Jest decyzja. Derby bez kibiców ŁKS!

Redakcja
Kibice ŁKS obejrzą mecz derbowy w... telewizji

Widzew podjął decyzję w sprawie udziału kibiców ŁKS w najbliższych derbach Łodzi, które odbędą się przy al. Piłsudskiego.

Zarząd Stowarzyszenia RTS Widzew informuje, iż w związku z wysokim prawdopodobieństwem wystąpienia realnych zagrożeń naruszenia porządku publicznego na terenie miasta Łodzi w dniu rozgrywania meczu derbowego pomiędzy drużyną Widzewa Łódź, a ŁKS Łódź zaplanowanego na dzień 17 maja 2017 roku g.19.10, podjął decyzję o nieprzyjmowaniu zorganizowanej grupy kibiców gości.
Zarząd Stowarzyszenia RTS Widzew Łódź

- Jeśli jakikolwiek klub odmówi przyjęcia kibiców gości, Komisja ds. Licencji III ligi wszczyna postępowanie. W zeszłym sezonie Lechia Tomaszów Mazowiecki odmówiła przyjęcia zorganizowanej grupy kibiców ŁKS i decyzja wymierzała sankcje. Jeśli się nie mylę, było do dwa tysiące złotych oraz kara ujemnych punktów. Przy czym zawieszona ona została na okres pół roku – przypomniał prezes Łódzkiego Związku Piłki Nożnej Adam Kaźmierczak. - To może zabrzmi pompatycznie, ale ta decyzja może być pokoleniowa. Jeśli teraz kibice ŁKS nie wejdą na stadion Widzewa, to istnieje obawa, że już nigdy mecz derbowy nie odbędzie się z udziałem fanów obu drużyn. Musimy mieć jednak z tyłu głowy to, by nie ulec dyktatowi kibiców, a tak to teraz wygląda. W tej chwili nie rozmawiamy o formie sportowej drużyn, tylko o kibicach. To jest niebezpieczne.

WYNIKI LOTTO 09.05.17 LOSOWANIE LOTTO 09.05 WYNIKI. LOTTO WYNIKI 09.05.17
UCHO PREZESA 15 ZA DARMO UCHO PREZESA 15 YOUTUBE GDZIE OBEJRZEĆ UCHO PREZESA 15
KTO JEST AGENTEM? ODETA AGENT, JAREK KRET AGENT, KTO WYGRAŁ AGENTA
KTO JEST AGENTEM? JAREK AGENT, DARIA AGENT, ODETA AGENT KTO WYGRAŁ AGENTA?
MATURA Z MATEMATYKI ROZSZERZONA MATURA 2017 ARKUSZ, ODPOWIEDZI, ZADANIA
USTNA MATURA Z POLSKIEGO. MATURA POLSKI USTNY 2017 PYTANIA
MATURA JĘZYK NIEMIECKI. PYTANIA, ODPOWIEDZI, ARKUSZE CKE, MATURA Z NIEMIECKIEGO 2017
[ZOBACZ TEŻ FILM

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ TEŻ FILM