Jedno podanie i cyk! Gol Węgrów z pierwszej połowy meczu [WIDEO]

DW
Nasi rywale wyszli na prowadzenie już w 6. minucie spotkania.
Nasi rywale wyszli na prowadzenie już w 6. minucie spotkania. Fot. Lukasz Kaczanowski/Polska Press
Eliminacje MŚ 2022. Reprezentacja Polski schodziła do szatni na Puskas Arenie z wynikiem 1:0 dla Węgrów. Nasi rywale wyszli na prowadzenie już w 6. minucie spotkania. Zespół Paulo Sousy stracił piłkę na połowie przeciwników, ale wystarczyło im tylko jedno, prostopadłe podanie, aby Roland Sallai znalazł się w sytuacji sam na sam z Wojciechem Szczęsnym. Zobacz pierwszego gola z meczu Węgry - Polska!

Reprezentacja Polski zapewniła kibicom emocjonalny roller coaster pod wodzą nowego selekcjonera. Debiut Paulo Sousy można uznać za słodko-gorzki, bo Polacy popełnili fatalne błędy w defensywie, ale w ataku pokazali za to dużą jakość. Spotkanie z Węgrami kończymy wynikiem 3:3. Skrót CAŁEGO MECZU możecie zobaczyć TUTAJ

Gol Węgrów z pierwszej połowy meczu. Mecz Węgry - Polska 1:0 do przerwy

Piłkarz meczu: Kamil Jóźwiak
Atrakcyjność meczu: 7/10

REPREZENTACJA w GOL24

To nie tak miało być, to nie tak miało wyglądać! Reprezentacja Polski w swoim pierwszym meczu o bilety na Mundial w Katarze zremisowała z Węgrami 3:3. Biało-czerwoni długo nie potrafili stworzyć okazji, a już 53 minucie przegrywali różnicą dwóch bramek. Na szczęście potem spisali się lepiej... Zobaczcie, jak internauci komentują debiut selekcjonera Paulo Sousy.

Szczęsny ława, Brzęczek miał ubaw. Memy o meczu Węgry - Pols...