JAKI WYNIK MECZU POLSKA ARMENIA. POLSKA ARMENIA JAKI JEST WYNIK

Bartosz Kukuć, (tj, ww)
JAKI WYNIK MECZU POLSKA ARMENIA
JAKI WYNIK MECZU POLSKA ARMENIA POLSKA ARMENIA WYNIK MECZU
POLSKA ARMENIA 11.10 JAKI WYNIK. POLSKA ARMENIA JAKI WYNIK. Ten niezwykle ważny i ciekawy mecz, POLSKA ARMENIA JAKI WYNIK, transmitowany jest w telewizji Polsat. MECZ POLSKA ARMENIA rozpoczyna się dziś, punktualnie o godzinie 20.45. Zapraszamy na transmisję na żywo - relację na żywo z meczu pomiędzy Polską i Armenią. POLSKA ARMENIA JAKI WYNIK? Na stadionie narodowym. JAKI WYNIK POLSKA ARMENIA. POLSKA ARMENIA ONLINE. Na wypełnionym po brzegi Stadionie Narodowym z całą pewnością będzie niezwykle gorąco w ten dzisiejszy, wtorkowy bardzo pochmurny i zimny wieczór. Jaki wynik meczu POLSKA ARMENIA? Piszcie w komentarzach, głosujcie w naszej sondzie. POLSKA ARMENIA WYNIK NA ŻYWO.

POLSKA - ARMENIA JAKI WYNIK MECZU [2:1]

KONIEC MECZU

Dośrodkowanie Kuby Błaszczykowskiego i Lewy uderza z głowy!!!!!! BRAWO LEWY!!! Jedyny Polski zawodnik który dziś zasługuje na wielkie brawa! Mieliśmy dużo szczęścia!

LEWANDOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOWSKIIIIIIII

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL

94' Teraz Polska powinna przegrywać ale się udało. Wolny dla Polski.
90' Doliczone 4 minuty.
89' Krychowiak marnuje sytuację.
86'Najgorszy na boisku Teodorczyk schodzi. Brawo trenerze, tylko dlaczego tak późno. Wilczek na boisku.
83' Kolejna strata Teodorczyka i kontra Ormian.
80' Polacy atakują, ale wciąż 1:1.
76' Teodorczyk udał faul w polu karnym zamiast strzelać. Co ten człowiek robi!
73' Piłkarz Armenii sam na sam z Fabiańskim, za lekko uderzył. Była szansa dla gości.
71' Kolejna strata Teodorczyka.
70' Grosicki stuprocentowa sytuacja i marnuje! Grosicki schodzi, Kapustka na boisku.
69' Wszołek w pole karne podaje ale Ormianie wybijają. Wciąż remis.
65' Teodorczyk na spalonym. Ten zawodnik gra dziś beznadziejnie.
63' Krychowiak z dystansu mocno ale niecelnie. WYNIK POLSKA ARMENIA 1:1
61' Zmiana w drużynie Armenii
58' Teraz Polacy biją głową w mur. Dużo błędów.
54' Teraz Ormianie wyglądają lepiej. Polacy są w szoku.
50' Wyrównanie! 1:1.
48'** GOOOOOL dla Polski! 46'** Zaczęła się druga połowa.

KONIEC I połowy. Zapraszamy po przerwie.

JAKI WYNIK MECZU POLSKA ARMENIA?

48' Teraz Krychowiak dostał piłkę na 6 metr i nie trafił dobrze w piłkę. To powinna być bramka!
47' Grosicki dostał bezpańską piłkę po rzucie rożnym, uderzył ale bramkarz Armenii na posterunku.
45' Trzy minuty doliczone, atakujemy!
42' Lewandowski strzela ale nad poprzeczką.
41' Spadło trochę tempo meczu. Teodorczyk stracił piłkę, poszła kontra Ormian i było groźnie. Na szczęście niecelnie.
38' Znów Teodorczyk nie doszedł do dośrodkowania. Chłopak ma dzisiaj pecha.
36' Pierwsze dośrodkowanie w pole karne naszego zespołu, na szczęście wybijamy na aut.
34' Jędrzejczyk schodzi, wchodzi Wszołek.
32' Teraz miał sytuację Krychowiak ale został zablokowany.

30' ŻÓŁTA I W KONSEKWENCJI CZERWONA KARTKA DLA ORMIANINA ZA KOLEJNY FAUL NA TEODORCZYKU

30' Jędrzejczyk kontuzja! Kapustka się rozgrzewa.
28' Żółta kartka dla piłkarza gości. Ostry faul na Teodorczyku.
26' Wspaniały strzał Lewandowskiego z głowy i z pustej bramki wybija obrońca Armenii.
25' Teraz Polacy pokazują techniczne umiejętności, klepią aż miło patrzeć. Potrzebna jest tylko bramka. Rzut rożny dla Polski.
22' Znakomita gra Lewandowskiego, kręci rywalami, ale jego kompan z ataku Teodorczyk póki co mu przeszkadza.
20' Armenia się broni, Polacy prowadzą grę.
17' Kolejny kiks Teodorczyka! Znów marnuje znakomitą centrę.
16' Lewandowski uwolnił się , dośrodkowywał ale Ormianie wybili. Wciąż Polacy nacierają ale brakuje tylko bramki.
12' Teraz Teodorczyk zmarnował znakomitą sytuację. Dostał podanie na głowę, nikt go nie krył a napastnik nie trafił w piłkę.
10' Polacy teraz niesieni dopingiem tysięcy fanów wciąż przy piłce. Mamy zdecydowaną przewagę.
7' Znów Lewandowski w roli głównej, uderzył z prawej strony pola karnego, ale obok słupka. Polacy przeważają.
POLSKA ARMENIA 0:0
5' Znakomicie Lewandowski przeszedł prawą stroną, dośrodkował do Rybusa ale ten tuż obok słupka.
3' Strzał Rybusa ale bardzo niecelny.
2' Pierwsze ostrzeżenie dla Polaków. Podanie prostopadłe i mało brakowało a dopadłby piłki napastnik Ormian. Od bramki Fabiański.
1' Mecz rozpoczęty. POLSKA BAŁO-CZERWONI!

