Jennifer Lopez jest w ciąży i planuje ślub!

Paweł Strzelecki
Jennifer Lopez jest piękną kobietą.
Zagraniczne media nie mają wątpliwości. Jennifer Lopez spodziewa się dziecka ze swoim chłopakiem Casperem Smartem. 47-letnia gwiazda planuje ślub z ukochanym i jest przy nadziei.

Jak podaje magazyn „Life & Style”, gwiazda jest bardzo szczęśliwa, że spodziewa się dziecka Caspera. Przyszły tata, o 18 lat młodszy tancerz, również jest zachwycony i liczy, iż będzie miał syna. Lopez z kolei, z uwagi na swój wiek, chce po prostu zdrowego potomka. Para podobno rozważała adopcję, dopóki nie okazało się, że artystka jest w ciąży.

- Ona jest przeszczęśliwa, a Casper najchętniej cały czas nosiłby ją na rękach - mówi znajomy pary.

Para wspólnie wychowuje dzieci Lopez z poprzedniego małżeństwa, bliźniaki Emmę i Maximiliana (8 l.).

Jennifer nie nosi rozmiaru XS, jak wiele jej koleżanek z branży, chętnie podkreśla swoją sylwetkę, zakładając kuse sukienki czy obcisłe kombinezony.

Fani mogą podziwiać jej wdzięki także podczas koncertów, tak jak ostatnio w Las Vegas, gdy zaprezentowała się w bardzo skąpym cekinowym stroju.

Ostatni krążek Amerykanki, „A.K.A.”, miał premierę w czerwcu 2014 roku. Gwiazda ostatnio zajęta była policyjnym serialem „Shades of Blue”, w którym gra u boku Raya Liotty.

Trzej mężowie gwiazdy
Mająca 164 cm wzrostu Jennifer Lopez miała trzech mężów. Najdłużej, bo przez 10 lat, była związana z Markiem Anthonym. Poprzednie związki trwały 11 i 15 miesięcy. Do czterech razy sztuka?

Wypadek Holenderki, Annemiek van Vleuten. Koszmarny wypadek kolarki w Rio [WIDEO]
STARTY POLAKÓW NA OLIMPIADZIE W RIO 2016. KIEDY WYSTĘPY POLAKÓW, KIEDY STARTUJĄ POLACY
Olimpiada w Rio. Kiedy grają Polacy. Harmonogram

[ZOBACZ FILM - UWAGA! Pustelnik wykorzystał 14-latka 9xnews/UWAGA! TVN]

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ FILM - UWAGA! Pustelnik wykorzystał 14-latka 9xnews/UWAGA! TVN]