Justyna Żyła Taniec z Gwiazdami 2019 [22.03.19] Justyna Żyła tańczy VIDEO.

  • Express Ilustrowany

(ww)

JUSTYNA ŻYŁA TANIEC Z GWIAZDAMI WYSTĘP z 4 odcinka Dancing with the stars Justyna Żyła wiek. Żona Piotra Żyły zaliczyła w piątek niezbyt dobry występ w programie "Taniec z Gwiazdami". Tańczyła z Tomkiem Barańskim. Efekty ich pracy nie zostały docenione przez jurorów. Para została najgorzej oceniona. Zobacz WYSTĘP Justyny Żyły w Tańcu z Gwiazdami. Justyna Żyła w TZG.
 Zobacz, jak tańczyła Justyna Żyła na kolejnych slajdach

JUSTYNA ŻYŁA W TAŃCU Z GWIAZDAMI. Justyna Dancing with the stars odc. 3

FILM Z WYSTĘPU JUSTYNY ŻYŁY 15 marca 2019 - kliknij w galerię zdjęć

Pawlowicz po tańcu Justyny: DOBRZE ŻE PRZEŻYŁAŚ TEN TANIEC. Przerażasz mnie. Grabowski: Szkoda że nie zostałaś w tym flamingu
TANIEC JUSTYNY ŻYŁY w 3 odcinku

KTO ODPADŁ Z TAŃCA Z GWIAZDAMI ODCINEK 3
Na parkiecie Barański Tomek i Justyna Żyła! Tańczą SALSĘ!

Dziś 15 marca znów zatańczy Justyna Żyła! Jak jej pójdzie? Zaraz zobaczymy.

Justyna Żyła wiek

Justyna Żyła przez lata tworzyła szczęśliwe małżeństwo ze skoczkiem narciarskim - Piotrem Żyłą. Pobrali się w 2006 roku, gdy zawodnik miał dopiero 19 lat. Justyna Żyła jest jego rówieśniczką i obecnie ma 32 lata. Doczekali się dwójki dzieci, które już idą w ślady ojca i uprawiają czynnie sport z pierwszymi sukcesami.

***
8 marca odpadają dwie pary! Justyna Żyła znów otrzymała najgorsze noty. JUSTYNA ŻYŁA 8 marca otrzymała tylko 11 punktów. Jednak była żona skoczka ZOSTAJE W PROGRAMIE! Ania Jagodzińska i Michał Jeziorowski odpadają! Drugą parą która odpadła zostali Dominika Tajne Wiśniewska i Wojtek Jeszke.

Para numer 7 Tomasz Barański i Justyna Żyła 8 marca zatańczyli fokstrota.

Jurorzy pozytywnie ocenili, zobaczyli poprawę. Grabowski "Bardzo mi się podobało"
Pawlowicz: Tańczyłaś jak umierający łabędź, ale w sumie to dobrze, bo zrobiłaś dużo kroków... Masz Złe stopy, nie masz pionu. Zasuwaj jak mały Kaziu"

Przy ocenach jurorów nie pomogło nawet to, że jest byłą żoną Piotrka Żyły. Partnerem podczas tańca był Tomasz Barański, który uchodzi w świecie tańca za znakomitego nauczyciela. Niestety w programie "Taniec z Gwiazdami" Justyna Żyła nie podołała i zaliczyła koszmarny występ.

- To był taki mizerny skok bez zaznaczonego telemarku - powiedziała oceniając na najniższą notę 1. Iwona Pavlović.

Za chwilę 8 marca wystąpi Justyna Żyła. Zatańczy swój drugi taniec w programie Taniec z Gwiazdami.

Justyna Żyła taniec. Występ Justyny Żyły w Tańcu z Gwiazdami

Tomek Barański starał się bronić swojej partnerki, ale chyba i on był zszokowany tak zdecydowanymi słowami jurorów, zwłaszcza Pavlović.

Co po występie powiedziała Justyna Żyła?
"Powiem trochę w sloganie skoczków, że mnie tak spięło w środku, że myślałam, że mi nogę roztelepie na boki. Nie wiedziałam, w którą stronę ma iść, co robić. Naprawdę takie emocje mi towarzyszyły, że zjadł mnie stres"

Mimo tak mizernego występu Justyna Żyła ma szansę się poprawić. Wczoraj jurorzy zdecydowali, że nikt nie odpadnie z programu "Taniec z Gwiazdami". Za to w następnym odcinku odpadną już dwie pary.

https://www.instagram.com/p/BuwwI0qA21j
 mat. prasowe

Żona Piotra Żyły rozebrała się dla Playboya! Justyna Żyła na...

JUSTYNA ŻYŁA WYSTĘP TANIEC Z GWIAZDAMI WIDEO

 kadr z teledysku

Justyna Żyła jest tancerką, modelką i piosenkarką w teledysk...

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

21.03.2019, 22:45

Toc to wiesniara wiec robi wioche pustak

21.03.2019, 19:15

Cześć mógłbym prosić was o pomoc ? Wczoraj w hotelu wynajałem Polkę około 24 lata do towarzystwa i mnie okradła na dość wysoką sumę. Jej profil jest na portalu na stronie: https://wyspakobiet.eu/profilsandra88 jej nik: sandra88 jeżeli zna ktoś tę polkę prosze o kontakt za ustalenie tej kobiety place 2.000zł od ręki.czekam na info KarolM89@wp.pl pozdrawiam i licze że ktoś się odezwie...,

20.03.2019, 12:30

Dziewczyno wycofaj sie z honorem. Nie rób wiochy.

