Jest nadzieja, że drużyna Widzewa będzie naprawdę mocna

(bart)Zaktualizowano 
Jak widać, Christopher Mandiangu gra ostro nawet w meczu kontrolnym
Jak widać, Christopher Mandiangu gra ostro nawet w meczu kontrolnym krzysztof szymczak
Piłkarze Widzewa pokonali w sparingu zespół MFK Frydek-Mistek 4:0. Oklaskiwało to kilkuset fanów.

Jakie wnioski można wysnuć po tym sprawdzianie zespołu prowadzonego od pewnego czasu przez trenera Marcina Kaczmarka?

Przede wszystkim, jest nadzieja, że ta drużyna będzie mocna. Na tyle mocna, żeby w sezonie 2019/2020 awansować do pierwszej ligi. A przypomnijmy, że bezpośrednio uczynią to dwie pierwsze drużyny w tabeli, a teamy z miejsc 3-6 powalczą o to w starciach barażowych.

Oczywiście nie zamierzamy popadać w hurraoptymizm. Widzew nie jest (oby tylko do pewnego czasu) bezbłędnie funkcjonującą sportową maszyną. Trudno jednak nie mieć wrażenia, że tym razem wszyscy decyzyjni ludzie w klubie grają do jednej bramki. Nowa prezes Martyna Pajączek już udowodniła, że nie boi się trudnych decyzji i jest zdeterminowana, żeby jej misja w Łodzi zakończyła się pełnym sukcesem.

Pewnym symbolem tego nowego Widzewa jest nowo pozyskany środkowy pomocnik Bartłomiej Poczobut. Mimo iż z nowymi kolegami przebywa zaledwie kilka dni, to po byłym już zawodniku GKS Katowice zupełnie nie było tego widać.

- Wiadomo, jakimi walorami dysponuję. Staram się je zawsze „sprzedawać” na boisku. Rozmawiałem z trenerem. Wiem, czego ode mnie oczekuje. Są aspekty, nad którymi muszę pracować i w których muszę się poprawić. Nie odstawię nogi - mówi Poczobut.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Kaczmarek postanowił dać swoim podopiecznym trochę odpocząć. Widzewiacy mieli więc wolny weekend, natomiast do zajęć wracają dzisiaj przed południem. W kolejnym mikrocyklu będą pracować codziennie do piątku (jutro dwukrotnie), a w sobotę zmierzą się w Sieradzu z tamtejszą Wartą (11).

polecane: FLESZ: Decydujące mecze kadry w eliminacjach Euro 2020

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 16

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-07-15T10:11:50 02:00, ŁKS:

Co za bzdury widzewski pismak sieje propagandę

Te Kmioty z widzewu robią awans nie licząc kosztów byle tylko paglaskac rozdmuchane ego

Ale pytanie jest jedno jak na dłuższą metę to ma wyglądać

ŁKS już kiedyś też przeliczył koszty kontraktowal wszystkich szalachowski Łukasiewicz itd jak się skończyło wszyscy wiedzą

Widzewu w drugiej lidze takiemu staremu robakowi płaci ile 59tys?a gdzie szkółka gdzie zdolna młodzież?

Byle tylko awansować a co dalej ile trzeba będzie kasy na 1 ligę a ile na ekstraklase? Liczyć tylko na inwestora z Włoch to trochę lipa bo ile można na to samo się nabierać już kiedyś Boniek mówił o inwestorze z Włoch a skończyło się na cacku

Jesteście posmiewiskiem z wielkim ego i pozdrawiam normalnych kibiców którzy rozumieją o czym pisze

Do zobaczenia w ekstraklasie

2019-07-15T11:26:52 02:00, Gość:

Gdzie? Huahua zobaczą ekstraklasę jak 🐷 koryto...

obyś się nie przeliczył.pierwszych sześć meczy z weryfikuje kałes i przyszłym sezonie derby w pierwszej lidze

G
Gość
2019-07-15T10:11:50 02:00, ŁKS:

Co za bzdury widzewski pismak sieje propagandę

Te Kmioty z widzewu robią awans nie licząc kosztów byle tylko paglaskac rozdmuchane ego

Ale pytanie jest jedno jak na dłuższą metę to ma wyglądać

ŁKS już kiedyś też przeliczył koszty kontraktowal wszystkich szalachowski Łukasiewicz itd jak się skończyło wszyscy wiedzą

Widzewu w drugiej lidze takiemu staremu robakowi płaci ile 59tys?a gdzie szkółka gdzie zdolna młodzież?

Byle tylko awansować a co dalej ile trzeba będzie kasy na 1 ligę a ile na ekstraklase? Liczyć tylko na inwestora z Włoch to trochę lipa bo ile można na to samo się nabierać już kiedyś Boniek mówił o inwestorze z Włoch a skończyło się na cacku

Jesteście posmiewiskiem z wielkim ego i pozdrawiam normalnych kibiców którzy rozumieją o czym pisze

Do zobaczenia w ekstraklasie

Gdzie? Huahua zobaczą ekstraklasę jak 🐷 koryto...

