Jan Szturc: To był najlepszy konkurs

  Jan Szturc: To był najlepszy konkurs

  m.st.

  Express Ilustrowany

  Aktualizacja:

  Express Ilustrowany

  Jan Szturc: To był najlepszy konkurs
  1/2
  przejdź do galerii
  – W Bischofshofen, gdzie wczoraj zakończyła się rywalizacja w Konkursie Czterech Skoczni, byliśmy świadkami wspaniałego widowiska, stojącego na najwyższym poziomie, spośród wszystkich konkursów tej edycji Pucharu Świata – stwierdza trener Jan Szturc, wychowawca Adama Małysza i Piotra Żyły.
  – A głównym bohaterem tych zmagań był niespodziewanie, ale w pełni zasłużenie, jeden z najmłodszych reprezentantów Austrii Thomas Diethart. Może on odegrać kluczową rolę w generalnej klasyfikacji Pucharu Świata.
  Polacy tym razem nie błyszczeli, ale i nie sprawili jakiegoś wielkiego zawodu. Wysokie, ósme miejsce Kamila Stocha ma swoją pozytywną wymowę, a i 21. pozycja Piotra Żyły, który powrócił do gry po krótkim odpoczynku, pozwala mieć nadzieję, że w każdym następnym konkursie będzie skakał jeszcze lepiej. To samo można powiedzieć o pozostałych naszych reprezentantach, którzy wczoraj do swego dorobku dorzucili dalsze punkty. Ale w tym sezonie najbardziej liczyć się będzie występ polskich skoczków narciarskich na igrzyskach olimpijskich w Soczi.

  Czytaj treści premium w Expressie Ilustrowanym Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo