Jarosław Piechota pobił swój rekord w biegu po schodach w Warszawie

Odbył się bieg po schodach na szczyt budynku Rondo 1 w Warszawie.

Jest to impreza charytatywna, z której cały dochód przekazywany jest na fundację SOS Wioski Dziecięce.
Wygrał po raz kolejny, broniąc mistrzowskiego tytułu, Piotr Łobodziński z czasem 3:34. Za nim uplasował się Christian Riedl (Niemcy) z 3:39 i Stefan Stefina (Słowacja) z 3:46.
Z elity kobiet starowały Dominika Stelmach, Dominika Wiśniewska-Ulfik oraz Iwona Wicha, także osiągając czołowe miejsca wśród pań. Łodzianin Jarosław Piechota poprawił swój czas z zeszłego roku o 30 sekund (5:24) i uplasował się na 65 miejscu na 484 biorących udział Z grupy, którą prowadzi pan Jarek, trenującą w każdą sobotę na Orion Bussiness Tower, wystartował Paweł Meissner i zajął wysokie 42 miejsce z czasem 5:08.
Jarosław Piechota szykuje się do startu w połowie marca w Londynie. i zdobycie budynku Tower 42 (bieganie po schodach na 42 piętro).