Jedenasta wygrana z rzędu. Widzew powiększa przewagę nad Paradyżem!

b
Widzew osiągnął cel -wygrał kolejny ligowy mecz

Wystarczyło trzynaście minut, żeby rozstrzygnęły się losy pojedynku. Widzew wygrał jedenasty mecz z rzędu. Powiększył do czterech punktów przewagę nad KS Paradyż. Najgroźniejszy rywal tylko zremisował 2:2 z Polonią w Piotrkowie.
Początek był zaskakujący. Stal nie zamierzała spuścić głowę i pytać się o jak najmniejszy wymiar kary. Atakowała, stwarzała groźne sytuacje. Miała szansę na gola. Widzew potrafił się jednak obronić i przejść do ofensywy. W końcówce pierwszej połowy i na początku drugiej strzelił trzy gole w 13 minut. Przy pierwszym golu pomógł słupek, przy trzech kolejnych perfekcyjne asysty zaliczył piłkarz, który robi różnicę czyli Zawodziński. W ślady Zawodzińskiego poszedł Budka, który też zaliczył świetną asystę.
W roli supersnajpera wystąpił... stoper Czaplarski, który strzelił dwie bramki.

Stal Głowno - Widzew 0:5 (0:1)

0:1 - Bartos (43), 0:2 - Tlaga (51), 0:3 - Czaplarski (56), 0:4 - Czaplarski (70), 0:5 - Strus (72)

RTS Widzew: Sokołowicz - Tlaga, Czaplarski, Bargieł, Gromek (77, Możdżonek) - Bartos (57, Budka), Rodak, Okachi (62, Bończak), Strus - Zawodziński, Kowalczyk (69, Kaczyński)