20.43 - Już piłka na środku boiska, za chwilę pierwszy gwizdek sędziego.
20.42 - Na trybunach na Stadionie Narodowym około 150 kibiców z Armenii.
HYMNY OBU REPREZENTACJI
20.40 - Obie jedenastki wychodzą na boisko.
Dziś od pierwszych minut kontuzjowanego Milika zastąpi Teodorczyk. W pierwszej jedenastce znalazł się także Maciej Rybus.
20.18 - Obie reprezentacje prowadzą teraz rozgrzewkę. Trener Nawałka ogłosił skład:
Łukasz Fabiański – Jakub Błaszczykowski, Kamil Glik, Thiago Cionek, Artur Jędrzejczyk – Kamil Grosicki, Grzegorz Krychowiak, Piotr Zieliński, Maciej Rybus - Robert Lewandowski, Łukasz Teodorczyk

Dziś (20.45) piłkarska reprezentacja Polski rozpocznie w Warszawie spotkanie eliminacji do mistrzostw świata z Armenią Jesteśmy faworytem meczu. Polacy dziś powinni skompletować 3 punkty.
Bywają takie mecze, które po prostu trzeba wygrać. Kiedy końcowy rezultat jest absolutnym priorytetem, znacznie bardziej istotnym od stylu, w jakim osiągnie się cel.

MECZ POLSKA JAKI WYNIK MECZU

I tak właśnie będzie dzisiaj wieczorem na Stadionie Narodowym.
Podopieczni trenera Adama Nawałki wyczerpali już limit wpadek remisem w Kazachstanie (2:2), na kolejne nie mogą już więc sobie pozwolić. W zwycięskim sobotnim spotkaniu z Danią (3:2) biało-czerwoni udowodnili, że potrafią wypracować sobie wiele klarownych okazji do zdobycia goli. Dziś pewnie będą musieli nauczyć się cierpliwości, bo Ormianie raczej frontalnie ich nie zaatakują. Jesteśmy przekonani, że kibice wybaczą wybrańcom Nawałki zwycięstwo odniesione po meczu, który nie przejdzie do historii naszego futbolu.

Dziś Polska reprezentacja będzie osłabiona brakiem w ataku Milika, ale kto wie, być może jego następca, który dostanie szanse wykorzysta ją i przyczyni się do sukcesu w dzisiejszym meczu. Oby tak było. Mecz Polska - Armenia na żywo już o 20.45.

JAKI WYNIK MECZU POLSKA

- Mamy przygotowanych kilka wariantów. Możemy grać w ustawieniu 4-4-2, jak i 4-3-3. Na mecz wybierzemy optymalne rozwiązanie. Mamy kompletny pomysł na to spotkanie i będziemy starać się go zrealizować. Ormianie wysoko ulegli ostatnio Rumunii, ale ten mecz ułożył się dla nich niezwykle pechowo. Wcześniej, w spotkaniu z Danią, udowodnili, że potrafią sobie radzić w defensywie i są groźni w kontratakach. Chcemy narzucić gościom swój styl gry, jednak nawet przez chwilę nie możemy stracić koncentracji. Bardzo żałujemy, że nie ma z nami Łukasza Piszczka i Arka Milika. Są to bardzo ważni zawodnicy dla naszej drużyny. Ale tak to już jest w futbolu, że trzeba być na to przygotowanym. Kolejni gracze otrzymają swoją szansę i mogą nam pomóc. Dopiero na kilka godzin przed meczem, po rozruchu, podejmę ostateczne decyzje personalne - stwierdził Nawałka na poniedziałkowej konferencji prasowej.

POLSKA - ARMENIA JAKI WYNIK

POLSKA ARMENIA TRANSMISJA JAKI JEST WYNIK

Historia spotkań Polski z Armenią nie jest zbyt długa. Po raz pierwszy oba zespoły zmierzyły się 3 marca 1999 roku w Warszawie, zwyciężyliśmy 1:0 (trafienie Mirosława Trzeciaka). 28 marca 2001 r., także w stolicy, pokonaliśmy gości 4:0. Mamy więc nadzieję, że trzecie starcie w Warszawie również zakończy się triumfem naszej drużyny. Ogółem wygraliśmy trzykrotnie, raz padł remis, raz lepsi byli rywale (bilans bramkowy też jest korzystniejszy dla Polski, wynosi 7:2).

POLSKA ARMENIA WYNIK MECZU JAKI

Sędzia dzisiejszego meczu, Słowak Ivan Kruzliak, w pewnym sensie przeszedł niedawno do historii. Był bowiem arbitrem pierwszego spotkania reprezentacji Kosowa w eliminacjach mistrzostw świata (1:1 z Finlandią).