Jordi Sanchez: Kluczowa sprawa w Widzewie to jego kibice ZDJĘCIA

69. piłkarskie derby Łodzi zakończyły się zwycięstwem Widzewa, który na własnym stadionie pokonał ŁKS 1:0. Zwycięskiego gola dla gospodarzy zdobył Jordi Sanchez. Oto co powiedział po meczu

Jordi Sanchez, piłkarz Widzewa:

W tym meczu graliśmy naprawdę dobrze. Gdy w drugiej połowie rozgrywaliśmy piłkę tak jak w pierwszej, to mieliśmy przewagę i widać było walkę na boisku. Dlatego wygraliśmy to spotkanie. Po strzeleniu drugiego gola czułem się przez moment bardzo szczęśliwy, ale po decyzji sędziów i analizie VAR szybko wróciliśmy do rzeczywistości na boisku. Oczywiście, byłem smutny po tej sytuacji, lecz szybko wróciłem do gry i byłem skupiony na kolejnych atakach oraz szukaniu okazji do zdobycia kolejnej bramki.

W drugiej połowie od pewnego momentu było trochę gorzej z naszą grą. Dobrze pressowaliśmy przez 70 minut, a potem trochę osłabliśmy. Może musimy grać sprytniej w tej drugiej części meczu. Na pewno fizycznie czujemy się jako zespół dobrze. To początek sezonu i powinniśmy w kolejnych spotkaniach grać lepiej, a w międzyczasie popracować nad detalami w naszej postawie na boisku. Musimy mieć więcej energii w ostanich minutach drugiej połowy.

Oczywiście wiedzieliśmy, że derby to specjalny mecz dla całego miasta i kibiców, to było widać w dopingu z trybun. Tak jest tutaj podczas każdego spotkania, ta atmosfera jest wspaniała. To jest kluczowa sprawa w Widzewie - jego kibice.