pozwolili o wiele sielniejszym kadrowo gościom na zwiększenie przewagi punktowej.
Najskuteczniejszy w ŁKS był Salamonik (13 pkt), a w Turowie Konrad Wysocki (16).
To była już dziesiąta porażka ełkaesiaków z rzędu. Kolejny mecz także w Łodzi rozegrają 21 stycznia z AZS Koszalin.
ŁKS - PGE Turów Zgorzelec 51:80
(12:22; 14:16; 17:21; 8:21)

ŁKS: Dłuski, Trepka, Nartoszewicz, Szczepaniak, Kalinowski, Zyskowski, Binkowski, Sulima, Salamonik, Kenig, Malesa
PGE Turów: Cel, Kickert, Gustas, Chyliński, Mielczarek, Wysocki, Jankowski, Jackson, Moore, Lauderdale, Edwards