G
Gość
2019-07-15T08:18:29 02:00, Fijoł:

Hahahaha wygrali z zespołem 3 ligi czeskiej i już hurra optymizm... Z całego serca My Łodzianie życzymy Wam wieśniakom wpierdolu w Wejherowie, 4,5,6 a nawet wiecej do 0, a za rok startu w 3 lidze, bo Łódź to ŁKS!!!

2019-07-15T11:21:20 02:00, wasz czerwony Pan:

życzenia kilkuset przybrudzonych typków z ap są dla Wielkiego Widzewa tak ważne jak pierdnięcie komara ,szykuj się pastuchu na przyszłoroczne derby

Rezerw ŁKS z Midzemem ?

w
wasz czerwony Pan
2019-07-15T08:18:29 02:00, Fijoł:

Hahahaha wygrali z zespołem 3 ligi czeskiej i już hurra optymizm... Z całego serca My Łodzianie życzymy Wam wieśniakom wpierdolu w Wejherowie, 4,5,6 a nawet wiecej do 0, a za rok startu w 3 lidze, bo Łódź to ŁKS!!!

życzenia kilkuset przybrudzonych typków z ap są dla Wielkiego Widzewa tak ważne jak pierdnięcie komara ,szykuj się pastuchu na przyszłoroczne derby

Y
Yeti
2019-07-15T09:34:58 02:00, Rycerz Wiosny 1908:

Błagam o pomoc... potrzebuje pilnie dopalaczy!! sprzedam mamę za worek, dodam że jest dobra w te klocki i ma głębokie gardło. Zainteresowanych zapraszam Limanowskiego 59

chociaż byś się nie chwalił

Ł
ŁKS

Co za bzdury widzewski pismak sieje propagandę

Te Kmioty z widzewu robią awans nie licząc kosztów byle tylko paglaskac rozdmuchane ego

Ale pytanie jest jedno jak na dłuższą metę to ma wyglądać

ŁKS już kiedyś też przeliczył koszty kontraktowal wszystkich szalachowski Łukasiewicz itd jak się skończyło wszyscy wiedzą

Widzewu w drugiej lidze takiemu staremu robakowi płaci ile 59tys?a gdzie szkółka gdzie zdolna młodzież?

Byle tylko awansować a co dalej ile trzeba będzie kasy na 1 ligę a ile na ekstraklase? Liczyć tylko na inwestora z Włoch to trochę lipa bo ile można na to samo się nabierać już kiedyś Boniek mówił o inwestorze z Włoch a skończyło się na cacku

Jesteście posmiewiskiem z wielkim ego i pozdrawiam normalnych kibiców którzy rozumieją o czym pisze

Do zobaczenia w ekstraklasie

G
Gość
2019-07-15T09:51:29 02:00, Wiesiek rts:

Zastanawiamy się z chlopami jakiego robaka sobie wydziargac żeby wszyscy wiedzieli że chodzi o Marcina ?

Karaluch będzie najlepszy

W
Wiesiek rts

Zastanawiamy się z chlopami jakiego robaka sobie wydziargac żeby wszyscy wiedzieli że chodzi o Marcina ?

F
Fijoł

Podobno express zakupił 120 pomp do pompowania balonu z logo sretes byczyna. Wszyscy się zaangażowali w to wielkie przedsięwzięcie. Być może przy pomocy 15 baniek, expressu i karnetów uda się awansować po barażach. Martwi tylko, ze wpisują sobie Łódź do nazwy. Takiej beki dawno nie było, niestety przez tych wieskow kojarzona jest z łodzią :((

R
Rycerz Wiosny 1908

Błagam o pomoc... potrzebuje pilnie dopalaczy!! sprzedam mamę za worek, dodam że jest dobra w te klocki i ma głębokie gardło. Zainteresowanych zapraszam Limanowskiego 59

a
ajzyk1922

To dobrze że jest "coraz lepiej" "drużyna jest silna" i "celem jest awans" a "kibice biją rekord świata karnetów" to znak że znowu będzie baaaaaardzo śmiesznie...

G
Gość
2019-07-15T09:10:05 02:00, Karmelek z ap:

My władcy kozich zadków nie chcemy banderowca w drużynie ap. Wiwat tęczowy ap.

My wlatcy Byczyna nie chcemy robaków w czerwonym odbycie

s
sas

kilkuset kibiców ...dlaczego fan cluby mają w d..e sparingi dzielnicowego klubu?

G
Gość

tak tak już kiedyś też byli mistrzami sparingów co grali nawet z Szachtarem i innymi w turnieju zagranicznym a w lidze klapa była

G
Gość

no pokonać pół amatorów z 3 ligi czeskiej u siebie którzy wysiedli prosto z automatu to jest sukces :) czy kolejne sparingi z dołem tabeli 1 ligi jak Stomil czy Głogów

Dodaj ogłoszenie