20.03.2019, 12:29

Te pozytywne opinie pisze sobie chyba sama J. Żyła. Nikt kto ma oczy na nią nie zagłosuje.

20.03.2019, 12:24

Jak można dopuścić do programu takie beztalencie ? Przecież kij od szczotki by się lepiej poruszał na parkiecie. Po co te oceny jurorów skoro i tak się one wcale nie liczą. Polsat chce zarabiać na SMSach, więc głosuje ten kto chce. Myślę, że nikt przy zdrowych zmysłach na Żyłę by nie zagłosował. Ona ma pieniądze, więc pewnie opłaca tych, którzy na nią głosują. Czas chyba zmienić te reguły . Dobrzy tancerze odpadają, a oglądać trzeba tych, którzy na taniec nie zasługują. Przestaję oglądać to badziewie, bo szkoda moich nerwów.

19.03.2019, 20:36

justyna masakra przez ciebie odpadaja narawde dobre gwiady dziewczyno zrezygnuj z tanca te twoje koszmarne kroki po nocach mi sie snia

18.03.2019, 12:52

Pożyczki na dowód bez zaświadczeń od 100zł do 25.000zł w 30minut na Twoim koncie. Chwilówki online Do 6.000zł na, 60dni za Darmo, 100% Online. Wypełnij bezpłatny wniosek tu http://xchwilowki.pl

17.03.2019, 09:32

Zastanawiam się czy ludzie ją krytykują negatywnie bo nie wychodzi jej taniec czy dlatego że lubią bardziej Piotra Żyłę ...dajcie jej szansę jak każdemu w tym odc. widocznie skoro przechodzi to ma również grono fanów którzy trzymają za nią kciuki i dają jej szansę ....czy od razu Kraków zbudowano nie dokładajcie jej dodatkowego stresu jak "kochani" jurorzy ...jak się idzie do pracy to pracodawca przyjmuje na okres próbny 3 m-cy,tylko tyle jeszcze dodam..

16.03.2019, 19:21

W tańcu z gwiazdami powinne być Gwiazdy to rozumiem A co tam robi Justyna .
Ciekawe czy ona ukończyła PODSTAWÓWKĘ gwiazda jedna.

16.03.2019, 19:21

Pani Justyno głowa do góry Proszę nie mieszać do tego dzieci jeżeli ktoś chce krytykować niech sam pokaże co potrafi

16.03.2019, 16:51

Program to taniec z gwiazdami. Gwiazda jest Tomek B a Justyna, no coz czasem nie ma sie do czegos talentu, mimo ciezkiej pracy. Dzieki sympatii widzow przeszla dalej. Mam nadzieje, ze w nastepnym odcunku wypadnie lepiej i skonczcie pisac "byla zona skoczka" w co drugiej linijce, Justyna Zyla wystarczy.

16.03.2019, 14:39

Justyna trzymam kciuki nie stresuj się tak i nie nie myśl o tym że patrzą na ciebie tylko tańcz powodzenia
😘😘😘

16.03.2019, 08:49

Bosze mój zielony, pierwszy raz oglądam i uwierzyć nie mogę, że ona jeszcze jest w programie 😱😱😱

16.03.2019, 00:44

No program się nazywa taniec z gwiazdami prawda. To bez obrazy Pani Justyna Żyła jaka gwiazda. Pomijając to ; Zero umiejętności tanecznych

15.03.2019, 22:39

Byłam bardzo tolerancyjna dla Pani Justyny ale po dzisiejszym występie uważam że powinna sama zrezygnować porostu nie wszyscy nadają się na estrada. Ani aktorstwa ani tańca ...

15.03.2019, 22:25

P Justyno No proszę jaka poprawa, dziś już dużo ciekawiej ,podobało mi się,

15.03.2019, 22:24

A jeszcze jedno, jak takie beztalencie promujecie? Pewnie już Żyła wygra cały TG - to kpina z telewidzów!!!!

15.03.2019, 22:19

Od dziś nie oglądam TG dlaczego Żyła nie odpadła? - to jakaś masakra. Przekręt w biały dzień! Żyła do domu bawić swoje dzieci! Tyle nadawała na męża ,że nie ma go w domu, a ona co? - szlaja się w mediach ,zanim zająć się dziećmi. Sumując to co to za gwiazda? - taka jest prawda!!!

15.03.2019, 22:13

A jednak przeszła dalej dzięki głosowaniu publiczności. Wydaje mi się, że może dziewczyna zdaje sobie sprawę z tego, że nie potrafi tańczyć i chciałaby to przerwać, ale widzowie żądni nie wiem czego nie pozwolą. Jest takie powiedzenie. Jeżeli masz zrobić coś głupiego, nie rób wcale, jeżeli masz głupio głosować, nie głosuj wcale.

15.03.2019, 21:46

Jednym słowem KATASTROFA...jaka gwiazda taki taniec...