Justyna Mospinek niżej w rankingu. Puchar Świata - łucznictwo

ei24
Justyna Mospinek
Justyna Mospinek archiwum
Justyna Mospinek (UKS Piątka Zgierz) spadła w klasyfikacji łuczniczego Pucharu Świata po trzech zawodach z ośmego na piętnaste miejsce. W trzecich zawodach sezonu w amerykańskim mieście Ogden, które wygrała Chinka Ming Cheng, Polka zajęła 17. miejsce.

W pojedynku o awans do czołowej szesnastki Mospinek przegrała z reprezentantką Indii Protivą Boro po barażu 5:6. Przed rywalizacją w Ogden Polka zajmowała z dwunastoma punktami ósme miejsce. W USA nie zdobyła punktów i przed ostatnimi zawodami w Szanghaju (7-10 września) plasuje się na 15. miejscu.
W konkurencji par mieszanych po trzech zawodach Polska sklasyfikowana jest na ósmym miejscu, ex aequo z Mongolią i Wielką Brytanią.
W finale cyklu w Stambule (24-25 września) zaprezentuje się osiem najlepszych zawodniczek, zawodników i par mieszanych sezonu.