Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Do wyborów pozostało

  • 00dni
  • 17godz.
  • 08min.
Odwiedź serwis wyborczy 

Jaka będzie pogoda dziś i jutro? Sprawdź

(ei24)
Jak informuje IMGW, przeważająca część kontynentu znajduje się w zasięgu niżów z frontami atmosferycznymi, jedynie północna część Skandynawii i krańce wschodnie Europy są pod wpływem układów wyżowych.

Pogodę w Polsce kształtuje niż z rejonu Danii oraz związany z nim układ frontów, który przemieszcza się z zachodu na wschód kraju. Z południowego zachodu napływa nieco cieplejsze powietrze polarno-morskie. Ciśnienie w południe w Warszawie wyniesie 996 hPa i będzie powoli rosnąć.

W niedzielę zachmurzenie umiarkowane i duże. Miejscami słabe opady deszczu, głównie na Pomorzu oraz we wschodniej połowie kraju. Temperatura maksymalna od 10 st.C na krańcach północnych Polski do 16 st.C na południu, w rejonach podgórskich około 12 st.C. Wiatr słaby i umiarkowany, na wybrzeżu umiarkowany i dość silny, południowy i południowo-zachodni.

W nocy zachmurzenie umiarkowane i duże. Miejscami mgły ograniczające widzialność poniżej 300 m. W północnej części Polski oraz w centrum miejscami słabe opady deszczu. Temperatura minimalna od 5 st.C do 8st.C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni.

W poniedziałek na południowym wschodzie Polski zachmurzenie małe i umiarkowane. Na pozostałym obszarze zachmurzenie duże i okresami opady deszczu. Temperatura maksymalna od 11 st.C na północnym zachodzie Polski do około 17 st.C w centrum i 21 st.C na południowym wschodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, południowy i południowo-wschodni, na zachodzie Polski skręcający na zachodni.

W niedzielę w Warszawie początkowo zachmurzenie duże i możliwe słabe opady deszczu. Po południu większe przejaśnienia i rozpogodzenia. W godzinach porannych miejscami utrzymywać się mogą silne zamglenia lub mgły. Temperatura maksymalna 14 st.C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowy.

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, okresami słabe opady deszczu. Temperatura minimalna 7 st.C. Wiatr słaby, południowo-wschodni. W poniedziałek w stolicy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Możliwe przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna 18 st.C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni.

ZOBACZ SZCZEGÓŁOWĄ MAPĘ POGODY

Wideo

Komentarze 4

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

??:o?

dobre kolo

j
jaka jest pogoda

taka pogoda to gówno

Z
Zordon

nie traktujcie mnie poważnie jestem d.e.b.i.l.e.m

Z
Zordon

Pogoda będzie taka jak ŁKS czyli ch'ujowa ;)

Dodaj ogłoszenie