Jesienne Szaleństwo Zakupów w Galerii Łódzkiej

Materiał partnera zewnętrznego
Wytrawni poszukiwacze promocji wiedzą, że jesień to czas urodzaju. I nie chodzi tu o wysyp darów natury a rabatów i obniżek. Od 5 do 7 października Galeria Łódzka przygotowała trzy dni wyjątkowych ofert z magazynami Elle, InStyle oraz Glamour.

Dodatkowo w niedzielę 7 października w godzinach 12.00 – 17.00 centrum handlowe opanuje „Szaleństwo Zakupów” czyli dzień pełen atrakcji. W październikowy weekend okazje cenowe w Galerii będą pojawiać się niczym „grzyby po deszczu”.
Co czeka na klientów podczas „Szaleństwa Zakupów”?

PREZENTY

Na klientów, którzy w dniu wydarzenia wybiorą się na zakupy, czekać będą rabaty oraz atrakcyjne prezenty. Jest z czego wybierać: biżuteria, kosmetyki, ekskluzywna bielizna, akcesoria modowe – to zaledwie kilka z dostępnych tego dnia upominków. Warunkiem odbioru nagrody jest posiadanie kuponu rabatowego oraz dokonanie zakupu za minimum 100 zł, udokumentowanego na trzech paragonach. Prezenty można odbierać w punkcie promocyjnym zlokalizowanym przy fontannie (poziom -1).

KONKURS NA SZYBKĄ METAMORFOZĘ

Osoby, które lubią bawić się modą z pewnością ucieszy konkurs, którego partnerem jest biuro podróży ITAKA. Nagrodą główną jest wycieczka do dowolnie wybranego miasta w Europie. W jaki sposób można wygrać tę atrakcyjną podróż? Wystarczy przygotować oryginalną stylizację i zaprezentować ją naszym ekspertom. Uczestnicy zabawy mogą liczyć na wsparcie profesjonalnych makijażystów oraz stylisty. Laureat konkursu będzie miał okazję pokazać nagrodzoną stylizację na ulicach Paryża, Barcelony, Berlina lub może urokliwej Lizbony. Podczas „Szaleństw Zakupów” warto pobawić się modą.

WARSZTATY

Chcesz z sukcesem prowadzić swoje konto na Instagramie? Podczas warsztatów redaktorki serwisów elle.pl oraz glamour.pl zdradzą wszystkie tajniki idealnie prowadzonego konta. Podpowiedzą, w jaki sposób wprowadzać atrakcyjne treści oraz jak skutecznie „podkręcić” wizerunek.

ZAKUPY W RYTMIE

Najważniejsze podczas zakupów to „nie wypaść z rytmu”. Dlatego podczas wydarzenia nie zabraknie oprawy muzycznej. DJ Lizard zadba o to, aby pasaże centrum przemierzać z lekkością, tanecznym krokiem. To będzie niezwykle energetyczny dzień. 7 października warto wpisać do kalendarza pod hasłem „Szaleństwo Zakupów”. W godzinach 12.00 – 17.00 zasady zdrowego rozsądku i umiaru nie obowiązują. Nawet Marilyn Monroe, miłośniczka zakupów mawiała, że „szaleństwo to geniusz”!

Dodaj ogłoszenie